Siuntos į Airiją

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus
Lietuvių emigracija į Airiją pastarąjį dešimtmetį lėmė didelį siuntų pervežimo poreikio augimą tiek Lietuvoje, tiek Airijoje. Siekdama patenkinti visų klientų poreikius, Siųsk pigiau komanda užtikrina galimybę paprastai ir greitai užsisakyti patikimas siuntų gabenimo paslaugas iš Airijos ir į Airiją. Mūsų partneriai – greitieji kurjeriai – siuntas skubiai pristato ne tik į Dubliną, Korką, Golvėjų, Limerką ir kitus didžiuosius Airijos miestus ir miestelius, bet ir į atokias Airijos vietoves.

Pristatymas nuo durų iki durų

Visos Siųsk pigiau siūlomos pristatymo paslaugos yra „nuo durų iki durų“. Tai reiškia, kad užsisakius siuntos pristatymo paslaugą į Airiją, kurjeris paims siuntinį Jums patogiu adresu ir jį pristatys tiksliai nurodytu adresu. Visa tai – Jūsų patogumui.

Siekdami palengvinti siuntos užsakymo procesą, Siųsk pigiau sistemoje įdiegėme naudingus įrankius. Siuntos Kainos ir Tūrio skaičiuoklės, Pagalba gyvai tikrai pravers renkantis pristatymo paslaugą, ją užsakant ir net siekiant sutaupyti, o siuntos kelio sekimas bus naudingas, prognozuojant preliminarią pristatymo dieną.

Nedelskite, užsisakykite Siųsk pigiau teikiamas paslaugas ir jauskitės ramūs dėl siuntos pristatymo.
 
sweed seb nord sampo nordea paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti