Siuntiniai į Norvegiją

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus
Siuntų pristatymas į Norvegiją ar iš jos - paklausi paslauga dėl lietuvių, gyvenančių užsienyje. Siuntinių pristatymo į Norvegiją paslaugos populiarios tiek fizinių, tiek juridinių asmenų tarpe. Siuntos Lietuva – Norvegija ar Norvegija – Lietuva naudingos pirkėjų užsakymams vykdyti, išsiųsti lauktuves giminaičiui ar dokumentus verslo partneriui. Norite nustebinti draugą lauktuvėmis? Mes tuo pasirūpinsime ir po to, kai Jūs išsiųsite siuntą užsisakę kurjerio paslaugas mūsų svetainėje, siunta Norvegiją pasieks vos per keletą darbo dienų.

Pristatymas net į atokiausias vietoves

Nepaisant to, kad dauguma siuntų gabenamos į didžiuosius Norvegijos miestus - Oslą, Bergeną, Stangerį, kurjeriai gali nuvežti siuntas ir į pačias atokiausias vietoves. Nerimaujate, kad kurjerių paslaugos kainuos brangiai, nes siuntos pristatymo adresas tolimas? Siuskpigiau.lt svetainėje esanti kainos skaičiuoklė pateiks geriausias skirtingų kurjerių paslaugų kainas, kurias galėsite palyginti su kitomis, o labiausiai tikusį pasiūlymą užsisakyti.

Užsisakius siuntų pristatymo paslaugas į Norvegiją, Jums teliks paruošti siuntinį ir perduoti jį atvykusiam kurjeriui. Siuntų ruošimo patarimus, kurie padės tinkamai supakuoti siuntas, kad šios gabenimo metu nebūtų pažeistos, rasite čia. Turite klausimų? Nedvejokite ir kreipkitės į Pagalbą gyvai.

Siuntų gabenimas į Norvegiją dar niekada nebuvo toks paprastas ir greitas!  
 


Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 10% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti