Siuntos į Ameriką

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Siuntimas į Ameriką

Jungtinės Amerikos Valstijos – šalis, su kuria diplomatinius santykius kurstome jau beveik šimtmetį. Tai valstybė, priglaudusi ne vieną mūsų tautietį, o sovietinės okupacijos metais buvusi viena iš tų, kuri nepripažino Lietuvos kaip Sovietų Sąjungos sudedamosios dalies. Būtent Antrojo pasaulinio karo metu čia pradėjo kurtis tvirta JAV lietuvių bendruomenė, o šiandien čia gyvena 650 tūkst. lietuvių kilmės amerikiečių.

Amerika – tai šalis, kur didžiųjų miestų gatvės (o ypač Niujorko) alsuoja kultūra ir urbanistine architektūra, klesti pop pasaulio industrija, o įvairiausi gamtos paminklai savo įvairove atima žadą  ir daug mačiusiems keliautojams.

Jeigu turite draugų ar artimųjų JAV, čia yra ženklas, kad jiems reikia šiltų, lietuviškais javais, miškais ir lietumi kvepiančių linkėjimų. Nuo Vašingtono iki San Francisko – su Siųsk pigiau siuntos nukeliaus į bet kurį JAV kampelį.

Pristatymas nuo durų iki durų

Metas pamojuoti toms dienoms, kai siuntos iš Lietuvos į užsienį, o ypač į kitapus Atlanto esančią JAV keliavo savaičių savaites. Mūsų pristatymo partneriai (DHL, Venipak, TNT, FedEx, LP Express, DHL Global mail) yra suinteresuoti, kad Jūsų siuntos gabenimas būtų greitas ir malonus tiek Jums, tiek adresatui. Taigi su Siųsk pigiau siuntimas į Ameriką tampa pasiekiamas ranka.

Būtent dėl šios priežasties siūlome ir nuo durų iki durų paslaugą, kuri užtikrins, kad Jūsų tarptautinė siunta būtų pristatyta tiesiai adresatui Amerikoje į rankas. Nesvarbu, ar valgytų skaniausią mėsainį Niujorke, ar tyrinėtų Holivudo žvaigždžių alėją Los Andžele – mūsų partneriai susisieks ir siuntą įteiks sutartu laiku.

Tiesa, jeigu norite, kad siunta dar greičiau įveiktų vandenyną, visuomet galite rinktis Express paslaugą. Taip Jūsų skubios siuntos ne tik nukeliaus adresatui Amerikoje į rankas, bet tai padarys vidutiniškai vos per pora darbo dienų.

Patogūs įrankiai svetainėje

Jums nebereikės stovėti ilgose eilėse pašte su sunkiu siuntiniu, nes užsisakyti siuntos pristatymo paslaugą į Ameriką dabar galite neiškėlę kojos iš namų. Kaip viskas vyksta?

Jūsų patogumui turime du įrankius, skirtus siuntos paruošimui kelionei. Pirmasis – mūsų klientų pamėgta kainos skaičiuoklė. Čia suvedę svarbiausius siuntos duomenis (jos matmenis, svorį, pakuotės rūšį) bei savo ir gavėjo adresus, galėsite gauti geriausius mūsų greitųjų kurjerių pasiūlymus.

Tiesa, retsykiais pasitaiko atvejų, kuomet lengvas ir nedidelis daiktas yra siunčiamas siuntos dydžio neatitinkančioje, didelėje dėžėje. Tai itin padidina siuntos kainą, tačiau yra būdas, kaip siųsti pigiau. Pasinaudokite mūsų tūrio skaičiuokle – suvedę siuntos matmenis pamatysite, koks jos tūrinis svoris. Ir jeigu Jūsų siunta sveria 200 g, tačiau tūrinis svoris rodo, jog tokioje pakuotėje gali būti gabenamos 5 kg sveriančios siuntos, rekomenduojame paieškoti mažesnės pakuotės. Taip ne tik sutaupysite, bet ir apsaugosite siuntos turinį nuo bereikalingo vartymosi.

Kai dėl kainos klausimų nebelieka – laikas pateikti užsakymą ir išsikviesti kurjerį. Visi siuntos dokumentai Jums bus atsiųsti į pašto dėžutę, tad kol lauksite, beliks juos atsispausdinti ir pritvirtinti prie siuntos matomoje vietoje. Štai taip per kelias valandas Jūsų mintys apie dovanas artimiesiems Jungtinėse Amerikos Valstijose gali tapti jau į kelionę išsiruošusia siunta.

Siuntos pakavimas

Netinkama pakuotė gali turėti įtakos ne tik siuntimo į Ameriką kainai. Neatidus siuntos pakavimas gali prailginti vežimo trukmę arba itin pakenkti siuntos turiniui. Tam, kad supakavimas nekenktų gabenimui, dalinamės svarbiausiais patarimais.

Visų pirma – nebūtina rinktis dėžės. Jeigu siunčiate dokumentus arba nedidelį daiktą, visiškai užtenka ir įprasto arba su paminkštinimu voko. Jeigu Jūsų siuntos dydis visgi lemia dėžės pasirinkimą, ši turėtų būti tvirta. Visuomet prisiminkite, kad siuntos transportavimo metu yra kraunamos vienos ant kitų, tad dėžė turėtų atlaikyti spaudimą ir išlaikyti formą.

Jeigu Jūsų dėžėje yra trapus daiktas, tokią siuntą turite pažymėti specialiu lipduku arba kitu įspėjimu (pvz. užrašu fragile (ang. trapus, dūžtantis)) – tai bus įspėjimas kurjeriui atsargiau elgtis su Jūsų siunta. Tiesa, nevalia viltis, kad tik įspėjimas apsaugos Jūsų siunčiamą daiktą nuo sugadinimo. Turite ir patys pasirūpinti objekto saugumu. Daiktą rekomenduojama dėti į pakuotės centrą, o likusius tarpus užpildyti specialiomis apsauginėmis medžiagomis (pvz. burbuline plėvele, putplasčio plokštėmis, oro pagalvėlėmis ir kt.).

Galiausiai – atsakingai paruoškite kontaktinę informaciją. Detaliai ir išsamiai įvardinkite siuntos turinį (pvz. tokia abstrakcija kaip „dovana“ nėra tinkamas apibūdinimas, reikia nurodyti tikslų daiktą). Kelis kartus patikrinkite, ar teisingai nurodėte vietinį adresato telefono numerį, gatvę, pašto kodą ir pan. Galiausiai – nerašykite kontaktinių duomenų tiesiai ant pakuotės. Pateikę užsakymą Siųsk pigiau platformoje, visus siuntai reikalingus dokumentus (praturtintus unikaliais brūkšniniais kodais, leisiančiais kurjeriams greitai identifikuoti Jūsų siuntą) gausite į savo el. pašto dėžutę. Juos tereikia atsispausdinti ir priklijuoti matomoje vietoje.

Draudžiami siųsti daiktai

Gaila, tačiau dalis siuntų nepasiekia kelionės tikslo, kadangi pakuotėse pasitaiko draudžiamų siųsti daiktų. Išsamų sąrašą ir galimas išimtis rasite mūsų skiltyje Draudžiami siųsti daiktai. Kad siuntimas į Ameriką būtų sklandus, įsitikinkite, kad nesiunčiate tokių daiktų kaip:

  • alkoholiniai gėrimai;
  • tabakas;
  • nagų lakas;
  • sausas ledas;
  • kvepalai (kuriuose yra alkoholio);
  • švieži vaisiai, daržovės ar kiti greitai gendantys produktai;
  • receptiniai ir nereceptiniai medikamentai;
  • narkotikai (įskaitant ir medicinines kanapes);
  • neįmontuotos oro pagalvės;
  • degūs skysčiai.

Siuntos draudimas ir sekimas

Siųsk pigiau komanda supranta, kad Jūsų siunta gali būti brangi finansiniu ar moraliniu atžvilgiu. Visos siuntos yra draustos standartiniu draudimu, tačiau jeigu norite apsidrausti papildomai, tai galite padaryti pateikdami užsakymą.

Kad jaustumėtės visiškai saugūs dėl savo siuntos, siūlome nepamiršti pasinaudoti visų greitųjų kurjerių suteikta galimybe sekti siuntas internetu. Kadangi visos platformos siuntos yra registruotos, kiekvienai siuntai suteikiami du siuntimo numeriai – užsakymo kodas leidžia visa svarbiausią informaciją apie siuntos buvimo vietą rasti Siuntų paieška skiltyje. Amerika – ne išimtis. Jeigu norite informacijos iš pirmųjų lūpų, Jūsų pasirinkto kurjerio sugeneruotas sekimo numeris (ang. tracking number) leis informaciją gauti ir jų sistemoje. Pastebėję, jog siunta keliauja ilgiau, nei buvo prognozuota arba užuot nukeliavusi į Čikagą atsidūrė Hiustone – susisiekite su Siųsk pigiau konsultantais – pasistengsime, kad siuntimas į Ameriką įvyktų be rūpesčių.

Amerika – ranka pasiekiama. Tai ne lyriškas posakis ar reklaminis šūkis. Su Siųsk pigiau tai – realybė! Norite įsitikinti? Suveskite savo siuntos į Ameriką duomenis kainos skaičiuoklėje jau dabar ir gaukite geriausius tarptautinių kurjerių pasiūlymus!


Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntos pristatymo paslaugos į Ameriką kainą lengvai galite sužinoti Siųsk pigiau kainos skaičiuoklėje suvedę siuntėjo, gavėjo adresus bei siuntos matmenis ir svorį. Skaičiuoklė iškart pateiks Jums skirtingų kurjerių paslaugų kainas vienoje vietoje, o Jums tereikės pasirinkti vieną, labiausiai Jums tinkantį variantą.

Siuntos pristatymo terminas į Ameriką priklauso nuo pasirinktos paslaugos tipo ir siuntėjo buvimo vietos. Siuntiniai į Amerikos didžiuosius miestus pasiekia vidutiniškai per 1-3 d. d., pasirinkus Express pristatymo paslaugą. Į šį terminą nėra įskaičiuotos muitinės formalumų procedūros, todėl rekomenduojame užsakymo pateikimo metu pateikti išsamią informaciją apie siuntos turinį sklandesniam siuntos pristatymui. Siųsk pigiau kainų skaičiuoklėje matysite vidutinį pristatymo terminą. Norėdami sužinoti tikslesnį Jūsų siuntos pristatymo terminą, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 20% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti