Siuntos į Ameriką

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Pristatymas nuo durų iki durų

Pamirškite tuos laikus, kai siuntos iš arba į JAV ar Kanadą keliaudavo savaitėmis. Siųsk pigiau komanda, bendradarbiaudama su patikimomis tarptautinių greitųjų kurjerių kompanijomis Jums gali pasiūlyti siuntų pristatymą nuo durų iki durų į didžiuosius JAV ir Kanados miestus Niujorką, Los Andželą, Čikagą, Torontą, Monrealį ir kitus vos per vieną darbo dieną!

Patogūs įrankiai svetainėje

Jums nebereikės stovėti ilgose eilėse pašte su sunkiu siuntiniu, nes užsisakyti siuntos pristatymo paslaugą dabar galite neiškėlę kojos iš namų. Kaip viskas vyksta? Naudodamiesi paprasta siuntos kainos skaičiuokle galėsite pateikti užsakymą ir išsikviesti kurjerį. Tuomet Jums teliks saugiai supakuoti siuntą, pridėti prie jos Siųsk pigiau suteiktus ir atspausdintus Siuntos dokumentus ir įduoti kurjeriui.

Siuntos draudimas

Siųsk pigiau komanda supranta, kad Jūsų siunta gali būti brangi finansiniu ar moraliniu atžvilgiu. Visos siuntos yra draustos standartiniu draudimu, tačiau jeigu norite apsidrausti papildomai, tai galite padaryti pateikdami užsakymą. O kad jaustumėtės visiškai saugūs dėl savo siuntos, siūlome nepamiršti pasinaudoti visų greitųjų kurjerių suteikta galimybe sekti siuntas internetu.

Ieškote skubaus pristatymo į JAV ir Kanadą? Siųsk pigiau – Jūsų sprendimas. Skaičiuokite kainą dabar!
sweed seb nord sampo nordea paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti