Siuntiniai į Lietuvą

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Radote seniai ieškotą svajonių suknelę užsienio el. parduotuvėje, bet ji nesiūlo siuntimo į Lietuvą? Gyvenate užsienyje ir norite nudžiuginti artimuosius Lietuvoje? Gal tiesiog į atostogų lagaminą nebetilpo įsigytos lauktuvės? Siųsk pigiau turi sprendimą – siuntų pristatymas į Lietuvą iš bet kurios pasaulio šalies!

Kaip siųsti siuntą į Lietuvą?

Paslaugos užsakymo procesas – toks pats kaip ir siunčiant iš Lietuvos: siuskpigiau.lt kainos skaičiuoklėje suveskite norimos siųsti pakuotės išmatavimus, svorį bei nurodykite siuntos paėmimo bei pristatymo adresus. Pristatymo skiltyje nurodykite adresą Lietuvoje, o Paėmimo – šalies, iš kurios siuntinys turi būti paimtas kurjerio.

Svarbu!

Jeigu užsienyje siuntą kurjeriui perduosite ne pats, užtikrinkite, kad ją perduosiantis žmogus ant pakuotės užklijuotų siuntos dokumentus, kuriuos gausite į savo el. paštą po paslaugos apmokėjimo. Taip pat, dokumentus rasite prisijungę prie savo paskyros skiltyje Mano užsakymai. Atlikę apmokėjimą gausite ir siuntos sekimo numerį, kurį suvedę svetainės skiltyje Siuntų paieška, galėsite stebėti savo siuntinio buvimo vietą bet kuriuo metu.

Užtikriname – padarysime viską, kad Jūsų siuntiniai į Lietuvą būtų pristatyti greitai ir saugiai!Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 10% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti