Siuntos į kitas šalis

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Siuntos pristatymas net į atokiausias vietoves

Siųsk pigiau pasirūpins Jūsų siuntos pristatymu į bet kurį atokiausią pasaulio kampelį. Nesvarbu, ar tai bus tolimas Norvegijos kaimelis, ar nedidelė Ispanijos sala. Nustebink draugą ar giminaitį siuntiniu, nesvarbu kuriame pasaulio krašte jis bebūtų! Siuntos transportavimo kainą galite sužinoti keliais paspaudimais Siųsk pigiau svetainės Kainos skaičiuoklėje. Jums tereikės įvesti siuntos svorį, matmenis bei gavėjo adresą ir Jūsų siunta jau keliauja. O Jūs tuo tarpu, prisijungę savo paskyroje Siųsk pigiau svetainėje ir suvedę siuntos sekimo numerį, galėsite sekti siuntos kelią bet kuriuo paros metu.

Papildoma informacija

Siųsk pigiau komanda siekia užtikrinti sklandų ir kokybišką Jūsų siuntų pristatymą į bet kurį pasaulio kampelį, todėl rekomenduojame Jums atkreipti dėmesį į atskirų šalių importo apribojimus. Europos Sąjungai nepriklausančios šalys riboja tam tikrų daiktų įvežimą/išvežimą ir juos apmokestina mokesčiais. Pavyzdžiui, į Nigeriją Jums nepavyks nusiųsti tušinuko, o radijo įranga nepasieks Honkongo. Jūsų patogumui, Siųsk pigiau puslapyje rasite visą sąrašą draudžiamų siųsti daiktų, kurį galite peržiūrėti čia.

Per porą minučių Siųsk pigiau puslapyje užpildžius užsakymą, Jums beliks laukti kurjerio ir, savo smalsumui patenkinti, sekti siuntos kelią. Tad negaiškite ir siųskite jau dabar!
sweed seb nord sampo nordea paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti