Siuntiniai į Daniją

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Norite netikėtu siuntiniu nustebinti senai matytą draugą ar giminaitį, kuris gyvena Danijoje, bet nežinote, kaip tą padaryti, nes nuo siūlomų kurjerių paslaugų ir informacijos kiekio raibsta akys? Atėjote į tinkamiausią vietą!

Siųsk pigiau rekomenduoja Jums savo partnerių – DHL, TNT, FedEx, VENIPAK, OMNIVA, DPD, LP EXPRESS ir GLS siuntų pristatymo paslaugas. Šios kurjerių kompanijos yra lyderės siuntų pervežimo srityje ir garsėja patikimomis siutinių gabenimo paslaugomis nuo durų iki durų bet kurioje pasaulio šalyje.

Nesijaudinkite, jei siuntiniai į Daniją turi nukeliauti  jau poryt, o Jūs dar jo neišsiuntėte.

Viskas, ką Jums reikia padaryti:

  • Skaičiuokite siuntos kainą mūsų Kainos skaičiuoklėje (ją rasite čia) ir išsirinksite geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį siuntos į Daniją pasiūlymą.
  • Tinkamai supakuokite siuntą (visa informacija, kaip tą daryti – čia), priklijuokite prie jos el. paštu po paslaugos apmokėjimo gautus siuntos dokumentus, ir laukite savo kurjerio.

Prisiminkite:

  • Visos Siųsk pigiau paslaugos yra nuo durų iki durų: kurjeris Jūsų siuntinį paims Jums patogiu laiku, nurodytoje vietoje ir pristatys jį tiesiai nurodytam gavėjui į rankas.
  • Pristatymas paprastai trunka 1-3 darbo dienas, priklausomai nuo pasirinktos paslaugos. Naudojantis Siųsk pigiau, siuntos į Daniją  gali būti siunčiamas Express arba Economy būdu. Užsisakydami Express pristatymą, kuris vykdomas oro transportu, siuntą nusiųsite greičiau, o Economy paslauga – padės sutaupyti dar daugiau.
  • Kilus klausimams, galite kreiptis pagalbos į mūsų konsultantą skiltyje Pagalba gyvai ir Jums bus suteikta visa reikalinga informacija.

Pasinaudokite puikiu kainos pasiūlymu, o mes garantuojame: siuntos į Daniją nukeliaus greitai ir patikimai! Nustebinkite sau artimą žmogų malonia staigmena!Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
swed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti