Siuntos į Kiniją

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Jus domina siuntos į Kiniją, bet nežinote kur kreiptis? Jūsų patogumui Siųsk pigiau siūlo skubų siuntų pristatymą į Kiniją ar Honkongą bei daugiau nei 220 kitų pasaulio šalių.

Tarptautiniai greitieji kurjeriai

Siųsk pigiau didžiuojasi, galėdami bendradarbiauti su garsiais tarptautiniais greitaisiais kurjeriais, tokiais kaip DHL, TNT, FedEx, VENIPAK, OMNIVA, GLS, DPD ir LP EXPRESS pasiūlyti Jums puikias siuntų pristatymo kainas į bet kurią Jūsų pasirinktą šalį. Šie kurjeriai daugybę metų teikdami kokybiškas paslaugas savo klientams bei užtikrindami siuntų saugumą, pelnė nepriekaištingą reputaciją ir klientų pasitikėjimą savo srityje.

Garantuotas siuntos sekimas

Užsisakę siuntos pristatymą į Kiniją, svetainėje Siųsk pigiau gausite unikalų siuntos sekimo numerį, kuriuo naudodamiesi galėsite stebėti savo siuntos judėjimą nuo jos paėmimo iki pat įteikimo gavėjui. Pažadame greitą bei saugų siuntų pristatymą į didžiuosius Kinijos miestus, tokius kaip  Pekinas, Šanchajus, Tibetas, Makao ir net atokesnes vietoves. Be to, naudodamiesi Siųsk pigiau siūlomomis paslaugomis galite siuntas parsisiųsti į Lietuvą bei persiųsti tarp pasirinktų kitų dviejų šalių.

Patogūs įrankiai svetainėje

Pristatymo paslaugos užsakymas  dar niekada nebuvo toks paprastas! Vos Jums suvedus savo siuntos duomenis (siuntos matmenis, svorį, siuntimo kryptį), Siųsk pigiau kainos skaičiuoklė pateiks patikimiausių tarptautinių kurjerių kainų pasiūlymus, iš kurių galėsite rinktis Jums tinkamiausią. Užsisakius paslaugą, tereikės atsispausdinti el. paštu po paslaugos apmokėjimo gautus siuntos dokumentus, priklijuoti juos kruopščiai prie supakuoto siuntinio ir laukti kurjerio.

Svarbu!

Nepamirškite pasidomėti muitinės formalumais, kurie priklauso nuo gavėjo šalies įstatymų. Siuntos į Kiniją  muitinėje gali būti papildomai apmokestinamos priklausomai nuo jų svorio, turinio ir pan. Siųsk pigiau nėra įtraukti į šį procesą, tad už tai atsakingi muitinės atstovai susisieks su jumis tiesiogiai.

Siųsk pigiau ne tik orientuojasi į patikimą ir skubų siuntų pristatymą visame pasaulyje, bet ir nuolat siekia pateikti geriausius kainų pasiūlymus. Įsitikinkite patys!Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 10% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti