Siuntos į D. Britaniją

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Norite išsiųsti siuntą į Didžiąją Britaniją?

Didelis lietuvių, gyvenančių Didžiojoje Britanijoje (UK), skaičius pastaraisiais metais ženkliai išaugino siuntų pristatymo poreikį tiek Lietuvoje, tiek Didžiojoje Britanijoje. Siuntų gabenimo paslaugomis naudojasi ir įmonės, ir privatūs asmenys, kurie nori iš Lietuvos į Angliją bei iš Anglijos į Lietuvą siųsti siuntas su pirkėjų užsakymais ar lauktuves išsiilgtiems draugams, giminaičiams. Naudodamiesi Siųsk pigiau siūlomomis paslaugomis Jūs galite visiškai paprastai ir greitai išsiųsti siuntą į Londoną, Birmingemą, Liverpulį, Mančesterį ar kitus miestus, taip pat sunkiai pasiekiamas Jungtinės Karalystės vietoves. Be jokios abejonės, galite ne tik siųsti, bet ir parsisiųsti sau svarbias siuntas.

Patogi kainos skaičiuoklė

Užsukę į Siųsk pigiau Jums nebereikės ilgai svarstyti, kokį kurjerį pasirinkti savo siuntos pristatymui. Visus pasiūlymus su kainomis pateiks mūsų internetiniame puslapyje esanti siuntos Kainos skaičiuoklė, kuria itin paprasta naudotis. Suvedus duomenis teliks išsirinkti ir užsisakyti Jūsų poreikiams geriausiai tinkančią kurjerių paslaugą. Express siuntos paprastai į didžiuosius UK šalies miestus pristatomos jau kitą darbo dieną, o norintys sutaupyti gali rinktis standartinį pristatymą (jis užtruks 3-5 d. d.) bei pasinaudoti kitais Siųsk pigiau komandos pateikiamais taupymo patarimais (juos galite rasti čia).

Ką svarbu žinoti siunčiant siuntas į Didžiąją Britaniją?

Po pasiekto prekybos ir bendradarbiavimo susitarimo tarp Didžiosios Britanijos ir ES, nuo 2021 m. sausio 1 d. visoms siuntoms į šią šalį yra taikomos muitinės formalumų procedūros. Tai reiškia, kad nuo šiol siuntoms į/iš Didžiosios Britanijos, užsakymo pateikimo metu, antrame žingsnyje, privaloma pildyti “Sąskaita muitinei” skiltį. Daugiau informacijos apie siuntimą į/iš Didžiosios Britanijos rasite čia.

Užsisakius siuntos gabenimo į UK paslaugą, Jums teliks saugiai supakuoti siuntinį ir jį perduoti atvykusiam kurjeriui. Siuntų ruošimo patarimų ieškokite DUK skyrelyje, o kilus neaiškumams kreipkitės į Pagalba gyvai, kur konsultantai yra pasirengę atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus.

Visa tai – Jūsų patogumui. Siuntų pristatymas į Didžiąją Britaniją  - už patrauklią kainą, greitai ir patikimai! Taigi, nedelskite ir užsisakykite savo siuntos gabenimo paslaugą Siųsk pigiau svetainėje jau šiandien.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti