Siuntos iš Klaipėdos į Švediją

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Kalbėdami apie Baltijos jūrą dažniausiai esame įpratę minėti Lietuvos „seses“: Latviją ir Estiją. Natūralu – su šiomis valstybėmis turime daug kultūrinių, socialinių ir istorinių ryšių. Visgi ne tiek jau didesnis atstumas nei iki Estijos, mus skiria ir nuo didžiausios Skandinavijos valstybės – Švedijos. Kaip tik kitoje Baltijos jūros pusėje esanti šalis su Lietuva turi ne mažiau sąsajų, siekiančių Abiejų Tautų Respublikos laikus.

Siuntos į Švediją iš Klaipėdos, ar kitų didžiųjų Lietuvos miestų – taip pat nuolat populiari kryptis. Jei žmonės, ypač gyvenantys Klaipėdoje, kelionei į Švediją dažnai renkasi keltą, siuntų kelionėms pasirinkimas – gerokai didesnis. Apsilankę Siųsk pigiau svetainėje netruksite įsitikinti, kad iš gausybės patikimų tarptautinių kurjerių pasiūlymų lengva išsirinkti tą, su kuriuo Jūsų siuntos į Švediją iš Klaipėdos ar bet kurio kito Lietuvos miesto nukeliaus greitai ir už patrauklią kainą.

Kodėl siuntos į Švediją kelionei verta rinktis Siųsk pigiau?

Siųsk pigiau rasite geriausius tarptautinių kurjerių pasiūlymus vienoje vietoje. Mūsų partnerių sąraše – DHL, TNT, FedEx, GLS, DPD, Venipak, UPS, DHL Global Mail, USPS, LP EXPRESS, todėl galėsite išsirinkti tokį variantą, kuris geriausiai tiks būtent Jums.

Sutaupysite daugybę laiko, kurį praleistumėte lygindami įvairių kurjerių svetaines – Siųsk pigiau visus pasiūlymus gausite tiesiog suvedę savo siuntos duomenis (savo ir gavėjo adresus, siuntos matmenis ir svorį) Siuntų kainos skaičiuoklėje.

Į kuriuos Švedijos miestus galima siųsti siuntas?

Siuntos į Švediją iš Klaipėdos, Vilniaus, Kauno ar bet kurio kito Lietuvos miesto ar miestelio kurjerių bus nugabentos Jūsų norimu adresu Švedijoje. Tokius didmiesčius kaip Stokholmas, Geteborgas, Malmė ar Upsala  siunta pasieks vos per kelias darbo dienas (jei pasirinksite Express, t.y. skubios siuntos, pristatymą). Į mažesnius, tokius kaip Vesterosas, Linčiopingas Helsinborgas ar Kiruna siuntinys bus vežamas keliomis dienomis ilgiau, bet taip pat bus pristatytas nuo durų iki durų.

Siuntimo trukmė gali pailgėti tuo atveju, jei jūsų adresatas gyvena nutolusioje vietoje (t.y. sunkiau pasiekiamoje įprastu būdu, toli kalnuose ar už Poliarinio rato). Jei nesate tikras, ar gavėjo adresas priklauso tokiai vietovei, pasikonsultuokite su Siųsk pigiau klientų aptarnavimo specialistėmis Pagalba gyvai skiltyje svetainės dešiniajame apatiniame kampe.

Išsiunčiau siuntą. Kur ji dabar?

Norime, kad kol Jūsų siunta keliaus į Švediją, visuomet žinotumėte jos buvimo vietą realiu laiku. Taip galėsite įspėti ir siuntos gavėją, kada prie savo durų tikėtis kurjerio. Po užsakymo apmokėjimo Siųsk pigiau platformoje kiekviena siunta (siunčiama į užsienį ir Lietuvoje) yra registruojama ir gauna siuntos numerį. Šį numerį suvedę svetainės skiltyje Siuntų paieška, internetu galite stebėti jos kelionę.

Visoms siuntoms, kurių vertė iki 100 Eur taip pat yra suteikiamas siuntos draudimas. Todėl net tuo itin retai pasitaikančiu atveju, jei Jūsų siunta dingtų ar būtų sugadinta, Jums būtų išmokėta kompensacija. Jei siunčiamo turinio vertė viršija 100 Eur, užsakymo metu galite pasirinkti papildomą draudimą.


Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntos pristatymo paslaugos iš Klaipėdos į Švediją kainą lengvai galite sužinoti Siųsk pigiau kainos skaičiuoklėje suvedę siuntėjo, gavėjo adresus bei siuntos matmenis ir svorį. Skaičiuoklė iškart pateiks Jums skirtingų kurjerių paslaugų kainas vienoje vietoje, o Jums tereikės pasirinkti vieną, labiausiai Jums tinkantį variantą.

Prieš siųsdami siuntą iš Klaipėdos į Švediją, įsitinkite ar siuntos turinyje nėra draudžiamų siųsti daiktų. Pateikiame kelis pavyzdžius, kokių daiktų siųsti negalima: aerozolių, dujų balionų, psichotropinių bei nereceptinių vaistų, juvelyrinių dirbinių bei prabangių laikrodžių (išskyrus bižuteriją), sprogmenų, fejerverkų, šaunamųjų ginklų bei jų imitacijų (pvz. žaislų) ir kt. Jeigu nežinote ar Jūsų siunčiamas daiktas yra draudžiamas, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus ir suteiksime Jums reikiamą informaciją.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 10% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti