Siuntos į Londoną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Londonas – ne tik Didžiosios Britanijos, bet ir kultūrų persipynimo sostinė. Gyventojai čia kalba daugiau nei 300 kalbų, kadangi miesto populiaciją sudaro įvairios etninės grupės. Su šiuo kultūrų suktiniu itin lengva susipažinti naudojantis londoniečių mėgiamu viešuoju transportu – raudonieji autobusai taip išmaišo Londoną, jog bendras jų maršrutų ilgis leistų apriedėti aplink Žemę 12 kartų.

Tarp įvairių kultūrų, Londone galima atrasti ir lietuvių bendruomenę – Didžiosios Britanijos sostinėje šiuo metu yra apsistoję apie 100 tūkst. lietuvių. Maždaug tiek pat piliečių gyvena ketvirtame pagal dydį – Šiaulių – mieste Lietuvoje. Akivaizdu, jog šalis tautiečiams patraukli ne tik turistiniais tikslais – dažnas čia atvyksta mokytis, kurti savo verslo.

Jei Tavo pusseserė išvyko studijuoti Londono aukštojoje ekonomikos mokykloje ar verslo plėtra nuvedė net į Didžiają Britaniją ir svarbu kuo greičiau nugabenti dokumentus būsimajam verslo partneriui, apsilankei tinkamoje svetainėje. Su Siųsk pigiau siuntos į Londoną sklandžiai nuvyks vos per kelias darbo dienas, o mūsų partneriai – greitieji kurjeriai – jas pristatys nuo durų iki durų.

Kiek kainuoja?

Siuntos į Londoną kaina priklauso tiek nuo siuntos dydžio, tiek nuo pasirinktos pristatymo paslaugos. Kokią įtaką siuntos dydis turės kainai, galite sužinoti internetu, siuntos duomenis suvedę skiltyje Kainos skaičiuoklė. Tiksliai pasverkite siuntą, išmatuokite jos kraštines (ilgį, plotį ir aukštį) bei pasitikslinkite savo ir gavėjo pašto kodus. Suvedę šiuos duomenis, ekrane pamatysite ne tik preliminarią siuntos kainą, bet ir galimus pristatymo pasiūlymus.

Jeigu Jūsų netenkina siuntos kaina, visuomet galite ieškoti būdų ją sumažinti. Vienas iš jų – įvertinti siuntą Tūrio skaičiuoklėje. Čia bus pateikiamas siuntos tūrinis svoris, ir jeigu jis bus labai ženkliai didesnis už faktinį, tikėtina, kad už tarptautinės siuntos pristatymą permokėsite. Daugiau patarimų, kaip galite sutaupyti siųsdami siuntas, rasite čia.

Kiek truks siuntos kelionė?

Siuntos gabenimo tempus lemia siuntos tipas ir pristatymo paslauga. Greičiausiai yra pristatomi dokumentai (jie nebūna stabdomi muitinėje), ilgiausiai užtrukti gali paletinės siuntos pristatymas (šių siuntų pervežimui reikalingas specialus transportas).

Pristatymo tempą diktuoja dvi pristatymo paslaugos. Skubioms siuntoms rekomenduojame rinktis Express (greitos siuntos) pristatymo paslaugą, kuri užtikrins, jog Jūsų siunta gavėją pasieks per vid. 1-3 darbo dienas. Economy paslauga suteiks visas garantijas ir kainuos mažiau, tačiau gavėją siuntinys nudžiugins už vid. 3-7 darbo dienų.

Svarbu prisiminti, jog nuo 2021 m. sausio 1 d. siuntoms, siunčiamoms į Jungtinę Karalystę, yra taikomos muitinės procedūros, ir laikas, kurį siunta praleidžia muitinėje, nėra įskaičiuojamas į pristatymo terminą.

Ką vertėtų žinoti apie siuntinius į Londoną?

2020 m. gruodžio gale tarp ES ir Didžiosios Britanijos buvo paskelbtas prekybos ir bendradarbiavimo susitarimas. Tai lėmė, kad visoms siuntoms yra taikomos muitinės formalumų procedūros ir užsakymo pateikimo metu, yra privaloma pildyti reikalingus dokumentus. Daugiau informacijos apie Brexit įtaką siuntų į Londoną siuntimui, rasite čia.

Pildydami muitinės dokumentus, privalote tiksliai aprašyti siuntos turinį ir siuntimo priežastį. Jei paaiškėja, jog siuntoje į užsienį yra kiti, nei aprašyta daiktai arba skiriasi siuntimo priežastys (deklaruojama, jog siunčiama dovana, tačiau tai prekės, skirtos parduoti), gali būti pritaikyti papildomi muito mokesčiai arba siunta gali būti grąžinama siuntėjui. Skiltyje Muitinės formalumai rasite daugiau informacijos apie galimus mokesčius ir papildomus dokumentus.

Ko negalima siųsti į Londoną?

Brexit daro įtaką ne tik siuntos pristatymo terminui (dėl galimo siuntos sulaikymo muitinėje), bet ir siuntos turiniui. Nuo šiol maisto ir augalinės ar gyvulinės kilmės produktų siuntimas į/iš Didžiosios Britanijos yra griežtai draudžiamas, išskyrus siuntas, gabenamas DHL, jeigu gavėjas yra juridinis asmuo (siuntėjas turi pateikti sertifikatus ir leidimus).

Į Londoną taip pat draudžiama siųsti:
● šaunamuosius ginklus, amuniciją bei šių daiktų imitacijas (pvz.žaislus);
● neįmontuotas oro pagalves;
● didelės vertės brangakmenius, pusbrangius akmenis, didelės vertės papuošalus (išskyrus bižuteriją);
● padirbtus daiktus ir valiutas;
● receptinius ir nereceptinius daiktus.

Skiltyje Draudžiamų daiktų sąrašas rasite išsamų daiktų sąrašą bei galimas išlygas.

Ar mano siunta saugi?

Nesvarbu, kuris mūsų partneris – DHL, TNT, FedEx, LP Express – pristatys Jūsų siuntą į Londoną, galėsite būti ramūs dėl jos saugumo. Registruotos siuntos statusas ir unikalus sekimo numeris leis bet kuriuo paros metu matyti, kur yra Jūsų siunta. Siuntos sekimo informaciją mūsų svetainėje galėsite rasti lietuvių ir anglų kalbomis.

Taip pat visoms siuntoms, kurių vertė neviršija 100 Eur, yra taikomas nemokamas siuntos draudimas – tai užtikrina, kad siuntos apgadinimo/praradimo atveju bus išmokėta kompensacija. Siuntoms kurių vertė viršija 100 Eur siūlome rinktis papildomą draudimą.

Rinkis Siųsk pigiau ir siuntos į Londoną iškeliaus jau šiandien!


Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntimo paslaugą į Londoną užsisakyti Siųsk pigiau platformoje itin paprasta. Vos kelių mygtukų paspaudimu kainų skaičiuoklė pateiks skirtingų kurjerių pasiūlymus vienoje vietoje. Nesvarbu, kurį vėžėją pasirinksite, siuntimo paslaugos kokybė užtikrinta. Visoms Siųsk pigiau siuntoms suteikiamas unikalus sekimo numeris, todėl siuntos kelionę galėsite stebėti realiu laiku. O kad jaustumėtės ramūs, siuntoms, kurių vertė neviršija 100 Eur, taikomas nemokamas draudimas.

Siuntos pristatymo paslaugos į Londoną kainą lengvai galite sužinoti Siųsk pigiau kainos skaičiuoklėje suvedę siuntėjo, gavėjo adresus bei siuntos matmenis ir svorį. Skaičiuoklė iškart pateiks Jums skirtingų kurjerių paslaugų kainas vienoje vietoje, o Jums tereikės pasirinkti vieną, labiausiai Jums tinkantį variantą.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 10% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti