TNT siuntos

Pasimetėte tarp begalės kurjerių siūlomų paslaugų, o reikia išsirinkti tik vieną, kuriam patikėsite savo siuntas? Siųsk pigiau pristato Jums dar vieną partnerį – TNT. Ši kurjerių tarnyba yra viena iš didžiausių visame pasaulyje skubių siuntų pristatymo paslaugų tiekėjų. Kasdien bendrovė nugabena apie milijoną dokumentų, siuntinių bei krovinių į daugiau nei 200 pasaulio šalių. Pasirinkdami TNT paslaugas Jūs priimsite teisingą sprendimą, nes šie kurjeriai pasirūpins, kad Jūsų siuntos būtų pristatytos saugiai ir, žinoma, greitai. 
 
Didžiuosius pasaulio miestus Jūsų siuntos pasieks tik per 1 – 2 darbo dienas. O Jūs visą parą galėsite sekti siuntos kelią internetu, nes užsisakius Siųsk pigiau, Jums bus suteiktas unikalus siuntos kelio sekimo kodas, kurį suvedę laukelyje Sekti siuntą, matysite išsamų siuntos kelio aprašymą. Todėl pasirinkdami TNT greitųjų kurjerių paslaugas galite jaustis visiškai ramūs dėl savo siuntų, nes jos – patikimose rankose. 
 
Jau dabar užsisakykite TNT tarptautinių siuntų pristatymo paslaugas ir įsitikinkite, kad šie kurjeriai padarys viską, kad Jūsų siuntas į tikslo vietą pristatytų greitai ir saugiai.
sweed seb nord sampo nordea paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti