TNT siuntos

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Pasimetėte tarp begalės kurjerių siūlomų paslaugų, o reikia išsirinkti tik vieną, kuriam patikėsite savo siuntas?

Dar vienas Siųsk pigiau partneris, kuriam drąsiai galite patikėti savo užsakymą– TNT siuntos. Ši kurjerių tarnyba yra viena iš didžiausių visame pasaulyje skubių siuntų pristatymo paslaugų tiekėjų. Kasdien bendrovė nugabena apie milijoną dokumentų, siuntinių bei krovinių į daugiau nei 200 pasaulio šalių, o kiekvieną savaitę Europą sujungia daugiau nei 55 000 kelių maršrutų. Neatsitiktinai TNT kurjeriai per daugiau nei 70 savo veiklos metų jau yra įvertinti ne vienu kokybės apdovanojimu ir sertifikatais įvairiose pasaulio šalyse. Ne išimtis ir Lietuva, kur įmonė pelnė Nacionalinį kokybės apdovanojimą bei kelis įvertinimus už socialiai atsakingai vykdomą verslą. Įgaliotasis TNT paslaugų atstovas Lietuvoje – UAB „TNT Lietuva“.

Kodėl verta rinktis TNT kurjerių paslaugas?

  • TNT kurjeris atvyks paimti siuntinio į Jūsų pageidaujamą vietą užsakyme pasirinktu laiku.
  • Didžiuosius pasaulio miestus Jūsų siuntos pasieks vos per 1 – 2 darbo dienas. Pasirinkę Express siuntimo paslaugą, siuntos pristatymo galite tikėtis jau kitą darbo dieną, todėl šis būdas tinkamiausias, jei skubiai reikia pristatyti svarbius dokumentus ar siuntinius. (Economy variantas skirtas ieškantiems geriausios kainos. Pristatymas tokiu atveju paprastai trunka 2-3 darbo dienas, priklausomai nuo valstybės, į kurią siunčiate.
  • Visą parą galėsite sekti siuntos kelią internetu, nes užsisakius siuntimo paslaugas Siųsk pigiau, Jums bus suteiktas unikalus siuntos kelio sekimo numeris kurį suvedę laukelyje "Siuntų paieška", matysite išsamų siuntos kelio aprašymą. Todėl pasirinkdami TNT greitųjų kurjerių paslaugas galite jaustis visiškai ramūs dėl savo siuntų, nes jos – patikimose rankose.

Jau dabar užsisakykite TNT siuntos pristatymo paslaugas ir įsitikinkite, kad šie kurjeriai padarys viską, kad Jūsų siuntas gavėjui pristatytų greitai ir saugiai.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 10% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti