TNT siuntos sekimas

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Reikia operatyvaus skubios siuntos pristatymo? Pasirinkote tinkamą įmonę – Jūsų siuntinio gabenimu pasirūpins daugiau nei 70 metų veiklą vystanti įmonė TNT. Dokumentai, smulkūs ir stambūs siuntiniai bei paletės – įvairių gabaritų siuntos pristatomos keliais skirtingais būdais į daugiau nei 200 pasaulio vietovių.

Patirties įmonė tikrai nestokoja – kasdien kurjeriai pradžiugina daugiau nei milijoną siuntinių adresatų. Neatsitiktinai TNT kurjeriai yra įvertinti ne vienu kokybės apdovanojimu ir sertifikatais įvairiose pasaulio šalyse. Ne išimtis ir Lietuva, kur nuo 1999 m. veikianti įmonė pelnė Nacionalinį kokybės apdovanojimą bei kelis įvertinimus už socialiai atsakingo verslo vykdymą. 

Kaip vykdomas TNT siuntos sekimas?

TNT siuntos sekimas – toks pats paprastas ir sklandus procesas, kaip ir pasirinkus bet kurį kitą Siųsk pigiau partnerį. Kiekvienam platformoje užregistruotam siuntiniui suteikiamas unikalus siuntos sekimo numeris (arba siuntos kodas), sudarytas iš skaičių bei raidžių. Šį numerį pateikę svetainės skiltyje Siuntos paieška arba TNT internetinėje platformoje, gausite naujausią informaciją apie siuntos buvimo vietą realiu laiku. Taip pat matysite ir stoteles, kuriose Jūsų siunta buvo sustojusi – pvz. informaciją apie pasiektus paskirstymo punktus.

Kurjerio suteiktas sekimo numeris yra universalus, tad siuntos kelionę galėsite matyti ir trečiųjų šalių svetainėse (pvz. siuntupaieska.lt).

Siuntos sekimas įmanomas ir pasinaudojant kitu numeriu – Siųsk pigiau užsakymo numeris. Su šiuo numeriu informacija pateikiama tik šioje svetainėje. Jeigu siuntos gavėjas yra anglakalbis – ne bėda. Svetainės viršutiniame dešiniajame kampe yra galimybė pakeisti kalbą ir informacija apie siuntos buvimo vietą bus pateikiama anglų kalba.

Kokias siuntas galima sekti?

Siuntos paieška galima visoms TNT pristatomoms siuntoms, nepriklausomai nuo vietovės (siuntinys pristatomas Lietuvoje ar siunčiamas į užsienį) bei tipo. Šio kurjerio pristatomos siuntos gauna registruotos siuntos statusą, o kartu su juo ir visus klausimus apie siuntinio buvimo vietą išsklaidantį sekimo numerį.

Kuo naudingas siuntos sekimas?

TNT siuntos sekimo funkcija yra naudinga tiek siuntėjui, tiek gavėjui. Siuntėjui nereikia spėlioti, kur yra siunta, ar skambinti kurjeriui arba kurjerio brokeriui ir teirautis informacijos apie siuntą – visa informacija yra pasiekiama internete, vos kelių klavišų paspaudimu. Šia informacija savo ruožtu gali pasinaudoti ir gavėjas – matydamas, kur yra siunta, adresatas gali preliminariai nuspėti siuntos pristatymo dieną. Tiesa, primename, jog TNT kurjeriai siuntinio prie Jūsų durų be žinios nepaliks – siuntinio pristatymo dieną skambučiu su Jumis susisieks siuntą pristatantis TNT atstovas.

Informacija apie mano siuntos buvimo vietą nesikeičia jau kelias dienas. Kodėl?

Yra kelios priežastys, dėl kurių Jūsų siunta gali užsibūti vienoje vietoje. Apačioje pateikiame kelis galimus scenarijus.

  • Netinkamas pakavimas. Nesvarbu, ar siunčiate įprastą siuntą, ar paletę, didelę įtaką pristatymo trukmei turi jos įpakavimas. Netinkamai supakuoti siuntiniai kelionėje gali plyšti,o siuntos turinys – būti sugadintas. Siuntos su stipriai pažeistomis pakuotėmis gali būti stabdomos siuntų paskirstymo punkte ir perpakuojamos arba grąžinamos siuntėjui. Daug naudingos informacijos apie tinkamą siuntinių pakavimą rasite čia.
  • Blogai užpildyti siuntos dokumentai. Pateikdami užsakymą internetu, kelis kartus patikrinkite, ar teisingai nurodėte siuntos paėmimo ir pristatymo adresus bei savo ir gavėjo kontaktus (telefono numerius ir el. paštus). Net ir paėmus siuntą ir pradėjus ją gabenti, kurjeriui gali iškilti klausimų (pvz. dėl adreso patikslinimo), ir nepavykus susisiekti nurodytais kontaktais, siunta gali užstrigti.
  • Siunta siunčiama į trečiąsias šalis. Siuntą pristatant už ES ribų, muitinės formalumai yra privalomi. Sekimo informacijoje matysite, kai tarptautinė siunta pasieks muitinę, o čia siunta gali ir užsibūti. Jeigu Jums reikia greitos ir sklandžios siuntos kelionės, pasistenkite kuo atidžiau užpildyti visus siuntos dokumentus, tiksliai ir išsamiai aprašykite siuntos turinį (venkite lakoniškų, abstrakčių įvardijimų). Kaip teisingai paruošti siuntą gabenimui į trečiąsias šalis, rasite skiltyje Muitinės formalumai.
  • Nenumatytos aplinkybės. Blogos oro sąlygos, streikai, pandemija – tai priežastys, kurios gali prailginti siuntos pristatymo trukmę ir užlaikyti ją viename taške. 

Manau, kad siunta dingo. Ką daryti?

Siuntos dingimas – itin retas atvejis renkantis patikimus kurjerius. Siekdami šią tikimybę dar labiau sumažinti galite reguliariai sekti siuntos kelionę. Pastebėjus, jog siuntos statusas nepasikeitęs jau kurį laiką (pvz. 7-10 dienų yra vežama pristatyti), rekomenduojame kreiptis į Siųsk pigiau konsultantus. Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 10% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti