GLS siuntos sekimas

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Kai ieškote patikimo kurjerio siuntinio pristatymui Europoje, nepamirškite ir jau tris dešimtmečius logistikos paslaptis gvildenančios įmonės GLS. Vien 2020-2021 m. bendrovė pristatė per 800 mln. siuntų Europoje bei JAV. Nors tai reiškia, jog kasdien kurjerių automobilius pripildo daugiau nei 2 mln. įvairius dydžio siuntinių, kiekvienu jų yra rūpinamasi taip, lyg jis būtų svarbiausias.

Svarbu pažymėti ir tai, jog GLS deda visas pastangas, kad siuntų pristatymas būtų kuo draugiškesnis gamtai. Įmonės padaliniai Vokietijoje ir Nyderlanduose jau pasiekė neutralaus gamtai gabenimo tikslą, o nuolatinis transporto parko naujinimas (ir elektrinių automobilių integravimas) leidžia prie šio tikslo artėti ir kitiems padaliniams. Pasirinkdami GLS džiaugsitės ne tik operatyviu greitos siuntos pristatymu, bet ir prisidėsite prie tvaresnio pristatymo plėtros.

Kaip vyksta GLS siuntos sekimas?

GLS siuntos sekimas – itin paprastas procesas, kurio dėka galėsite sužinoti, kur yra Jūsų siunta realiu laiku. Kiekvienam Siųsk pigiau platformoje pateiktam užsakymui yra suteikiamas unikalus siuntinio sekimo numeris (dar įvardijamas kaip siuntos kodas) iš skaičių ir raidžių. Pateikę jį pasirinkto kurjerio (šiuo atveju GLS) svetainėje, pamatysite naujausią informaciją apie siuntinio buvimo vietą. Be kita ko, Jums bus pateikta informacija ir apie visus siuntos sustojimus, pvz. atvykimus į logistikos centrus arba muitinę, jei Jūsų tarptautinė siunta keliauja už ES ribų.

Svarbu pažymėti, jog GLS sekimo numeris – universalus, tad su juo informaciją apie savo užsakymą galėsite matyti ir trečiųjų šalių siuntinių sekimo platformose, pvz. siuntupaieska.lt.

Informacija apie siuntinį taip pat pateikiama ir Siųsk pigiau platformoje, skiltyje Siuntos paieška. Informaciją apie siuntinio buvimo vietą galite pamatyti ne tik pateikę unikalų siuntos sekimo numerį, bet ir pasinaudodami Siųsk pigiau  užsakymo numeriu. Čia informacija pateikiama lietuvių bei anglų kalbomis. 

Ar galima sekti visas GLS siuntas?

Taip! Visoms GLS siuntoms yra suteikiamas registruotos siuntos statusas, o tai reiškia ir suteikiamą siuntos sekimo numerį. Įtakos siuntos statusui nedaro adresato gyvenamoji vieta, (visiškai nesvarbu, ar pristatymas vykdomas Lietuvoje, ar siuntinys gabenamas į užsienį). Taip pat įtakos nedaro pasirinkta pristatymo paslauga – siuntos sekimas garantuojamas tiek Express (skubios siuntos) pristatymui, tiek pigesniam, tačiau ilgiau trunkančiam Economy pristatymui. Tam, kad būtumėte visiškai ramūs dėl siuntinio, visiems užsakymams iki 100 Eur yra suteikiamas nemokamas siuntos draudimas.

Kokia GLS siuntos sekimo nauda?

Svarbu pradėti nuo to, jog siuntos sekimas yra naudingas tiek gavėjui, tiek siuntėjui. Pastarajam nereikia skambinti kurjeriui kiekvieną kartą, kai kyla įtarimų dėl prailgusio siuntinio pristatymo – ši informacija yra pasiekiama internete. O siuntos adresatas gali preliminariai nuspėti, kurią dieną bus pristatyta siunta ir taip planuoti savo laiką. Tiesa, primename, jog vykdant siuntos pristatymą nuo durų iki durų, GLS kurjeris siuntos pristatymo dieną tikrai susisieks su gavėju.

Sekant siuntos kelionę, taip pat galima greičiau užkirsti kelią retai pasitaikančiam reiškiniui – siuntinio dingimui. Jeigu pastebėjote, jog siuntinio statusas bei buvimo vieta nesikeičia 7-10 dienų, būtinai susisiekite su Siųsk pigiau klientų aptarnavimo specialistais. 

Kodėl neveikia mano siuntinio sekimo numeris?

Yra kelios priežastys, kodėl negaunate jokios informacijos apie savo siuntos buvimo vietą. Viena iš jų – siuntinio kelionę bandote sekti per anksti. Nors sekimo numeris yra sugeneruojamas iš karto apmokėjus ir pateikus užsakymą, tam, kad gautumėte informaciją apie siuntos buvimo vietą, reikia kad siunta iš tikrųjų pradėtų kelionę. Dažniausiai sekimo informacija klientus pasiekia per 24 val., t.y. siuntiniui atvykus į pirmąjį paskirstymo centrą.

Taip pat atkreipkite dėmesį, ar nesumaišėte siuntos kodo. Kaip ir minėjome, GLS siuntos sekimo numeris yra universalus, ir naudodamiesi juo informaciją galite gauti įvairiose platformose – pradedant Siųsk pigiau siuntų paieška, baigiant trečiųjų šalių paieškos sistemose. Tačiau Siųsk pigiau užsakymo numeris informaciją apie siuntą leidžia gauti tik kurjerio brokerio platformoje, tad naudodamiesi šiuo numeriu išorinėse svetainėse, jokios informacijos, deja, negausite.

Galiausiai, sekimo numeris gali neveikti dėl raštvedybos klaidos, pvz. perrašydami sekimo numerį O raidę sumaišėte su skaičiumi 0. Tam, kad išvengtumėte šio nesusipratimo, rekomenduojame numerį nukopijuoti (naudoti copy ir paste funkcijas).
 Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 10% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti