VENIPAK siuntos sekimas

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Pirmą kartą apie Venipak išgirdome 2004-aisiais ir nuo to laiko iki dabar ši siuntų tarnyba pasikeitė išties ženkliai: ne tik savo vizualiniu identitetu, bet ir išaugusia paslaugų apimtimi bei siuntų pristatymo kryptimis. Venipak verta rinktis ne tik tada, kai reikalingos skubios siuntos pristatymas nuo durų iki durų, bet ir kai norite pasinaudoti plataus įmonės paštomatų tinklo paslaugomis. Sau patogiame Venipak paštomate siuntą galite ne tik atsiimti, bet ir palikti kurjeriui, jei neturite galimybės jo laukti namuose. Tokia galimybė itin populiaria tampa šventiniu laikotarpiu, kai visi karštligiškai skubame pradžiuginti savo artimuosius ir tikimės būti pradžiuginti patys.

Tam, kad džiugesio dėl laukiamos siuntos netemdytų nerimo šešėlis su iš paskos sekančiais klausimais „tai kada siunta bus pristatyta?“, „ar mano siunta nepasimetė?“, „ar spėsiu siuntą gauti iki penktadienio šventės?“, egzistuoja puikus sprendimas – Venipak siuntos sekimas.

Kaip galiu sekti savo Venipak siuntą?

Venipak siuntos sekimas – labai paprastas procesas, kuriam reikalingas tik siuntos sekimo numeris (dažnai vadinamas tiesiog siuntos kodu). Apmokėjus užsakymą Siųsk pigiau platformoje, siuntos sekimo numeris Jums bus atsiųstas kartu su kitais siuntos dokumentais nurodytu el. paštu. Suveskite šį numerį svetainės skiltyje Siuntų paieška ir realiu laiku matysite, kur šiuo metu yra Jūsų siunta. 

Siuntos paieška taip pat galima Venipak svetainėje (skiltyje Privatiems klientams → Sekti pakuotę). Čia svarbu nesumaišyti Siųsk pigiau užsakymo numerio, su kuriuo paieška galima tik Siųsk pigiau svetainėje, su siuntos kodu – pastarasis yra universalus ir tinka naudoti visose tokias paslaugas internete teikiančiose paieškų sistemose (tokiose kaip siuntupaieska.lt). 

Kaip vyksta siuntos stebėjimas?

Kai Siųsk pigiau svetainėje suvedate savo siuntos duomenis (išmatavimus, svorį, savo ir gavėjo adresus) ir apmokate užsakymą, Jūsų siunta yra užregistruojama sistemoje. Nuo čia ir prasideda jos kelio sekimas. Kiekvienas naujas siuntimo proceso etapas bus matomas siuntos sekimo istorijoje, kurią matysite paieškose sistemoje įvedę sekimo numerį (pvz. siuntos pateikimas kurjeriui, siuntos pristatymas į skirstymo punktą, jei siunčiama siunta į užsienį, data, kai ši paliko šalį, atvykimas į gavėjo šalies skirstymo punktą, siuntos perdavimas kurjeriui galutiniam įteikimui ir, galiausiai, siuntos įteikimo gavėjui data). Jei siunta siunčiama į trečiąją šalį, sekdami jos kelionę taip pat matysite, kai bus pasiekta muitinė.

Kokias Venipak siuntas galima sekti?

Turėdami universalų siuntos kodą galite stebėti tiek tarptautinės, tiek siuntos, siunčiamos Lietuvoje, greitos ir siunčiamos įprastu greičiu, kelionę. Galimybei sekti siuntą įtakos nedaro ir pasirinktas siuntos būdas: pristatymas į paštomatą, tiesiai gavėjui į namus ar siuntos pateikimas kurjeriui paliekant ją paštomate tolimesniam pristatymui. Visais atvejais internete suvedę gautą siuntos kodą akimirksniu matysite, kur šiuo metu yra Jūsų siunta.

Ar gali būti, kad gavau neteisingą siuntos sekimo numerį?

Siuntos kodą, kuris ir naudojamas siuntos kelio sekimui, automatiškai sugeneruoja sistema po Jūsų užsakymo apmokėjimo. Dėl šios priežasties klaidos tikimybė – itin maža. Visgi, jei kelis kartus bandėte vesti siuntos kodą skirtingose paieškos svetainėse, bet gavotę klaidos pranešimą, taip galėjo atsitikti dėl kelių priežasčių:

  • Klaida rankiniu būdu įvedant kodą paieškos laukelyje. Kadangi siuntos numerį sudaro šešiolikos skaičių ir raidžių kombinacija, vedant jį ranka lengva padaryti klaidą. Dėl šios priežasties rekomenduojame naudoti Kopijuoti–Įklijuoti (Copy-Paste) funkciją, kuri tokios klaidos tikimybę sumažins. Kopijuodami įsitikinkite, kad pažymėtas tik siuntos kodas, be papildomų ženklų ar tarpelių.
  • Siuntos sekimo numeris sumaišytas su užsakymo numeriu. Kaip minėjome aukščiau, Siųsk pigiau užsakymo numeris veikia tik siuskpigiau.lt paieškos sistemoje. Norėdami pasinaudoti kitų svetainių paieškos sistemomis, būtinai naudokite universalų siuntos kodą.
  • Siuntos kelią bandoma sekti per anksti. Jei sekimo numerį paieškos sistemoje bandysite vesti vos tik apmokėję užsakymą, labai tikėtina, kad Jūsų bandymas nebus sėkmingas. Informacija apie atliktą mokėjimą turi pasiekti ne tik Siųsk pigiau, bet taip pat užsakymas turi būti sugeneruotas Jūsų pasirinkto kurjerio (šiuo atveju – Venipak) sistemoje. Rekomenduojame kelionės sekimą pradėti jau atidavus kurjeriui siuntą.

Jei nei viena iš aprašytų priežasčių Jums nėra tinkama, susisiekite su Siųsk pigiau klientų aptarnavimo vadybininkėmis ir jos padės išsiaiškinti, kur Jūsų individualiu atveju gali būti problema.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 10% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti