DHL siuntos sekimas

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Jau per pusšimtį metų veikianti DHL – pasaulyje itin vertinama logistikos įmonė. Kasmet DHL kurjeriai pristato apie 1,6 mlrd. siuntų į net 220 vietovių. Sklandų pristatymą užtikrina daugiau nei 400 tūkst. darbuotojų visame pasaulyje. DHL pristato įvairaus tipo siuntinius – nuo smulkių dokumentinių siuntų iki didelių, paletinių užsakymų. Vienas iš šio kurjerio pranašumų – tvarumo filosofijos vystymas. Bendrovė kasdien dirba siekdama mažinti išmetamųjų dujų kiekį, tad siuntos pristatymas būna draugiškesnis gamtai. 

Jeigu patikėjote savo siuntos pristatymą būtent šiam kurjeriui, galite būti ramūs – Jūsų siuntinys yra itin saugus, o pristatymas, nesvarbu, ar pasirinkote siuntos pristatymą į užsienį ar Lietuvoje, bus sklandus. Taip pat šis kurjeris gali užtikrinti ir skubios siuntos kelionę – net ir tarptautinės siuntos gavėjams gali būti pristatytos per vid. 2-3 d.d.

Natūralu, jog net ir patikimiausio kurjerio rankose, siuntos pristatymas gali kelti nerimą – yra baisu, kad siunta pasimes ar dėl klaidos bus pristatyta ne ten. DHL siuntos sekimas užtikrins, kad savo siuntinio kelionę galėtumėte sekti realiu laiku.

Siuntos sekimo numeris

DHL siuntos sekimas – itin paprastas procesas, kuriam reikalingas tik vienas dalykas – sekimo numeris. Kiekviena internetu arba biure užregistruota siunta gauna du siuntą identifikuojančius ir sekimo funkciją turinčius numerius. Šie numeriai dažniausiai būna sudaryti iš skaičių ir raidžių ir siuntėjui suteikiami sėkmingai užsakius paslaugą.

Vienas jų – Siųsk pigiau užsakymo numeris. Jį gausite laiške, patvirtinančiame užsakytą siuntos pristatymo paslaugą arba galėsite rasti prisijungę prie savo paskyros, skiltyje „Mano užsakymai“. Šį siuntos sekimo kodą galite panaudoti skiltyje Siuntos paieška

Svarbu paminėti, jog sekimo informacija šioje skiltyje pateikiama lietuvių bei anglų kalbomis, tad jei informacija apie siuntinio lokaciją norite pasidalinti su anglakalbiu siuntos gavėju, viskas, ką reikia padaryti – svetainės viršutiniame dešiniajame kampe paspausti ant Lietuvos vėliavos ir pasirinkti norimą kalbą.

Kitas numeris Jums yra suteikiamas pasirinkto greitojo kurjerio, šiuo atveju DHL. Šiuo sekimo numeriu galite naudotis ne tik mūsų platformoje, bet ir tiesiogiai kurjerio internetinėje svetainėje. DHL svetainėje sekimo informacija pradedama teikti praėjus 24-48 valandoms nuo sekimo numerio sugeravimo – dažniausiai siuntai pasiekus kurjerio terminalą. 

Kaip vyksta DHL siuntos sekimas?

Norėdami sužinoti, kur yra Jūsų siunta, viskas, ką turite padaryti, tai turimą sekimo numerį suvesti pasirinktoje svetainėje. Vienas mygtuko spustelėjimas, ir ekrane matysite, kur Jūsų siunta yra realiu metu.

Tiesa, siuntos paieška parodys ir visas stoteles, kur buvo sustojusi Jūsų siunta. Tai itin aktualu siunčiant siuntas į trečiąsias šalis – sekimo informacijoje galėsite matyti, kai Jūsų siunta pasieks muitinę. Čia siuntos gali būti užlaikomos, tad jeigu Jums reikalingas greitos siuntos pristatymas, prieš registruodami siuntą tinkamai atlikite visus Muitinės formalumus.

Taip pat siunta gali būti užlaikoma bet kurioje iš stotelių dėl pakuotės pažeidimų. Tokiu atveju siunta turi būti perpakuojama arba būna apgręžiama ir grąžinama siuntėjui. Prieš siųsdami siuntą įsitikinkite, jog siuntinys deramai paruoštas – pakuotė yra sandari, nepažeista, o siuntos dokumentai yra pritvirtinti gerai matomoje vietoje. 

Kodėl neveikia mano sekimo numeris?

Jeigu į siuntos paieškos langelį suvedėte sekimo numerį, tačiau negaunate jokio atsakymo, įsitikinkite, jog nurodytas numeris yra teisingas. Galbūt O raidę sumaišėte su 0 (nuliu), arba I didžiąją su l mažąja. Geriausia – kopijuokite Jums atsiųstą numerį, nebandykite jo perrašyti.

Taip pat, sekimo numeriai aktyvuojasi ne iškart. Siunta dažniausiai turi atvykti į kurjerio logistikos centrą – tik tada pradedama generuoti siuntos sekimo informacija.

Jeigu praėjo 48 val., tačiau vis dar negaunate jokios informacijos apie siuntos buvimo vietą, susisiekite su Siųsk pigiau konsultantais.

Mano siunta dingo. Ką daryti?

Kasdien tikrinate informaciją apie siuntos buvimo vietą ir pastebėjote, jog siunta keliauja daug ilgiau negu įprastai? Ilgą laiką nesikeičia siuntos buvimo vieta? Vos tik kilus abejonėms ar baimei, jog Jūsų siunta dingo, iškart susisiekite su Siųsk pigiau klientų aptarnavimo specialistais. Mūsų komanda padarys viską, kad Jūsų siunta būtų surasta ir sklandžiai tęstų savo kelionę.

Jeigu visgi Jūsų siunta tikrai neatsiras (tai būna tik itin retais atvejais), galėsite užpildyti pretenziją bei sulaukti kompensacijos už dingusią siuntą. Visą informaciją apie tai Jums suteiks mūsų konsultantai.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 10% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti