Siuntos iš Olandijos

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Siųsk pigiau komanda siūlo pasinaudoti galimybe greitai, paprastai ir saugiai siųsti siuntinius iš margaspalvių tulpių, sparnuotų malūnų ir besišypsančių dviratininkų šalies - Olandijos.

Kodėl verta rinktis šią paslaugą?

  • Jūsų siunta pasirūpins gerai pasaulyje žinomi ir puikią reputaciją turintys mūsų partneriai: DHL, TNT, FedEx, VEPINAK, GLS.
  • Olandija priklauso Europos Sąjungai, todėl siunčiant siuntą nebus taikomi jokie muito mokesčiai, o patį siuntinį, kurio vertė iki 100 €, mes apdrausime nemokamai.
  • Suteiksime galimybe patiems pasirinkti laikotarpį, per kurį bus pristatyta siunta – jeigu jos reikia labai skubiai, siūlome rinktis Express paslaugą (pristatymas per 1-2 d. d.), o jeigu turite daugiau laiko ir norite sutaupyti – Economy paslaugą (pristatymas per 3-5 d. d.).
  • Jums nereikės rūpintis kaip ir kur nugabenti siuntinį, nurodykite sau tinkamą vietą ir laiką – kurjeris pats atvažiuos jos paimti.

Taupykite brangų laiką rinkdamiesi Siųsk pigiau paslaugas ir būsite tikri, kad jūsų siuntiniai gerose rankose!Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti