Siuntos iš Kinijos

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Kinija jau seniai įsitvirtino kaip viena iš populiariausių šalių, iš kurios laukiate siuntų. Jei reikia, kad siuntinys iš šio tolimojo kampelio atkeliautų greitai ir saugiai, esate tinkamoje vietoje! Keliaukite į Siųsk pigiau kainos skaičiuoklę ir rinkitės iš turbūt geriausių pasiūlymų rinkoje!

Kodėl verta rinktis Siųsk pigiau?

Siųsk pigiau komanda bendradarbiauja su greitaisiais kurjeriais, kurie savo patikimumą jau įrodė visam pasauliui: DHL, TNT, FedEx, Itella, GLS ir kt. Būtent jie pasirūpins, kad Jūsų siuntos iš Kinijos didžiųjų miestų: Šanchajaus, Pekino, Guangdžou, Šendženo, Uhano, Tiandzino, Fošano, Donguano bei mažesnių vietovių atkeliautų per kelias dienas. Kurjeriai taip pat siūlo siuntinio pristatymą nuo durų iki durų, tad nei siuntėjui, nei gavėjui nereikia sukti galvos apie siuntinio pristatymą ir atsiėmimą iš siuntų surinkimo punktų.

Užsakymą galėsite pateikti internetu, o visos kelionės metu taip pat būti ramūs – registruotos siuntos statusas ir unikalus užsakymo numeris leis bet kuriuo paros metu matyti naujausią informaciją apie siuntos vežimo progresą. Taip pat visoms siuntoms, kurių vertė neviršija 100 Eur, siūlome nemokamą draudimą.

Siuntų paieška iš Kinijos

Kaip ir ieškant bet kurio kito tarptautinio siuntinio, siuntų paieška iš Kinijos yra itin paprasta – viskas, ką reikia padaryti, tai užsakymo numerį pateikti skiltyje Siuntų paieška. Suvedę sekimo numerį, iš karto gausite atnaujintą informaciją apie siuntos buvimo vietą. Siuntų sekimas iš Kinijos mūsų svetainėje prieinamas bet kuriuo paros metu, taip pat pateikiamas tiek lietuvių, tiek anglų kalbomis.

Siuntos sekimas galimas ne tik Siųsk pigiau platformoje, bet ir kitose, siuntų sekimo paslaigą siūlančiose svetainėse. Viena iš tokių svetainių, kur siuntos sekimas toks pat paprastas – siuntupaieska.lt. Siuntos sekimas taip pat galimas ir kurjerio, kurio paslaugas pasirinkote, svetainėje.

Siuntimas iš Kinijos: pristatymo paslaugos ir terminai

Siūlome šias siuntos iš Kinijos pristatymo paslaugas:

Express (greitos siuntos) paslauga. Tai pačioms skubiausioms siuntoms iš Kinijos skirta paslauga. Ją pasirinkus, siuntiniai Lietuvą gali pasiekti per vid. 3-4 darbo dienas.

Economy paslauga. Jeigu pristatymą planuojate iš anksčiau, rekomenduojame rinktis šią pristatymo paslaugą. Siuntos iš Kinijos į Lietuvą bus atgabentos per vid. 5-7 darbo dienas, o paslaugos kaina – draugiškesnė kišenei.

Nesvarbu, kurią paslaugą pasirinksite, abejais atvejais galėsite pasinaudoti mūsų siūlomais privalumais (siuntų paieška iš Kinijos, pasinaudojant užsakymo numeriu, siuntos draudimu).

Muitinės formalumai

Privalu pastebėti, jog į siuntos pristatymo terminą neįeina laikas, kurį siuntai neišvengiamai reikės praleisti muitinėje. Vienas iš būdų, leisiantis pagreitinti muitinės procedūras, tai sąskaitos muitinei užpildymas. Šiame dokumente muitinei būtina pateikti informatyvų ir tikslų siuntos turinio aprašymą bei importo priežastį. Informatyvus ir tikslus aprašymas reiškia, jog privalu tiksliai nurodyti, kokiu tikslu ir kokie daiktai yra siunčiami. Nenaudokite lakoniškų aprašymų (pvz. dovana, detalės).

Jeigu muitinėje nustatoma, kad siunčiami kiti, nei deklaruoti, daiktai arba nurodyta klaidinga importo priežastis (pavyzdžiui, ant pakuotės ir dokumentuose deklaruojama, jog siuntos turinys yra dovana, kai iš tiesų siunčiama įsigyta prekė), gali būti pritaikytas papildomas muito mokestis arba siunta grąžinta atgal siuntėjui.

Muitinei formų pildyti nereikės, jeigu siuntoje bus siunčiami dokumentai. Tokiu atveju raginame tinkamai pasirinkti siuntos tipą.

Sklandžiai siuntos kelionei ir šiuo atveju gali pasitarnauti siuntos sekimas. Reguliariai tikrindami savo siuntos pristatymo procesą, netruksite pastebėti, jei ji užtruks muitinėje ar būsite paprašyti patikslinti informaciją.

Taip pat primename, jog nuo 2021 m. liepos 1 d. Europos Sąjungoje yra panaikinamos PVM lengvatos visoms siuntoms iš trečiųjų šalių. Tai reiškia, jog visos prekės, įsigytos už Europos Sąjungos ribų, bus muitinės apmokestintos, tad gavėjui teks mokėti muitą ir, esant poreikiui, kitus importo mokesčius. Į šį procesą Siųsk pigiau nėra įtrauktas – muitinės atstovai susisieks tiesiogiai su adresatu.

Norėdami patys deklaruoti prekes iš trečiųjų šalių, pirmiausia turite užsiregistruoti Bendro naudotojų valdymo portale (BAP), tuomet Muitinės leidimų sistemoje pateikti prašymą suteikti ekonominių operacijų vykdytojų registracijos ir identifikavimo (EORI) kodą. Šis kodas muitinei leidžia identifikuoti asmenis siuntų deklaravimo operacijų (leidimo siųsti suteikimas, eksporto/importo priežasties įforminimas ir pan.) metu.

Kai turėsite EORI kodą, Išmaniojoje muitinės deklaracijų apdorojimo sistemoje (iMDAS) galėsite savarankiškai teikti muitinei prekių deklaracijas.

Daugiau informacijos apie muitinės formalumus galite rasti čia. Jeigu siuntimo iš Kinijos procese Jums kyla klausimų, galite kreiptis į Siųsk pigiau komandą, kuri padės bet kuriame tarptautinės siuntos kelionės žingsnyje.


Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntos pristatymo paslaugos iš Kinijos kainą lengvai galite sužinoti Siųsk pigiau kainos skaičiuoklėje suvedę siuntėjo, gavėjo adresus bei siuntos matmenis ir svorį. Skaičiuoklė iškart pateiks Jums skirtingų kurjerių paslaugų kainas vienoje vietoje, o Jums tereikės pasirinkti vieną, labiausiai Jums tinkantį variantą.

Prieš siųsdami siuntą iš Kinijos, įsitinkite ar siuntos turinyje nėra draudžiamų siųsti daiktų. Pateikiame kelis pavyzdžius, kokių daiktų siųsti negalima: aerozolių, dujų balionų, psichotropinių bei nereceptinių vaistų, juvelyrinių dirbinių bei prabangių laikrodžių (išskyrus bižuteriją), sprogmenų, fejerverkų, šaunamųjų ginklų bei jų imitacijų (pvz. žaislų) ir kt. Jeigu nežinote ar Jūsų siunčiamas daiktas yra draudžiamas, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus ir suteiksime Jums reikiamą informaciją.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti