Siuntos iš Londono į Lietuvą

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Vos tik prasidėjus intensyviai tautiečių migracijai Didžiosios Britanijos kryptimi, atsirado ir nauja verslo niša įvairiausiems mikroautobusų ir autobusiukų vairuotojams, pasiruošusiems atvežti rūkytomis dešromis ir kitomis lietuviškomis gėrybėmis kvepiantį siuntinį į Angliją ar priešinga kryptimi – iš Anglijos į Lietuvą. Vis tik toks siuntimo būdas niekada nebuvo pats patogiausias: tiek dėl pristatymo terminų, tiek dėl patikimumo.

Džiugu, kad jau daugiau nei dešimtmetį Lietuvoje egzistuoja siuntų brokerio paslauga, kurios pradininkais čia tapo Siųsk pigiau. Dabar siuntiniai iš Londono į Lietuvą keliauja greitai, patikimai ir už visuomet gerą kainą. Tuo rūpinamės kartu su mūsų partneriais tarptautiniais kurjeriais: DHL, TNT, FedEx, GLS, DPD, Venipak, UPS, DHL Global Mail, LP Express.

Kiek trunka siuntos Londonas – Lietuva kelionė?

Per kiek laiko siuntiniai iš Londono į Lietuvą atkeliaus, priklauso nuo to, kurį siuntimo būdą pasirinksite.
Kai siunčiate svarbius dokumentus ar daiktus, kurie gavėją Lietuvoje turi pasiekti kuo greičiau, rinkitės Express (skubios siuntos) pristatymą. Tokiu atveju siunta bus atgabenta per vid. 1-2 darbo dienas (šiuo atveju pažymime, kad į terminą nėra įskaičiuojamas laikas, kurį siunta gali užtrukti muitinėje).

Kai pristatymo terminas yra ilgesnis ir ne toks „degantis“, pakaks pasirinkti Economy pristatymą. Pasirinkus jį siuntiniai iš Londono į Lietuvą bus vežami keliomis dienomis ilgiau, bet ir siuntimo kaina bus dar patrauklesnė.

Kaip žinoti, kada gavėjui bus pristatyta siunta?

Siuntos į Lietuvą iš Londono bus pristatytos nuo durų iki durų, o prieš atvykimą kurjeris informuos gavėją asmeniškai. Vis tik jei norite dar daugiau tikslumo, siuntos kelionę galite stebėti internetu: visos siuntos (tiek siunčiamos į užsienį, tiek šalies viduje), registruojamos Siųsk pigiau svetainėje, gauna siuntos numerį. Šį numerį įveskite svetainės skiltyje Siuntų paieška ir realiu laiku matykite, kuriame kelionės etape šiuo metu yra Jūsų siuntinys.

Siuntoms, kurių vertė yra iki 100 Eur dar gausite ir nemokamą siuntos draudimą, tad galite būti ramūs, kad net jei Jūsų siunta dingtų (tokie atvejai  – itin reti), Jums bus kompensuota jos vertė. Siųsdami brangesnes, nei 100 Eur, siuntas, užsakymo metu galite pasirinkti papildomą siuntos draudimą pilnai siuntos vertei padengti.

Kas pasikeitė siunčiant siuntas iš Londono į Lietuvą po Brexit?

2020 m. gruodžio 24 d., kai buvo pagaliau pasiektas prekybos ir bendradarbiavimo susitarimas tarp Didžiosios Britanijos ir Europos Sąjungos, visoms siuntoms pradėtos taikyti muitinės formalumų procedūros. Tai reiškia, kad pateikdami užsakymą Siųsk pigiau platformoje turite būtinai užpildyti ir skiltį „Sąskaita muitinei“. Šios procedūros gali lemti ir kai kuriais atvejais ilgesnį siuntos pristatymo terminą, tad skatiname muitinės deklaraciją ir kitus reikalingus dokumentus užpildyti atidžiai ir tiksliai. Tokiu būdu prisidėsite prie sklandesnio ir greitesnio siuntos Londonas – Lietuva pristatymo.

Dar vienas svarbus pokytis, į kurį raginame atkreipti dėmesį: po Brexit į/ iš Didžiosios Britanijos yra griežtai draudžiamas maisto ir augalinės/ gyvulinės kilmės produktų siuntimas. Vienintelė išimtis – jei siuntėjas yra juridinis asmuo ir pasirenkamas DHL kurjeris. Tokiu atveju siuntėjas įsipareigoja prie siuntos pateikti visus reikalingus dokumentus ir leidimus.


Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntos pristatymo paslaugos iš Londono į Lietuvą kainą lengvai galite sužinoti Siųsk pigiau kainos skaičiuoklėje suvedę siuntėjo, gavėjo adresus bei siuntos matmenis ir svorį. Skaičiuoklė iškart pateiks Jums skirtingų kurjerių paslaugų kainas vienoje vietoje, o Jums tereikės pasirinkti vieną, labiausiai Jums tinkantį variantą.

Siuntimo paslaugą iš Londono į Lietuvą užsisakyti Siųsk pigiau platformoje itin paprasta. Vos kelių mygtukų paspaudimu kainų skaičiuoklė pateiks skirtingų kurjerių pasiūlymus vienoje vietoje. Nesvarbu, kurį vėžėją pasirinksite, siuntimo paslaugos kokybė užtikrinta. Visoms Siųsk pigiau siuntoms suteikiamas unikalus sekimo numeris, todėl siuntos kelionę galėsite stebėti realiu laiku. O kad jaustumėtės ramūs, siuntoms, kurių vertė neviršija 100 Eur, taikomas nemokamas draudimas.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 10% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti