Siuntos iš Škotijos

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Norite parsisiųsti ką nors ypatingo iš Lochneso ežero pabaisos mitais ir paslaptingais rūkais apipintos Škotijos? Mielai padėsime! Siųsk pigiau komanda Jums siūlo savo partnerių, puikią reputaciją turinčių ir išskirtine darbo kokybe džiuginančių tarptautinių kurjerių pagalbą už patrauklią kainą (daugiau apie mūsų partnerius rasite čia).

Domina kaina?

Ją sužinosite siuskpigiau.lt puslapyje esančioje siuntų Kainos skaičiuoklėje. Viskas paprasta – tiesiog suveskite savo siuntos matmenis, siuntėjo ir gavėjo adresus, o mes iš karto pasiūlysime visus pristatymo paslaugos pasiūlymus, iš kurių išsirinksite sau tinkamiausią!

Ar ilgai reiks laukti siuntos?

Tikrai ne! Siuntiniai iš Škotijos didžiųjų miestų, tokių kaip Edinburgas ar Glazgas į Jūsų namus atkeliaus vos per 1 darbo dieną, jeigu pasirinksite Express paslaugą, na, o jeigu turite daugiau laiko, rinkitės Economy siuntimą, tuomet siunta adresatą pasieks per 3-5 darbo dienas.

Ar siuntiniui galioja draudimas?

Taip! Apdraudžiame visas siuntas, kurių vertė yra iki 100 €. Jei norite apdrausti brangesnę siuntą, tokią galimybę taip pat rasite svetainėje.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti