Siuntos Lietuvoje

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Jūsų patogumui – skubios siuntos Lietuvoje, nuo durų – iki durų. Jums pasirinkus, kurjeris siuntą paims iš darbovietės, namų ar bet kokio kito adreso bei pristatys tiesiai gavėjui už palankią kainą. Siuntinių kainos Lietuvoje yra pateiktos mūsų Kainos skaičiuoklėje.

Kiek kainuoja siuntų pristatymas Lietuvoje?

Siuntos Lietuvoje kainos yra pateiktos mūsų kainos skaičiuoklėje, kurioje tereikia nurodyti siuntos matmenis, svorį bei adresus.

Kaip žinoti, kur šiuo metu mano siunta?

Kiekvienai siuntai, kaip ir įprasta visoms Siųsk pigiau siuntoms, suteikiamas unikalus siuntos numeris, kurį bet kuriuo metu įvedę Siuskpigiau.lt svetainės skiltyje Siuntų paieška galėsite matyti detalų savo siuntos kelią. Siuntų pervežimas Lietuvoje (pvz. ar siunta iš Vilniaus jau pasiekė Kauną) taip pat matomas šioje svetainės skiltyje.

Ar galima siųstis siuntas iš užsienio į Lietuvą?

Reikia skubiai gauti siuntą ar svarbius dokumentus į Lietuvą iš Londono? Radote svajonių prekę užsienio elektroninėje parduotuvėje, bet ji nesiunčia prekių į Lietuvą? Mes galime tuo pasirūpinti. Jums tereikia keliais paspaudimais užsisakyti paslaugą, supakuoti siuntą ir laukti kurjerio. Iš didžiausių pasaulio miestų - Londono, Niujorko, Čikagos ar bet kurio kito – siuntos bus parvežtos vos per 1 – 2 darbo dienas. Naudojantis Siųsk pigiau, siuntos gali būti siunčiamos Express arba Economy paslaugomis. Pasirinkdami Express paslaugą siuntą nusiųsite greičiau, o Economy – padės sutaupyti. Visa tai – Jūsų patogumui!

Kokius daiktus galima siųsti?

Siuntos iš Lietuvos ir siuntos į Lietuvą siunčiamos tik tokiu atveju, jei jose esantys daiktai nepatenka į draudžiamų siųsti daiktų sąrašą. Draudžiamais siųsti laikomi daiktai (ar medžiagos), kurie uždrausti pagal bent vienos iš valstybių, kurių teritorija vykdomas vežimas, teisę (įskaitant alkoholį ir tabaką); didelės vertės daiktai, kurių, praradus ar sugadinus, neįmanoma atkurti.

sweed seb luminor revolut paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti