Siuntos Lietuvoje

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Tendencija, kad siunčiate ne tik tarptautines siuntas, bet ir aktyviai naudojatės siuntimo paslauga šalies viduje ypatingą pagreitį įgavo pandemijos sąlygomis. Vietinių siuntų siuntimo poreikis nesumenko iki šiol ir manome, kad ateityje tik augs. Juk nieko nebestebina, kad siuntos keliauja ne tik tarp didžiųjų miestų: Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos, bet pagreitį įgauna ir mažesniuose: Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje ar Mažeikiuose.

Jūsų patogumui – skubios siuntos Lietuvoje, nuo durų – iki durų. Jums pasirinkus, kurjeris siuntą paims iš darbovietės, namų ar bet kokio kito adreso bei pristatys tiesiai gavėjui į rankas už palankią kainą.

Patogiau siųsti iš arba į paštomatą? Siūlome ir tokią galimybę. Jei kurjerio laukti namuose negalite, o patogaus paštomato šalia nėra, siuntą pristatyti siuntimui visuomet galite ir į Siųsk pigiau biurus Vilniuje ir Kaune.

Kiek kainuoja siuntų pristatymas Lietuvoje?

Siuntinių kainos Lietuvoje yra pateiktos mūsų Kainos skaičiuoklėje, kurioje tereikia nurodyti siuntos matmenis, svorį bei siuntėjo ir gavėjo adresus.

Kaina priklauso ne tik nuo jos svorio ir matmenų bet ir nuo to, kokį siuntimo būdą pasirinksite. Express siuntimas vidutiniškai užtrunka 1 darbo dieną, o Economy variantas – 1-2 dienomis ilgiau.

Sau tinkamiausią variantą galėsite išsirinkti iš gausaus Siųsk pigiau partnerių – kurjerių sąrašo (siuntos Lietuvoje pristatomos bendradarbiaujant su LP Express, Itella, Venipak, Omniva, DPD, UPS, TNT, DHL, GLS, FedEx  kurjeriais).

Kaip žinoti, kur šiuo metu mano siunta?

Kiekvienai Lietuvoje siunčiamai siuntai, kaip ir įprasta visoms Siųsk pigiau siuntoms, suteikiamas unikalus registruotos siuntos numeris, kurį bet kuriuo metu įvedę Siuskpigiau.lt svetainės skiltyje Siuntų paieška galėsite matyti detalų savo siuntos kelią. Siuntų pervežimas Lietuvoje (pvz. ar siunta iš Vilniaus jau pasiekė Kauną, ar jau įdėta į pasirinktą paštomatą, o gal dar laukia skirstymo punkte) taip pat matomas šioje svetainės skiltyje.

Ar galima siųstis siuntas iš užsienio į Lietuvą?

Reikia skubiai gauti siuntą ar svarbius dokumentus į Lietuvą iš Londono? Radote svajonių prekę užsienio elektroninėje parduotuvėje, bet ji nesiunčia prekių į Lietuvą? Mes galime tuo pasirūpinti. Jums tereikia keliais paspaudimais užsisakyti paslaugą ir el. paštu nusiųsti gautus siuntos dokumentus į užsienį žmogui ar juridiniam asmeniui, kuris galėtų juos užklijuoti ant paruoštos siųsti siuntos. Jūsų patikėtiniui teliks sulaukti kurjerio. Iš didžiausių pasaulio miestų – Londono, Niujorko, Čikagos ar bet kurio kito – siuntos bus pargabentos vos per kelias darbo dienas (tikslus terminas priklauso nuo to, ar naudositės Express ar Economy paslaugomis). Pasirinkdami Express paslaugą siuntą nusiųsite greičiau, o Economy – padės sutaupyti. Visa tai – Jūsų patogumui!

Kokius daiktus galima siųsti?

Siuntos iš Lietuvos ir siuntos į Lietuvą siunčiamos tik tokiu atveju, jei jose esantys daiktai nepatenka į draudžiamų siųsti daiktų sąrašą. Draudžiamais siųsti laikomi daiktai (ar medžiagos), kurie uždrausti pagal bent vienos iš valstybių, kurių teritorija vykdomas vežimas, teisę (įskaitant alkoholį ir tabaką); didelės vertės daiktai, kurių, praradus ar sugadinus, neįmanoma atkurti.

Pastebėtina, kad siunčiant Lietuvoje, maisto produktų siuntimas yra galimas, bet pastarieji turi būti negendantys, sandariose pakuotėse. Mėsos gaminiai turi būti hermetiškai supakuoti. Jei siunčiami alkoholiniai gėrimai, jų stiprumas turi neviršyti 70 proc.

Siuntose neturėtų būti ir degtukų, žiebtuvėlių, magnetų (ir kitų daiktų, turinčių feromagnetinių medžiagų), aerozolių, pavienių baterijų.

Jei nerandate aiškaus atsakymo, ar Jūsų norimas siųsti daiktas nepatenka į draudžiamų siųsti daiktų sąrašą ir nereikalauja specialių leidimų, visuomet galite kreiptis į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo vadybininkes ir pasitikslinti: galbūt jam taikomos išlygos? (Pvz. baterijas galima siųsti, jei šios įdėtos į elektroninį prietaisą).

Į ką atkreipti dėmesį siunčiant Lietuvoje?

Siuntos Lietuvoje nuo siuntimo į užsienį skiriasi tuo, kad mūsų šalyje galite siųsti naudodamiesi plačiu paštomatų tinklu (tiesa, svarbu paminėti, kad paštomato paslauga galima ir Baltijos šalyse). Visgi naudojantis šia paslauga labai svarbu atkreipti dėmesį į siuntos išmatavimus ir dydį. Užsakyme nurodžius siuntos matmenis neteisingai, kurjeriui paprasčiausiai nepavyks pakuotės sutalpinti į priskirtą paštomato skyrelį ir už pristatymą gali tekti mokėti daugiau.

Net jei pasirinkote siuntos pristatymą nuo durų iki durų, siuntos matmenys ir svoris išlieka svarbūs, jei norite, kad siuntos gabenimas vyktų sklandžiai ir kainuotų pigiau.

Beveik visi kurjeriai skaičiuodami pristatymo kainą įvertina ne tik realųjį, bet ir tūrinį siuntos svorį. Galutinė kaina skaičiuojama imant didesnįjį iš jų. Savo siuntos svori internetu galite pasitikrinti Siųsk pigiau Siuntos tūrio skaičiuoklėje. Jei suvedus siuntos duomenis pamatysite, kad apskaičiuotas tūrinis svoris yra didesnis už realųjį, įsitikinkite, kad siuntai parinkote tinkamo dydžio pakuotę.  Dažnai pasitaikanti klaida, lemianti didesnę siuntimo kainą – santykinai nedidelis daiktas siunčiamas per didelėje dėžėje, taip be reikalo išdidinant ir siuntimo kainą.

Ar mano siuntos Lietuvoje apdraudžiamos?

Taip, visoms siuntoms, siunčiamoms naudojantis Siųsk pigiau platforma ir kurių vertė neviršija 100 Eur, nemokamai taikomas siuntos draudimas. Siuntos Lietuvoje – ne išimtis. Jei Jūsų siunčiamų daiktų vertė didesnė, formuodami užsakymą visuomet galite pasirinkti ir papildomą draudimą, kuris siuntos praradimo atveju nuostolius padengtų pilnai. 

Jei siuntimo eigoje paaiškėja, kad siunčiami daiktai yra įtraukti į draudžiamų siųsti daiktų sąrašą, tokiu atveju draudimas negalioja.

Siuntos į Vilnių
Siuntos į Kauną
Siuntos į Šiaulius
Siuntos į Klaipėdą
Siuntos į Panevėžį
Siuntos į Alytų
Siuntos į Marijampolę
Siuntos į Mažeikius
Siuntos į Jonavą
Siuntos į Uteną
Siuntos į Kėdainius
Siuntos į Tauragę
Siuntos į Telšius
Siuntos į Ukmergę
Siuntos į Visaginą
Siuntos į Plungę
Siuntos į Kretingą
Siuntos į Palangą
Siuntos į Radviliškį
Siuntos į Šilutę
Siuntos į Gargždus
Siuntos į Druskininkus
Siuntos į Rokiškį
Siuntos į Elektrėnus
Siuntos į Kuršėnus
Siuntos į Troškūnus
Siuntos į Grigiškes
Siuntos į Biržus
Siuntos į Lentvarį
Siuntos į Garliavą
Siuntos į Jurbarką
Siuntos į Raseinius
Siuntos į Vilkaviškį
Siuntos į Anykščius
Siuntos į Prienus
Siuntos į Joniškį
Siuntos į Varėną
Siuntos į Kelmę
Siuntos į Kaišiadorį
Siuntos į Naujają Akmenę
Siuntos į Šalčininkus
Siuntos į Pasvalį
Siuntos į Zarasus
Siuntos į Kupiškį
Siuntos į Kazlų Rūdą
Siuntos į Širvintas
Siuntos į Molėtus
Siuntos į Pabradę
Siuntos į Skuodą
Siuntos į Šakius
Siuntos į Ignaliną
Siuntos į Pagėgius
Siuntos į Švenčionėlius
Siuntos į Šilalę
Siuntos į Nemenčinę
Siuntos į Vievį
Siuntos į Kybartus
Siuntos į Pakruojį
Siuntos į Trakus
Siuntos į Švenčionis
Siuntos į Kalvariją
Siuntos į Lazdijus
Siuntos į Neringą
Siuntos į Žiežmarius
Siuntos į Rietavą
Siuntos į Eišiškes
Siuntos į Ariogalą
Siuntos į Šeduvą
Siuntos į Akmenę
Siuntos į Birštoną
Siuntos į Ventą
Siuntos į Viekšnius
Siuntos į Rūdiškes
Siuntos į Vilkiją
Siuntos į Tytuvėnus
Siuntos į Ežerėlį
Siuntos į Gelgaudiškį
Siuntos į Panemunę

Siuntos į Kudirkos Naumiestį
Siuntos į Skaudvilę
Siuntos į Ramygalą
Siuntos į Salantus
Siuntos į Žagarę
Siuntos į Linkuvą
Siuntos į Priekulę
Siuntos į Simną
Siuntos į Veisiejus
Siuntos į Baltąją Vokę
Siuntos į Joniškėlį
Siuntos į Jiezną
Siuntos į Varnius
Siuntos į Daugus
Siuntos į Sedą
Siuntos į Virbalį
Siuntos į Subačių
Siuntos į Vabalninką
Siuntos į Obelius
Siuntos į Dūkštas
Siuntos į Pandėlį
Siuntos į Užventį
Siuntos į Dusetas
Siuntos į Kavarską
Siuntos į Smalininkus

 

 Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
swed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti