Siuntos į Kauną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Kaunas jau seniai išaugo nuo seno klijuojamą laikinosios sostinės titulą. Dabar tai modernus, pilnas iniciatyvių ir verslių, inovatyvių idėjų pilnų žmonių miestas, kuriame verda kultūrinis, pramoginis ir verslo gyvenimas.

Kadangi Kaunas nuo seno garsėja kaip verslių žmonių miestas, prie to, kad verslas veiktų kaip gerai suderintas laikrodis, ženkliai prisideda ir kurjeriai, besirūpinantys, kad siuntos adresatus pasiektų kuo greičiau. Ar tai būtų produkcijos pavyzdys potencialiam partneriui, klientui paruoštas užsakymas, o gal tiesiog maloni staigmena draugo gimtadienio proga? Jei Jums aktualios skubios siuntos Kaune, esate tinkamoje vietoje – Siųsk pigiau pasirengę Jums padėti.

Kas rūpinasi skubios siuntos Kaune pristatymu?

Galime drąsiai pasakyti – Siųsk pigiau puikiai žino, kokios svarbios yra skubios siuntos. Kaunas, Vilnius ar bet kuris kitas miestas Lietuvoje, Niujorkas, Paryžius ar Barselona: Jūsų siunta bus pristatyta į bet kurį pasaulio kampelį. Siuntų rinkoje Siųsk pigiau jau daugiau nei dešimt metų, todėl užmezgėme partnerystes su patikimais tarptautiniais kurjeriais (DHL, TNT, FedEx, GLS, DPD, Venipak, UPS, DHL Global Mail, LP Express ir Omniva).

Siųsk pigiau Siuntų kainos skaičiuoklėje suvedę savo siuntos duomenis (dydį, tipą, savo ir gavėjo adresus) gausite skirtingų kurjerių pasiūlymus, iš kurių galėsite pasirinkti sau tinkamiausią, kuris ir pasirūpins Jūsų siunta.

Kokias skubios siuntos Kaune pristatymo galimybes siūlo Siųsk pigiau?

Priklausomai nuo to, kiek laiko turite, galite rinktis iš 2 pagrindinių siuntos pristatymo būdų: Express (skubios siuntos) arba Economy (įprastas pristatymas). Express siunta gavėjui bus nugabenta vid. vos per 1-2 darbo dienas. Pasirinkus įprastą pristatymą, ji bus vežama šiek tiek ilgiau, bet kainuos pigiau.

Kurjeris Kaune Jūsų siuntą gali pristatyti nuo durų iki durų, bet jei Jūs ar siuntos gavėjas laukti kurjerio namuose neturi galimybės, Siųsk pigiau partneriai (LP Express, Omniva ir DPD kurjeriai) visoje Lietuvoje siūlo galimybę siuntą pristatyti iš/į paštomatą, kur gavėjas ją atsiimti galės sau patogiu laiku. Jei šalia jūsų patogaus paštomato nėra, o kurjerio namuose ar darbovietėje laukti negalite, suformavę ir apmokėję užsakymą internetu, supakuotą siuntą pristatykite į Siųsk pigiau biurą (Kaune arba Vilniuje) ir pasirūpinsime tolimesne jos kelione.

Ar mano siunta bus saugi?

Siekiame, kad siuntos siuntimas (nesvarbu, ar ją siunčiate Lietuvoje, ar į užsienį) Jums būtų kuo paprastesnis ir be rūpesčių. Todėl visoms siuntoms, kurių vertė yra iki 100 Eur taikomas nemokamas siuntos draudimas. Jei norite siųsti daiktą, kurio vertė šią sumą viršija, pildydami užsakymą pasirinkite papildomą draudimą, kuris, siuntos dingimo ar sugadinimo atveju, padengtų visą Jūsų siuntos vertę.

Tam, kad draudimas galiotų, siunta privalo nebūti įtraukta į draudžiamų siųsti daiktų sąrašą, su kuriuo galite susipažinti čia. Jei norite pasikonsultuoti dėl vieno ar kito daikto tinkamumo siųsti, susisiekite su Siųsk pigiau klientų aptarnavimo vadybininkėmis svetainės skiltyje Pagalba gyvai, el. paštu info@siuskpigiau.lt arba telefonu +370 700 35 000.

Jei Jums aktualu skubios siuntos, Kaunas, Vilnius, Paryžius ar bet kuris kitas miestas pristatymui įtakos neturi: visos jos bus pristatytos patikimai.

Tikimės, kad dėl savo siuntos ramiau jaustis padės ir galimybė bet kuriuo metu stebėti jos kelionę. Visos siuntos, kurių užsakymai pateikiami Siųsk pigiau platformoje, yra registruojamos ir joms suteikiamas siuntos numeris. Suvedę šį numerį svetainės skiltyje Siuntų paieška bet kuriuo metu žinosite, kuriame pristatymo etape šiuo metu yra Jūsų siuntos. Kaunas? Vilnius? O gal siuntinys jau pasiekė JAV?

Kaip papildomai sutaupyti?

Siuntos siuntimo kaina priklauso ne tik nuo krypties, kuria siunčiate, bet ir nuo jos išmatavimų bei svorio. Kartais pasitaikanti mūsų klientų klaida, kurios rekomenduojame vengti – per didelė siuntos turiniui pakuotė. Kurjeriai, skaičiuodami siuntimo kainą atsižvelgia į du dydžius: siuntos tūrinį ir realųjį svorį (savo siuntos tūrinį svorį galite patys suskaičiuoti Siuntos tūrio skaičiuoklėje). Galutiniam pasiūlymui naudojamas didesnis iš šių dydžių. Taigi, jei jūsų siuntos tūrinis svoris ženkliai didesnis už realųjį, siūlome įsitikinti, ar jos turinys netilptų į mažesnę dėžę (ar kitą pasirinktą pakuotę). Optimalaus dydžio pakuotė taip pat padės užtikrinti, kad siunta gavėją pasieks saugiai: dėžėje nesivartys, neapsibraižys ir pan.

Su Siųsk pigiau tiek vietines tiek tarptautines skubias siuntas išsiųsite greitai, patogiai ir už visuomet gerą kainą. Norite įsitikinti? Skaičiuokite siuntos kainą dabar!


Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntos pristatymas į Kauną priklauso nuo pasirinktos paslaugos tipo ir siuntėjo buvimo vietos. Siuntas Lietuvoje kurjeriai vidutiniškai pristato per 1-3 d. d., pasirinkus Express pristatymo paslaugą. Jeigu siunta į Kauną keliauja iš šalių, kurios nėra Europos Sąjungoje, siuntimas gali užtrukti šiek tiek ilgiau dėl muitinės formalumų procedūrų, kurios nėra įtrauktos į vidutinį pristatymo terminą. Siųsk pigiau kainų skaičiuoklėje matysite vidutinį pristatymo terminą. Norėdami sužinoti tikslesnį Jūsų siuntos pristatymo terminą, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus.

Siuntimo paslaugą į Kauną užsisakyti Siųsk pigiau platformoje itin paprasta. Vos kelių mygtukų paspaudimu kainų skaičiuoklė pateiks skirtingų kurjerių pasiūlymus vienoje vietoje. Nesvarbu, kurį vėžėją pasirinksite, siuntimo paslaugos kokybė užtikrinta. Visoms Siųsk pigiau siuntoms suteikiamas unikalus sekimo numeris, todėl siuntos kelionę galėsite stebėti realiu laiku. O kad jaustumėtės ramūs, siuntoms, kurių vertė neviršija 100 Eur, taikomas nemokamas draudimas.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 10% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti