Siuntos į Šiaulius

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Šiauliai – Lietuvos šiaurėje įsikūręs, ketvirtas pagal gyventojų skaičių miestas. Jis dar žinomas kaip Saulės miestas, išgarsintas netoliese 1236 m. vykusio Saulės mūšio. Čia rasite gražiausias aikštes, įvairias skulptūras, o ant aukščiausio Lietuvos bokšto (kurio aukštis siekia 70 metrų!) pūpso įspūdingas saulės laikrodis. Į Šiaulius atvilioja ne tik saulė, bet ir saldumynai – čia veikia seniausias Lietuvoje šokolado fabrikas „Rūta“.

Ar saldainių, ar svarbių dokumentų verslo partneriams norėtumėte išsiųsti – Siųsk pigiau pasirūpins siuntų pristatymu į Šiaulius ar iš jų, o tai padės įgyvendinti vietiniai ir tarptautiniai kurjeriai.

Pristatymo terminas

Skubios siuntos Šiauliuose gali būti pristatytos vos per vidutiniškai 1 darbo dieną. Tam svarbu pasirinkti Express (greitos siuntos) pristatymo paslaugą. Pagal Jūsų poreikius, kurjeriai gali pasiūlyti ir atitinkamą pristatymo būdą – siunta gavėjui gali būti pristatyta nuo durų iki durų arba į patogiausią paštomatą (pasirinkus LP Express, Venipak, Omniva paslaugas).

Jeigu siuntos pristatyti nereikia skubiai, pasirinkus Economy paslaugą siuntos Šiauliai (arba siuntos iš Šiaulių) sulauks per vid. 2-3 d.d.. Ši paslauga suteikia visas įprastas naudas (pvz. siuntos sekimo galimybę bei siuntos draudimą), tačiau kainuoja pigiau.

Ar galima iš Šiaulių siųsti siuntą į užsienį?

Tikrai taip! Mūsų partneriai tarptautiniai kurjeriai pasirūpins, jog siunta iš Šiaulių į Jūsų pasirinktą pasaulio kampelį būtų nuvežta greitai ir operatyviai – su Express paslauga siuntinys iš Šiaulių į užsienį gali būti nugabentas vos per vid. 2-4 d.d.!

Kiek kainuos?

Pristatymo kaina priklauso ir nuo siuntos tipo, dydžio, nuo pasirinkto kurjerio ir pristatymo paslaugos.

Norėdami sužinoti preliminarią pristatymo kainą, siuntos duomenis (savo bei gavėjo adresus, siuntos matmenis bei svorį) suveskite į Kainų skaičiuoklę. Vienas mygtuko spustelėjimas ir ekrane išvysite preliminarias kainas bei kurjerių pasiūlymus – taip sutaupysite marias laiko, kadangi nereikės naršyti po daugybę tinklalapių ir ieškoti geriausiai Jūsų poreikius atitinkančio pasiūlymo.

O ir rinktis tikrai bus iš ko – Jūsų siuntas Šiauliuose ir už jų ribų pristatys mūsų patikimų kurjerių komanda – DHL, TNT, GLS, DPD, FedEx, Venipak, Omniva, Lp Express, DHL Global Mail, SST. Rinkitės geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą.

Kur mano siunta?

Kai siunta – paruošta kelionei (aibę patarimų, kaip tai padaryti ir sutaupyti rasite skiltyje Siuntinių pakavimas) ir įteikta kurjeriui, belieka tik laukti, kol ji bus pristatyta adresatui. Tam, kad kelionė neprailgtų ir Jums nekiltų klausimų dėl siuntos buvimo vietos, registruotos siuntos statusas leis bet kuriuo metu stebėti siuntos buvimo vietą. Tam pasitarnaus unikalus siuntos sekimo numeris.

Taip pat visoms siuntoms, kurių vertė yra iki 100 Eur, suteikiamas nemokamas siuntos draudimas. Tai garantuos, jog siuntos pradingimo arba apgadinimo atveju, siuntėjui bus kompensuoti patirti nuostoliai.

Pasirinkite Siųsk pigiau ir siuntas iš Šiaulių į bet kurį pasaulio kraštą (arba iš jo į Šiaulius) siųskite jau šiandien.


Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntos pristatymas į Šiaulius priklauso nuo pasirinktos paslaugos tipo ir siuntėjo buvimo vietos. Siuntas Lietuvoje kurjeriai vidutiniškai pristato per 1-3 d. d., pasirinkus Express pristatymo paslaugą. Jeigu siunta į Šiaulius keliauja iš šalių, kurios nėra Europos Sąjungoje, siuntimas gali užtrukti šiek tiek ilgiau dėl muitinės formalumų procedūrų, kurios nėra įtrauktos į vidutinį pristatymo terminą. Siųsk pigiau kainų skaičiuoklėje matysite vidutinį pristatymo terminą. Norėdami sužinoti tikslesnį Jūsų siuntos pristatymo terminą, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus.

Siuntos pristatymo paslaugos į Šiaulius kainą lengvai galite sužinoti Siųsk pigiau kainos skaičiuoklėje suvedę siuntėjo, gavėjo adresus bei siuntos matmenis ir svorį. Skaičiuoklė iškart pateiks Jums skirtingų kurjerių paslaugų kainas vienoje vietoje, o Jums tereikės pasirinkti vieną, labiausiai Jums tinkantį variantą.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 10% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti