Siuntos į Kalvariją

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Siunta draugui, verslo partneriui ar seniai matytam giminaičiui? Nesvarbu, kas yra Jūsų adresatas ar kuriame kampelyje jis begyventų, su Siųsk pigiau siuntos pristatymas į Kalvariją bus operatyvus ir sklandus.

Siųsk pigiau privalumai

Kurjerių brokerių rinkoje tikrai nemažai konkurencijos, tačiau jau dešimtmetį veikianti įmonė turi ką pasiūlyti. Siuntos į Kalvariją pristatymui verta rinktis Siųsk pigiau, nes čia:

Patogūs įrankiai. Užsakymą internetu pateikti itin paprasta – Kainų skaičiuoklėje pateikite savo bei gavėjo pašto kodus, taip pat nurodykite siuntos matmenis bei svorį. Vienas mygtuko paspaudimas ir ekrane pamatysite įvairius kurjerių pasiūlymus. Manote, jog siuntimo paslauga galėtų būti dar pigesnė? Išbandykite Tūrio skaičiuoklę, tinkamai pasirinkite siuntos pakuotę ir sutaupykite.

Platus paslaugų pasirinkimas. Skubios siuntos į Kalvariją nukeliaus vos per kelias darbo dienas, jei pasirinksite Express paslaugą, o Economy paslauga nors ir prailgins kelionę iki vid. 3-7 d.d., bet leis sutaupyti. Operatyvų pristatymą nesvarbu, kurią paslaugą bepasirinksite, garantuos mūsų partneriai – TNT, DPD, ITELLA, DHL, GLS, FedEx, LP Express, Omniva,  SST Express, VENIPAK.

Greitas atsiskaitymas. Užsakymus apmokėti galite ne tik per populiariausius bankus (Swedbank, Luminor, SEB, Citadele), bet ir per PayPal sistemą. Jūsų patogumui, apmokėti užsakymus galite ir ApplePay bei GooglePay platformose. Pagal poreikį atsiskaitymas už pristatymą galimas ir apmokant sąskaitą-faktūrą. Galiausiai – papildykite savo Siųsk pigiau paskyrą ir užsakymus apmokėkite vos kelių mygtukų paspaudimu.

Naudodamiesi Siųsk pigiau atrasite ir daugiau privalumų, tad nedelskite ir jau šiandien išbandykite paslaugas.

Kiek kainuos siuntos į Kalvariją pristatymas?

Pristatymo kaina į Kalvariją priklauso nuo kelių veiksnių. Vienas jų – siuntos tipas ir svoris. Atsakingai rinkitės, į ką pakuojate savo siuntą – smulkiems daiktams puikiai tiks ir kurjerinis vokas, o dėžė būtina tik didesniems daiktams. Taip pat jeigu siunčiate tik dokumentus, būtinai pasirinkite tipą „Dokumentai“. Taip ne tik sutaupysite, bet ir siuntos gabenimas užtruks trumpiau. Daugiau patarimų apie deramą siuntinio paruošimą kelionei rasite skiltyje Siuntinių pakavimas.

Kitas veiksnys, lemiantis kainą – pasirinkta pristatymo paslauga. Siuntoms, kurioms reikia greitos kelionės, rekomenduojame rinktis Express (skubios siuntos) pristatymo paslaugą. Jūsų siuntą į Kalvariją nuo durų iki durų partneriai pristatys per vid. 1-3 d.d. Jei ieškote pigesnio pervežimo būdo, o pristatymo terminas nėra aktualiausias rodiklis, puikiai tiks ir Economy paslauga. Jos dėka galėsite sutaupyti, o tarptautinė siunta gavėją pasieks per vid. 3-7 d.d.

Ko negalima siųsti į Kalvariją?

Nesvarbu, siunčiate į Kalvariją, ar į bet kurią kitą valstybę, privalote įsitikinti, ar daikto nėra Draudžiamų siųsti daiktų sąraše. Jame yra tokie daiktai, kaip:

●    fejerverkai ir kitos sprogiosios medžiagos;
●    brangakmeniai ir kiti pusbrangiai akmenys;
●    maisto produktai bei kitos greitai gendančios prekės;
●    šaunamieji ginklai, jų dalys, amunicija ar šių daiktų imitacijos (pvz. žaisliniai ginklai);
●    nereceptiniai ir psichotropiniai vaistai;
●    ir kt.

Bandydami siųsti prekę, kuri priklauso draudžiamų siųsti sąrašui, prisiimate atsakomybę susimokėti 120 Eur dydžio baudą. Jeigu kyla klausimų dėl siuntos turinio ar jam taikomų išlygų, Jums visuomet padės Siųsk pigiau klientų aptarnavimo specialistai.

Ar mano siunta – saugi?

Suprantame, jog kiekviena siunta yra svarbi ir norisi, jog klientui visiškai nereikėtų jaudintis dėl siuntos buvimo vietos. Būtent todėl visoms siuntoms yra suteikiamas registruoto siuntinio statusas. Tai užtikrina, jog bet kuriuo metu su siuntos sekimo numeriu tiek mūsų svetainėje, tiek pasirinkto kurjerio sistemoje, galėsite gauti naujausią informaciją apie tai, kur šiuo metu yra Jūsų siunta.

Taip pat siuntoms, kurių vertė nesiekia 100 Eur, nemokamai taikomas siuntos draudimas. Kadangi kartais siuntos būna brangios (tiek finansiškai, tiek emociškai), suteikiame galimybę užsisakyti papildomą draudimą.

Prireikus skubaus siuntos pristatymo į Kalvariją – rinkis Siųsk pigiau!


Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntos pristatymas į Kalvariją priklauso nuo pasirinktos paslaugos tipo ir siuntėjo buvimo vietos. Siuntas Lietuvoje kurjeriai vidutiniškai pristato per 1-3 d. d., pasirinkus Express pristatymo paslaugą. Jeigu siunta į Kalvariją keliauja iš šalių, kurios nėra Europos Sąjungoje, siuntimas gali užtrukti šiek tiek ilgiau dėl muitinės formalumų procedūrų, kurios nėra įtrauktos į vidutinį pristatymo terminą. Siųsk pigiau kainų skaičiuoklėje matysite vidutinį pristatymo terminą. Norėdami sužinoti tikslesnį Jūsų siuntos pristatymo terminą, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus.

Norint užsisakyti siuntos į Kalvariją pervežimo paslaugą pirmą kartą, Jums reikia užsiregistruoti. Tą paprastai padarysite, paspaudę Registruotis ir atsidariusioje anketoje suvedę visą prašomą informaciją. Sėkmingai užsiregistravus, kainos skaičiuoklėje suveskite visus reikiamus duomenis ir išsirinkite Jums tinkamiausią pasiūlymą.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 10% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti