Siuntos į Klaipėdą

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Klaipėda – vėjų, Baltijos jūros ir šiek atostogų nuojautos skalaujamas miestas, kuriame apsilankius nejučia pradedi svajoti apie tingų pogulį ant auksaspalvio smėlio besigrožint jūrą plakančių stichijų galybe.

Visgi šis miestas – ne tik jūros romantikų mėgstama vieta, bet ir svarbiausias Lietuvos uostas, kasdien sulaukiantis ir išlydintis daugybę krovinių įvairiausiomis pasaulio kryptimis. Siuntos kelionė jūra – įprastas, bet ne pats greičiausias gabenimo būdas. Prireikė, kad siuntos Klaipėdą pasiektų, ar iš jos į užsienį iškeliautų greičiau? Siųsk pigiau siūlo Jums sprendimą – geriausių tarptautinių ir vietinių kurjerių pasiūlymus vienoje vietoje, tarp kurių – ir skubios siuntos Klaipėdos kryptimi.

Skubios siuntos Lietuvoje

Jei siunčiate iš kitos Lietuvos miesto, skubios siuntos Klaipėdą pasieks vid. vos per 1-2 darbo dienas. Svarbu pasirinkti Express (skubios siuntos) pristatymo variantą. Jei siuntos gavėjas negali laukti, kol kurjeris siuntą pristatys nuo durų iki durų, Lietuvoje siūlome galimybę rinktis ir pristatymo į paštomatą paslaugą (pasirinkus Omniva, LP Express ar DPD kurjerius). Tokiu atveju apie pristatytą į paštomatą siuntą gavėjas bus informuotas SMS žinute ir galės ją pasiimti jam patogiu laiku.

Tarptautinės siuntos

Žinoma, skubios siuntos Klaipėdą gali akimirksniu pasiekti ir iš užsienio valstybių. Tokiu atveju siuntėjui taip pat rekomenduojame rinktis Express pristatymą, tuomet siuntos gabenimas vyks greičiau ir iš didžiųjų Europos miestų bus pristatytos per vid. 1-2 darbo dienas.

Kokie kurjeriai gali pristatyti siuntą?

Siųsk pigiau bendradarbiauja su patikimais ir ilgametę patirtį turinčiais tarptautiniais kurjeriais (DHL, TNT, FedEx, GLS, DPD, Venipak, UPS, DHL Global Mail, LP Express ir Omniva), todėl galite rinktis tokį, kuris labiausiai atitiks Jūsų pasirinktus kriterijus.

Siuntų kainos skaičiuoklėje suvedę savo siuntos duomenis (savo ir gavėjo adresus, siuntos dydį ir tipą) gausite visų norima kryptimi siuntas vežančių kurjerių pasiūlymus. Tokiu būdu sutaupysite daugybę laiko, kurį turėtumėte sugaišti, jei nuspręstumėte lyginti kiekvieno kurjerio pasiūlymus jų interneto svetainėse.

Kaip žinoti, kur mano siunta?

Siuntos Klaipėdą ar bet kurį kitą miestą Lietuvoje ir užsienyje pasieks Jums nuolat stebint kelionę. Visos siuntos, siunčiamos Siųsk pigiau platformoje yra registruojamos ir gauna siuntos numerį. Suvedę šį numerį svetainės skiltyje Siuntų paieška galite realiu laiku matyti, kur šiuo metu yra Jūsų išsiųsta siunta.

Visoms siuntoms, kurių vertė iki 100 Eur taip pat taikomas draudimas, taigi net ir tais itin retais atvejais, jei siunta būtų prarasta ar sugadinta, Jums būtų kompensuota jos vertė.

Kaip papildomai sutaupyti siunčiant skubias siuntas į Klaipėdą?

Nors Siųsk pigiau visada galite rasti puikias siuntimo kainas, yra būdų sutaupyti ir dar daugiau: Jums tereikia pasirinkti optimalaus dydžio siuntos pakuotę.

Kurjeriai, skaičiuodami pristatymo kainą atsižvelgia į du dydžius: pakuotės realųjį ir tūrinį svorius. Kuris iš jų didesnis, tas ir pasirenkamas kainai skaičiuoti. Savo siuntos tūrinį svorį galite pasitikrinti Siųsk pigiau Siuntos tūrio skaičiuoklėje.

Jei suvedę siuntos duomenis matote, kad apskaičiuotas tūrinis svoris yra ženkliai didesnis, nei realusis, įsitikinkite, ar norimas siųsti daiktas supakuotas į tinkamo dydžio dėžę. Jei dėžė yra ženkliai didesnė už joje siunčiamą turinį, reiškia, kad pakuotėje lieka daug tuščios vietos, o jūs mokate tiesiog už siunčiamą orą. Pasirinkę tinkamo dydžio pakuotę ne tik sumažinsite siuntimo kainą, bet ir apsaugosite siuntos turinį nuo vartymosi, apsibraižymo ar kitokio apgadinimo, kuris gali įvykti siuntos gabenimo gavėjui metu.

Siuntos į Klaipėdą, Niujorką ar Vieną: su Siųsk pigiau partneriais tarptautiniais kurjeriais visos jos bus pristatytos greitai ir patikimai!


Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntos pristatymo paslaugos į Klaipėdą kainą lengvai galite sužinoti Siųsk pigiau kainos skaičiuoklėje suvedę siuntėjo, gavėjo adresus bei siuntos matmenis ir svorį. Skaičiuoklė iškart pateiks Jums skirtingų kurjerių paslaugų kainas vienoje vietoje, o Jums tereikės pasirinkti vieną, labiausiai Jums tinkantį variantą.

Prieš siųsdami siuntą į Klaipėdą, įsitinkite ar siuntos turinyje nėra draudžiamų siųsti daiktų. Pateikiame kelis pavyzdžius, kokių daiktų siųsti negalima: aerozolių, dujų balionų, psichotropinių bei nereceptinių vaistų, juvelyrinių dirbinių bei prabangių laikrodžių (išskyrus bižuteriją), sprogmenų, fejerverkų, šaunamųjų ginklų bei jų imitacijų (pvz. žaislų) ir kt. Jeigu nežinote ar Jūsų siunčiamas daiktas yra draudžiamas, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus ir suteiksime Jums reikiamą informaciją.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
swed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti