API

Jūsų patogumui siūlome greitųjų kurjerių paslaugų sąsają SP API. Tai - duomenų bei funkcionalumo sąsaja, kuria perduodama ar pasiekiama reikiama informacija sistemose. Susiekite savo sistemą su Siųsk pigiau sistema, kurioje rasite greitųjų kurjerių, tokių kaip DHL, TNT, OMNIVA, ITELLA, ITELLA/GLS bei VENIPAK, teikiamų paslaugų pasiūlymus. Pasinaudojus integracijos galimybe padidinsite darbo našumą - savo internetiniame puslapyje galėsite matyti Siųsk pigiau pasiūlymus su kainomis, o Jūsų sistemoje suvesti siuntos pristatymo duomenys bus automatiškai perduodami į Siųsk pigiau sistemą.

SP API privalumai Jūsų elektroninėje erdvėje:

  • galimybė savo sistemoje matyti siuntimo paslaugų informaciją, kurią matote Siųsk pigiau elektroninėje svetainėje: kurjerių bei paštomatų paslaugas, paslaugų kainas bei vidutinius pristatymo terminus. Šią informaciją galėsite matyti savo sistemoje nemokamai ne tik Jūs, bet ir Jūsų klientai;
  • Jums nereikės kaskart atnaujinti informacijos susijusios su siuntų pristatymo paslaugomis, savo sistemoje visuomet matysite naujausią informaciją;
  • siuntos užsakymo duomenys iš Jūsų svetainės bus automatiškai persiunčiami į Siųsk pigiau sistemą, todėl nebereikės rankiniu būdu pildyti užsakymo Siųsk pigiau elektroninėje svetainėje. Beliks atsispausdinti ir pridėti prie siuntos automatiškai sugeneruotą Siuntos dokumentą.
  • taupysite darbuotojų laiką užsakymų administravimui, nes užsakymo atlikimas bei siuntos gavimas gavėjo adresu bus greitesnis ir sklandesnis.

SP API sąsajos aprašymą rasite čia.

SP API sąsajos klausimais susisiekite su Siųsk pigiau komanda el. paštu info@siuskpigiau.lt.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2017 m. lapkričio 6 d.

sweed seb nord sampo nordea paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti