Blogas

blog

2021/07/12

Cross-border verslo plėtra – kai verslas perauga vietinę rinką

Ecommerce News duomenimis, 2020 metais 25,5% visų internetinių apsipirkimų buvo tarpvalstybiniai. Palyginimui - 2018 m. šis skaičius siekė 22,8%. Vis daugiau įmonių nusprendžia plėstis ne tik savo šalyje. Įraše apžvelgsime pagrindinius pasiruošimo plėtros etapus.

blog

2021/06/28

Svetainės monetizavimas – kaip uždirbti neparduodant prekių ar paslaugų

Praeityje laikai, kai uždirbti internete buvo galima tik parduodant prekes ir paslaugas. Dabar galima parduoti savo laiką, žinias, turinį ar net svetainės lankytojus. E-komercijos ekspertai pažymi - lengvo kelio nėra ir pradedant svetainės monetizavimą reikia investuoti nemažai resursų.

blog

2021/06/15

Kliento vilionės: technikos, padėsiančios įtikinti ir nepaleisti

E-komercijoje lengva pamiršti, jog už eilinio prekių krepšelio slepiasi realus asmuo, jaučiantis įvairias emocijas. Bazinės psichologijos žinios gali būti panaudotos verslo plėtrai. Įraše apžvelgsime įtikinimo technikas, kurios gali padėti palenkti klientus į savo pusę.

blog

2021/05/24

Asmeninis prekės ženklas – kai ant pjedestalo atsiduria ne prekė, o asmuo

Nesvarbu, ar esate samdomas darbuotojas, ar nuosavo verslo vystytojas, asmeninio prekės ženklo puoselėjimas tapo svarbesnis nei bet kada. Įraše apžvelgsime pagrindines taisykles į ką reikėtų atkreipti dėmesį kuriant asmeninį prekės ženklą ir kokią naudą tai galėtų atnešti.

blog

2021/05/10

Nemokamas įrankis SEO gerinimui – Google My Business

Google sukūrė nemokamą įrankį, padedantį paieškos sistemoje smulkiesiems bei vidutiniams verslams konkuruoti su populiariausiais ir didžiausiais prekių ženklais. Įraše apžvelgsime kodėl šis įrankis naudingas jūsų verslui ir kaip sukurti google profilį.

blog

2021/04/29

Brexit įtaka el. verslui: siuntos kelias gali tapti ilgesnis ir brangesnis

Nors derybose pavyko priimti JK palankesnius prekybos sprendimus, daugelis verslų vis tiek turėjo persiorientuoti ir išmokti dirbti su jau buvusia šalimi-nare pagal naująsias taisykles. Įraše apžvelgsime ką svarbu žinoti siunčiant siuntas į / iš JK.

sweed seb luminor revolut paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti