Blogas

blog

2021/02/23

Darbo eigos automatizavimas – paprastas būdas sutaupyti laiko

Net 90% darbuotojų laiko el. komercijos įmonėse „suvalgo“ pasikartojantys darbai. Regis, tokie darbai daug laiko nereikalauja, tačiau dažnai atima apie trečdalį kiekvieno darbuotojo dienos. Įraše apžvelgsime kaip galima sumažinti laiko sąnaudas el. komercijoje.

blog

2021/02/11

Svarbiausios 2021-ųjų B2B rinkodaros sektoriaus tendencijos

Per pastaruosius metus B2B sektorius ir jo rinkodara labai pasikeitė. Srities specialistai iškeitė klasikines partnerių pritraukimo priemones į skaitmeninio turinio rinkodaros strategijas ir SEO optimizavimą. Įraše apžvelgsime svarbiausias 2021-ųjų B2B rinkodaros tendencijas.

blog

2021/01/28

4 patarimai, kaip paversti socialinių tinklų sekėjus klientais

Ne paslaptis, kad socialiniai tinklai skirti ne tik bendrauti su draugais, bet yra ir puikus skaitmeninės rinkodaros kanalas. Šiame įraše pasidalinsime populiariausiais patarimais, kaip sekėjus ir pasyvius jūsų socialinių tinklų paskyrų stebėtojus paversti klientais.

blog

2021/01/13

IT ir programavimo kalbos: kodėl šios žinios naudingos kiekvienam?

Augant aktyvių pirkėjų skaičiui, prireikia tobulinti kiekvieną elektroninę parduotuvę. Nors iš dalies svetainės veikimas priklauso nuo tinkamai pasirinktos platformos, nemažą indėlį atliekant atnaujinimus turi įdėti ir kiekvienas el. parduotuvės valdytojas.

blog

2020/12/28

Būdai, kaip padėkoti ištikimiems klientams

Dalis el. komercijos pradedančiųjų gali galvoti, kad įmonės santykiai su klientu baigiasi šiam įsigijus pirkinį. Visgi palaikyti gerus santykius po užsakymo, anot specialistų, yra viena iš naudingiausių strategijų, kurias parduotuvės gali naudoti verslo plėtros užtikrinimui.

blog

2020/12/11

Žingsnis po žingsnio: jūsų įmonės pavadinimas

Sukurti sėkmingą internetinį verslą - sunku, tačiau sugalvoti gerą pavadinimą jūsų veiklai gali būti dar sudėtingiau. Šiame tinklaraščio įraše pasidomėsime, kokią paskirtį turėtų atlikti verslo pavadinimas ir nuo ko pradėti, jei trūksta idėjų.

sweed seb nord sampo nordea paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti