Blogas

blog

2021/05/10

Nemokamas įrankis SEO gerinimui – Google My Business

Google sukūrė nemokamą įrankį, padedantį paieškos sistemoje smulkiesiems bei vidutiniams verslams konkuruoti su populiariausiais ir didžiausiais prekių ženklais. Įraše apžvelgsime kodėl šis įrankis naudingas jūsų verslui ir kaip sukurti google profilį.

blog

2021/04/29

Brexit įtaka el. verslui: siuntos kelias gali tapti ilgesnis ir brangesnis

Nors derybose pavyko priimti JK palankesnius prekybos sprendimus, daugelis verslų vis tiek turėjo persiorientuoti ir išmokti dirbti su jau buvusia šalimi-nare pagal naująsias taisykles. Įraše apžvelgsime ką svarbu žinoti siunčiant siuntas į / iš JK.

blog

2021/04/13

TikTok rinkodara: kaip kokybiškas turinys gali atnešti tūkstančius sekėjų

TikTok šiandien įvardijama kaip visų laikų sparčiausiai auganti soc. tinklų platforma. Ji sėkmingai gali būti naudojama prekės ženklo žinomumo didinimui. Įraše apžvelgsime svarbiausius faktus apie šią programėlę ir kaip ją galima išnaudoti rinkodarai.

blog

2021/03/24

Konkurentų analizė – kai priešus laikyti arčiau yra išties naudinga

Kiekviename verslo sektoriuje nuolatos rasime konkuruojančių įmonių ir tai reikia priimti ne kaip grėsmę, o kaip galimybę. Konkurencinis stebėjimas gali padėti įvertinti konkurentų rinkodaros metodų stipriąsias ir silpnąsias puses. Įraše apžvelgsime kaip atlikti konkurencinę analizę.

blog

2021/03/15

Kibernetinis saugumas el. komercijoje: didžiausios grėsmės ir kaip nuo jų apsisaugoti

Kibernetinio saugumo grėsmių internete tikrai gausu ir nuo jų kenčia ne tik smulkios įmonės, tačiau ir itin didelius duomenų masyvus valdančios kompanijos. Įraše apžvelgsime didžiausius pavojus ir kokie el. komercijos sprendimai gali padėti vartotojui turėti saugesnę patirtį.

blog

2021/02/23

Darbo eigos automatizavimas – paprastas būdas sutaupyti laiko

Net 90% darbuotojų laiko el. komercijos įmonėse „suvalgo“ pasikartojantys darbai. Regis, tokie darbai daug laiko nereikalauja, tačiau dažnai atima apie trečdalį kiekvieno darbuotojo dienos. Įraše apžvelgsime kaip galima sumažinti laiko sąnaudas el. komercijoje.

sweed seb luminor revolut paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti