Blogas

blog

2020/05/25

Socialinis tinklas jūsų verslui – svarbiausi pasirinkimo aspektai

Socialiniai tinklai jau ne vienus metus yra neatsiejama verslo dalis. Įdirbis šioje srityje, anot ekspertų, naudingas. Buffer duomenimis, įdirbis soc. tinkuose atnešė naudą prekių ženklams. Įraše aptarsime, į ką atkreiptį dėmesį, renkantis soc. tinklą verslui.

blog

2020/05/11

Emocinė rinkodara – kaip skirtingos emocijos veikia jūsų klientus?

Jausmų vaidmuo priimant sprendimus yra aspektas, kurio rinkodaros specialistai negali ignoruoti. Būtent tai paskatino emocinės rinkodaros atsiradimą. Pagrindinis tikslas – paskatinti potencialius pirkėjus reaguoti, dalintis reklama ir galiausiai įsigyti norimą produktą ar paslaugą.

blog

2020/04/24

Pusiausvyros paieškos – kaip pasirinkti tinkamą prekių pardavimo kainą?

Kainos nustatymas parduodamoms prekėms ar paslaugoms - vienas kertinių sprendimų, kurį turi priimti kiekvienas verslininkas. Jis turi būti atsargiai pamatuotas, nes atsilieps tiek pelnui, tiek klientų požiūriui į jus. Šiame įraše aptarsime kainų nustatymo aspektus.

blog

2020/04/09

Verslas pandemijos metu – kaip reaguoja prekybos milžinai Amazon ir eBay?

2020 m. kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) COVID-19 viruso protrūkį paskelbė pandemija, padariusia didžiulį poveikį žmonių gyvenimui. Pandėmija įtakojo ir tokius verslus kaip eBay ir Amazon. Naujasis įrašas apie pokyčius būtent šiose platformose.

blog

2020/03/25

Verslas ir tvarumas – kaip suderinti klestintį verslą ir vešiančią gamtą?

Žmonija kovo 20-ąją paminėjo pasaulinę Žemės dieną, tačiau tokios akcijos - tik simbolinės ir ilgalaikę naudą aplinkai gali atnešti tik tvarumo paisymas visus metus. Šis įrašas būtent apie tai, kas yra tvarumas ir kuo jis gali būti naudingas.

blog

2020/03/12

Geriausios nemokamos Photoshop alternatyvos

Kiekvienas grafikos dizaineris net nesudvejojęs pasakytų, jog jau keliolika metų kompanijos Adobe tobulinama programa Photoshop yra nepamainomas įrankis kasdieniuose jų darbuose. Tačiau pagrindinis programos trūkumas - mokestis. Dalinamės Photoshop atlernatyvomis.

sweed seb nord sampo nordea paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti