Blogas

Kaip rašyti ant voko ar siuntos?

2023/08/17

Kaip rašyti ant voko ar siuntos?

Pasitaiko, kad laiškas ar siunta gavėjo nepasiekia dėl neteisingai užrašyto adresato. Tai tampa dar didesne problema tada, kai siunta gavėją turi pasiekti skubiau, todėl užbėkite tokiems nesklandumams už akių.

Visi paštomatų dydžiai ir kaip išsirinkti tinkamiausią

2023/07/20

Visi paštomatų dydžiai ir kaip išsirinkti tinkamiausią

Paštomatai neabejotinai yra vienas iš patogiausių būdų pristatyti siuntą, tačiau labai svarbu pasirinkti tinkamą paštomato dydį. Kaip tai padaryti teisingai? Paprastai į paštomatus siunčiamos siuntos skirstomos į XS, S, M, L ir XL dydžius. 

Pristatymas Europoje

2023/06/14

Pristatymas Europoje

Kurjeris – žodis, kurį daugelis vartojame kasdienėje kalboje. Tačiau jei pasigilintume į žodžio kilmę ir istoriją, suprastume, kaip ilgai žmonija gyvena naudodamasi šios profesijos atstovų paslaugomis. 

Siuntinio paruošimas

2023/05/19

Siuntinio paruošimas

Galite turėti geidžiamiausią produktą rinkoje ir siūlyti jį už pačią prieinamiausią kainą, tačiau jeigu turėsite problemų su prekės pristatymu, klientai nuo jūsų nusigręš. Net 84 % pirkėjų teigia nesugrįšiantys pas pardavėją, jeigu juos nuvils pristatymas.

Instagram 2023-iaisiais: ką svarbu žinoti?

2023/03/31

Instagram 2023-iaisiais: ką svarbu žinoti?

Jeigu socialinis tinklas Instagram būtų žmogus, tai šiuo metu jis būtų pirmuosius paauglystės principus rodantis jaunuolis. Jau beveik trylika metų šiame tinkle turiniu dalijasi ne tik pavieniai asmenys, bet ir garsiausi prekių ženklai. 

Atsiskaitymo būdai

2023/03/14

Atsiskaitymo būdai

Didžiausia klaida, kurią galite padaryti vystydami el. verslą – užsisėdėti viename taške ir netobulėti. Norėdami išlikti konkurencingi, turėti neatsilikti nuo įvairių verslo tendencijų. Vienas iš būdų – nuolat peržiūrėti klientų pageidaujamus mokėjimo būdus.

sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti