Blogas

blog

2018/10/17

5 patarimai padėsiantys atpažinti netikrą el. parduotuvę

Milijonai žmonių kasdien apsipirkinėja internetu, todėl daugybė mažmenininkų siūlo produktus, į kurių gundančius pasiūlymus dažnai neriame stačia galva, net nesusimąstydami, jog galime tapti netikrų internetinių parduotuvių aukomis. Dalinamės 5 patarimais, kurie gali padėti apsisaugoti.

blog

2018/10/01

STOP laiko vagims

Viena didžiausių problemų, su kuria susiduria kone kiekvienas žmogus – laiko neturėjimas. Vienintelis būdas jo sutaupyti – pradėti planuoti ir išmokti nesiblaškyti tarp veiklų! Dalinamės keletu išmaniųjų programėlių pavyzdžių.

blog

2018/09/21

Atsiskaitymas „PayPal“: ką verta žinoti?

Pinigų pervedimai naudojantis banku – ne visada pats patogiausias procesas, kainuojantis papildomą laiką ir išlaidas. „PayPal“ platforma dažnai leidžia visą atsiskaitymo procesą paversti kur kas paprastesniu ir greitesniu.

blog

2018/09/11

Tikite šiais mitais apie siuntas? Be reikalo

Nors pirkimas internetu ir įvairių siuntų siuntimas neišvengiamai populiarėja, tačiau mažiau su šiuo procesu susiduriantiems žmonėms kartais tenka įsipainioti į mitų apie šį procesą pinkles. Sklaidome kelis populiariausius!

blog

2018/08/22

„Etsy“ – neatrasta auksinė niša kūrėjams?

Kuriate išskirtinius rankdarbius, esate drabužių dizaineris o gal gaminate vietinius daiktus? Ieškote būdų kaip pasiekti tarptautinę auditoriją? Elektroninė komercijos interneto svetainė „Etsy“ yra kaip tik ko jums reikia.

blog

2018/08/06

Kokybiškas produkto pateikimas – jau pusė darbo!

Kuriant elektroninę parduotuvę, svarbi kiekviena, net ir pati mažiausia, detalė. Pirkdamas internetu klientas neturi galimybės realiai apžiūrėti prekės, tad vienas iš svarbiausių veiksnių, padedančių nuspręsti, ar ją įsigyti, tampa pateikiamas vizualas. Koks jis turėtų būti?

sweed seb nord sampo nordea paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti