Blogas

Atsiskaitymo būdai

2023/03/14

Atsiskaitymo būdai

Didžiausia klaida, kurią galite padaryti vystydami el. verslą – užsisėdėti viename taške ir netobulėti. Norėdami išlikti konkurencingi, turėti neatsilikti nuo įvairių verslo tendencijų. Vienas iš būdų – nuolat peržiūrėti klientų pageidaujamus mokėjimo būdus.

Knygos, kurias verta perskaityti

2023/02/24

Knygos, kurias verta perskaityti

Ar tik pradedate savo elektroninės prekybos kelionę, ar jau esate sėkmingos el. parduotuvės savininkas, poreikis įgyti papildomų žinių niekada nesibaigia. Knygos gali puikiai tam pasitarnauti, todėl pristatysime knygas, kurias verta perskaityti kiekvienam sėkmingo verslo siekiančiam žmogui.

DUK: siuntimas paštomatu

2023/02/14

DUK: siuntimas paštomatu

Jeigu dar prieš keliasdešimt metų buvo įprasta keliauti į parduotuvę ir išsirinkti norimą daiktą, šiandien daug dažniau parduotuvė atkeliauja pas mus. Augant internetinių parduotuvių populiarumui, didėja ir prekių pristatymas į paštomatus. 

Tvarus prekių pristatymas

2023/02/01

Tvarus prekių pristatymas

Anot specialistų, ateityje, kurioje klimato kaitos ir aplinkos katastrofos tikimybė vis labiau tikėtina, tvarumas tampa vienu svarbiausiu dalykų, kurio vartotojai ieško išleisdami pinigus. 

Nepakeičiamas žetonas

2023/01/12

Nepakeičiamas žetonas

Kriptovaliutos, skaitmeninė meno nuosavybė, susitikimai meta realybėje - vis dažniau linksniuojami žodžiai. Šiandien mes žengiame į kibernetines platybes ir susipažįstame su NFT sąvoka. Įraše aptarsime pagrindines sąvokas bei išsiaiškinsime kaip tai veikia.

sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti