Blogas

blog

2020/01/24

Nauja PayPal rinka: siūlo paslaugų paketą elektroninės prekybos plėtrai

Sklandžiai verslo plėtrai, internetine prekyba užsiimantys verslininkai turi nuolat ieškoti jų e-komercijos platformai pritaikytų įskiepių, papildinių. Įraše apie PayPal ir atnaujintą jų apmokėjimų platformą.

blog

2020/01/09

7 filmai iš praeities, tiksliai atkūrę ateities technologijas

Mokslinė fantastika - knygų, filmų bei serialų žanras, kurio kūrėjai gali stipriai pasinerti į savo vaizduotę ir net ir keisčiausią technologinę idėją pateikti skaitytojams ir žiūrovams kaip seniai egzistuojantį dalyką. Dalinamės filmų pavyzdžiais numatę ateities technologijas.

blog

2019/12/20

E-komercija: į ką atkreipti dėmesį 2020-aisiais

Dažni pokyčiai e-komercijoje ir gundo naujomis galimybėmis, ir gąsdina neaiškiomis grėsmėmis. Kiekvieni metai ir su jais įsigalinčios naujienos lemia mūsų verslo sėkmę. Įraše apžvelgsime pagrindines su e-komercija susijusias tendencijas.

blog

2019/12/09

10 knygų, kurias privalo perskaityti kiekvienas verslus žmogus

Sakoma, jog sėkmingiausi ir daugiausiai pasiekiantys žmonės yra tie, kurie mokosi visą gyvenimą. Šis moto gali lydėti ir tarptautinės korporacijos vadovą, ir eilinį nedidelės įmonės darbuotoją – svarbu tiesiog norėti tobulėti. Didelė dalis išminties slepiasi knygose.

blog

2019/11/29

Amazon prekybininkų klaidos, kurių reikėtų vengti

Amazon - kasdien auganti platforma, prie kurios FeedbackExpress duomenimis vien šiemet prisijungė per milijoną naujų pardavėjų. Taip augant konkurencijai, klaidos tampa nedovanotina prabanga.

blog

2019/11/12

Dirbtinis intelektas e-komercijoje: nauda ir galimybės

Jeigu per paskutinius 12 mėnesių lankėtės bent vienoje marketingo ar e-komercijos konferencijoje, veikiausiai teko girdėti ir apie dirbtinio intelekto diegimą įvairiose srityse. Šiame blogo įraše aptarsime kelis būdus, kaip galite pritaikyti dirbtinį intelektą (AI) savo versle.

sweed seb nord sampo nordea paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti