Naujienos

Naujienos

2020-03-15

Svarbi siuntimo informacija dėl COVID-19

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. rugpjūčio 27 d. 09:48

Dėl esamos situacijos visame pasaulyje Siųsk pigiau vis dar rekomenduoja pateikti užsakymus namuose ir išsikvieti kurjerį.

Siųsk pigiau biure Veiverių g. 142, Kaunas, pateikti užsakymą ar supakuoti siuntas galite.

Siuntinių vėlavimas vis dar galimas ir yra išlygų:

SVARBU:
o Siuntos, kurių turinyje yra siunčiamos medicininės apsauginės priemonės tokios kaip medicininės (sertifikuotos) kaukės, privalo turėti leidimą jas eksportuoti už Europos Sąjungos ribų. Leidimas išduodamas Valstybinių institucijų. Daugiau apie tai skaitykite čia.

o Siuntoms, kurių turinyje yra siunčiamos veido kaukės pasiūtos iš austinių medžiagų, eksporto leidimo nereikia. Tačiau eksportuojant šias prekes Muitinės departamentas prašo prie eksporto deklaracijos pridėti SADM rašto kopiją. Daugiau apie tai skaitykite čia.

GLS / Itella Siunčiant siuntas į užsienį pirmiausią įsitikinkite, kad siuntos gavėjęs turės galimybę priimti siuntą. Nepristatytos siuntos bus grąžinamos siuntėjui, kadangi dėl susiklosčiusios situacijos siuntos terminaluose nebus sandėliuojamos.
  Prancūzijoje vykdomas bekontaktis siuntų pristatymas.
   
Venipak Vykdomas bekontaktis pristatymas. Siuntos perdavimo procedūra bus atliekama laikantis 2 metrų atstumo tarp Kurjerio ir Gavėjo.
  Gavėjo parašas kurjerio skeneryje keičiamas vienu iš šių būdų:
1. Gavėjo prašoma pasirašyti (vardas, pavardė, parašas) ant VENIPAK lipduko, esančio ant siuntos. Kurjeris padarys siuntos lipduko su parašu nuotrauką (Rekomenduojamas būdas);
2. Gavėjui atsisakius pasirašyti ant lipduko, Kurjeris su savo skeneriu nufotografuoja siuntą su Gavėju, nefotografuojant Gavėjo veido.
   
LP Express Siekiant palaikyti saugų atstumą, LP EXPRESS kurjeriai siuntas gavėjui atiduoda tik lauke. Prašome atvykus kurjeriui, išeiti siuntą atsiimti lauke.
  Atsiimant siuntą nebereikia pasirašyti. Vietoje to LP Express kurjeris prašo per saugų atstumą parodyti asmens dokumentą, nuo kurio nusirašo 5 paskutinius skaičius. Kad procesas būtų greitesnis, asmens dokumentą prašome pasiruošti iš anksto.
  SVARBU: Dėl šiuo metu susiklosčiusios situacijos tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje susiduriama su itin dideliu siuntų srautu bei transportavimo iššūkiais. Dėl šios priežasties tiek SIUNTŲ PAĖMIMO, tiek SIUNTŲ PRISTATYMO terminai prailgėja iki 5 D.D Lietuvoje, o SIUNTOS PRISTATYMAS į užsienį gali vėluoti nuo savaitės ar net iki 10 papildomų savaičių atsižvelgiant į šalį kurią siunčiama. Papildomos informacijos apie siuntimą į užsienį rasite čia.
   
DHL Dėl atsinaujinusių COVID-19 atvejų Kinijoje, siuntos paėmimai gali užtrukti nuo 3-5 d. d.
  Siuntimo informacija nuolat yra atnaujinama, tad rekomenduojame sekti naujienas tiesiogiai kurjerio svetainėje, kurią rasite čia.
 

Atsižvelgiant į tai, kad rinkos sąlygos nuolatos keičiasi dėl esamos COVID-19 situacijos, nuo š.m. gegužės 24 d. kurjerių bendrovė laikinai koreguoja siuntimo paslaugų įkainius ir įveda laikiną nenumatytų situacijų priemoką Express paslaugoms. „Siųsk pigiau“, būdami kurjerių brokeriai, tai pat turi žengti šiuo keliu. Kainos skaičiuoklėje matysite galutinę kainą - papildoma priemoka įskaičiuota. Apie šio mokesčio taikymo nutraukimą informuosime atskirai.

   
DPD

Bekontaktis siuntų pristatymo procesas privatiems asmenims. Gavėjo parašas kurjerio skeneryje keičiamas PIN kodu. PIN kodas pateikiamas SMS žinute.

  Siunčiant siuntas į užsienį pirmiausią įsitikinkite, kad siuntos gavėjęs turės galimybę priimti siuntą, kadangi nepavykus pristatyti siuntos, ji iš karto bus grąžinama siuntėjui.
  Siuntų saugojimo terminas paštomatuose nuo šiol kaip įprastai - 7 dienos.
   
Omniva Privačių klientų kurjerinės ir paštomatinės siuntos gali būti pristatomos iki 3 darbo dienų.
  Susidarius eilei prie vieno paštomato, siunta gali būti nukreipiama į artimiausią laisvesnį paštomatą.
  Įvedami laikini siuntų pristatymo pakitimai Raseinių rajone:
• laikinai stabdoma kurjerinių siuntų pristatymo paslauga privatiems klientams Raseinių mieste. Siekiant maksimaliai sumažinti kontaktą ir koronaviruso plėtros galimybes, visos kurjerinės siuntos, pagal adresą skirtos į Raseinių miestą, bus nukreiptos į paštomatus be išankstinio perspėjimo. 
• kurjerinės siuntos, skirtos į Raseinių rajoną, bus ir toliau pristatomos pagal adresą, jei to pageidaus klientas. Atsižvelgdami į klientų galimybes atsiimti siuntą paštomatuose, pasiūlysime siuntas peradresuoti į paštomatą. Siuntos bus peradresuojamos TIK gavus kliento sutikimą.
• verslo klientams kurjerinės siuntos bus pristatomos benkontakčiu būdu tiek Raseinių mieste tiek Raseinių rajone (kurjeris, atvykęs pristatyti siuntos paprašys gavėjo atsitraukti, padėti siuntą ant žemės, paprašyti gavėjo pasirašyti ant siuntos etiketės, pasirašytą etiketę nufotografuoti).
   
TNT ir Siųsk pigiau Maksimalus leistinas siuntinio (-ių) realus arba tūrinis svoris iš Kinijos vienam klientui - 100kg per vieną darbo dieną. Dėl didelio siuntų srauto galimi vėlavimai siunčiant iš Kinijos.
  Kurjerių bendrovė laikinai koreguoja siuntimo paslaugų įkainius ir įveda laikiną papildomą mokestį. „Siųsk pigiau“, būdami kurjerių brokeriai, tai pat turi žengti šiuo keliu. Kainos skaičiuoklėje matysite galutinę kainą - papildomas mokestis įskaičiuotas. Apie šio mokesčio taikymo nutraukimą informuosime atskirai.
  Siuntimo informacija nuolat yra atnaujinama, tad rekomenduojame sekti naujienas tiesiogiai kurjerio svetainėje, kurią rasite čia.
   
FedEx Kurjerių bendrovė laikinai koreguoja siuntimo paslaugų įkainius ir įveda laikiną papildomą mokestį. „Siųsk pigiau“, būdami kurjerių brokeriai, tai pat turi žengti šiuo keliu. Kainos skaičiuoklėje matysite galutinę kainą - papildomas mokestis įskaičiuotas. Apie šio mokesčio taikymo nutraukimą informuosime atskirai.
  Siuntimo informacija nuolat yra atnaujinama, tad rekomenduojame sekti naujienas tiesiogiai kurjerio svetainėje, kurią rasite čia.


Naujausią informaciją apie siuntimą sekite čia mūsų svetainėje "Naujienos" skiltyje.

Saugokime vieni kitus!

Jūsų Siųsk pigiau

Kitos naujienos

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti