Naujienos

Naujienos

2021-02-05

Svarbi siuntimo informacija dėl COVID-19

Paskutinį kartą atnaujinta: 2021 m. gegužės 18 d. 15:35

Nepaisant to, kad Lietuvoje karantino sąlygos švelninamos, vis dar rekomenduojame pateikti užsakymus namuose, išsikviesti kurjerį arba saugiai pristatyti siuntas į pasirinktą paštomatą.

Siųsk pigiau biuruose Kaune (Veiverių g. 142) ir Vilniuje (J. Ralio g. 6), pateikti užsakymą ar supakuoti siuntas galite, tačiau turite laikytis visų saugumo reikalavimų: dėvėti kaukę, dezinfekuoti rankas atvykus į biurą bei laikytis saugaus atstumo.

Dėl didelio siuntų srauto galimi vėlavimai ir yra išlygų:

GLS / Itella Vykdomas bekontaktis siuntų pristatymas.
  Siunčiant siuntas į užsienį pirmiausią įsitikinkite, kad siuntos gavėjęs turės galimybę priimti siuntą. Nepristatytos siuntos bus grąžinamos siuntėjui, kadangi dėl susiklosčiusios situacijos siuntos terminaluose nebus sandėliuojamos.
   
Venipak Vykdomas bekontaktis pristatymas. Siuntos perdavimo procedūra bus atliekama laikantis 2 metrų atstumo tarp Kurjerio ir Gavėjo.
 

Bekontaktis siuntų pristatymas privatiems asmenims bus vykdomas naudojant PIN kodus, kurie leis užtikrinti, jog siunta bus pristatyta teisingam gavėjui išlaikant saugų atstumą.

Kaip tai veiks?
1. Pristatymo dieną į nurodytą gavėjo mobilų telefono numerį bus išsiųsta SMS žinutė su PIN kodu.
2. Pristatymo metu gavėjui teliks padiktuoti gautą PIN kodą kurjeriui, kurį į skanerį suvedęs kurjeris patikrins, ar PIN kodas teisingas.

  Nuo šiol Venipak siuntos ir LP EXPRESS siuntų terminaluose. Dėl sparčiai augančio siuntų skaičiaus, LP Express terminaluose bus pristatomi Venipak siuntiniai.
   
LP Express Vykdomas bekontaktis pristatymas. Siuntos perdavimo procedūra bus atliekama laikantis saugaus atstumo.
 

Galimi trys kurjerinės siuntos pristatymo variantai:
• siuntos pristatymas gavėjo adresu iki slenksčio, kai siunta įteikiama gavėjui per saugų, ištiestos rankos atstumą;
• siuntos nukreipimas į LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalą;
• siuntos nukreipimas į pašto skyrių.
Pristatymo detalės derinamos kurjeriui susisiekus su gavėju telefonu.

  Neįteiktos siuntos logistikos centre bus saugojamos trumpiau – 7 dienas. Taip pat, atsiimti siuntų iš logistikos centro galimybės nėra.
  SVARBU: Dėl šiuo metu susiklosčiusios situacijos tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje susiduriama su itin dideliu siuntų srautu bei transportavimo iššūkiais. Dėl šios priežasties tiek SIUNTŲ PAĖMIMO, tiek SIUNTŲ PRISTATYMO terminai prailgėja iki 5 D.D Lietuvoje, o SIUNTOS PRISTATYMAS į užsienį gali vėluoti nuo savaitės ar net iki 10 papildomų savaičių atsižvelgiant į šalį kurią siunčiama. Papildomos informacijos apie siuntimą į užsienį rasite čia.
   
DHL Siuntos paėmimai Kinijoje gali užtrukti nuo 2-5 d. d.
  Siuntimo informacija nuolat yra atnaujinama, tad rekomenduojame sekti naujienas tiesiogiai kurjerio svetainėje, kurią rasite čia.
 

Atsižvelgiant į tai, kad rinkos sąlygos nuolatos keičiasi dėl esamos COVID-19 situacijos, nuo 2020 m. gegužės 24 d. kurjerių bendrovė laikinai koreguoja siuntimo paslaugų įkainius ir įveda laikiną nenumatytų situacijų priemoką Express paslaugoms. „Siųsk pigiau“, būdami kurjerių brokeriai, tai pat turi žengti šiuo keliu. Kainos skaičiuoklėje matysite galutinę kainą - papildoma priemoka įskaičiuota. Apie šio mokesčio taikymo nutraukimą informuosime atskirai.

   
DPD

Bekontaktis siuntų pristatymo procesas privatiems asmenims. Gavėjo parašas kurjerio skeneryje keičiamas PIN kodu. PIN kodas pateikiamas SMS žinute.

  Siunčiant siuntas į užsienį pirmiausią įsitikinkite, kad siuntos gavėjęs turės galimybę priimti siuntą, kadangi nepavykus pristatyti siuntos, ji iš karto bus grąžinama siuntėjui.
   
Omniva

Siuntų pristatymo terminai:
• Pristatymo terminas visoje Lietuvoje: 1-3 d. d.
• Pristatymo terminas į Latviją: 1-4 d. d.
• Pristatymo terminas į Estiją: 2-5 d. d.

  Susidarius eilei prie vieno paštomato, siunta gali būti nukreipiama į artimiausią laisvesnį paštomatą.
   
TNT ir Siųsk pigiau Maksimalus leistinas siuntinio (-ių) realus arba tūrinis svoris iš Kinijos vienam klientui - 100kg per vieną darbo dieną. Dėl didelio siuntų srauto galimi vėlavimai siunčiant iš Kinijos.
  Kurjerių bendrovė laikinai koreguoja siuntimo paslaugų įkainius ir įveda laikiną papildomą mokestį. „Siųsk pigiau“, būdami kurjerių brokeriai, tai pat turi žengti šiuo keliu. Kainos skaičiuoklėje matysite galutinę kainą - papildomas mokestis įskaičiuotas. Apie šio mokesčio taikymo nutraukimą informuosime atskirai.
  Siuntimo informacija nuolat yra atnaujinama, tad rekomenduojame sekti naujienas tiesiogiai kurjerio svetainėje, kurią rasite čia.
   
FedEx Kurjerių bendrovė laikinai koreguoja siuntimo paslaugų įkainius ir įveda laikiną papildomą mokestį. „Siųsk pigiau“, būdami kurjerių brokeriai, tai pat turi žengti šiuo keliu. Kainos skaičiuoklėje matysite galutinę kainą - papildomas mokestis įskaičiuotas. Apie šio mokesčio taikymo nutraukimą informuosime atskirai.
  Siuntimo informacija nuolat yra atnaujinama, tad rekomenduojame sekti naujienas tiesiogiai kurjerio svetainėje, kurią rasite čia.


Naujausią informaciją apie siuntimą sekite čia mūsų svetainėje "Naujienos" skiltyje.

Saugokime vieni kitus!

Jūsų Siųsk pigiau

Kitos naujienos

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti