Naujienos

Naujienos

2020-12-03

Svarbi siuntimo informacija dėl COVID-19

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. gruodžio 29 d. 16:48

Dėl sugriežtinto karantino Lietuvoje, nuo 2020 m. gruodžio 16 d., prašome Jūsų pateikti užsakymus namuose, išsikviesti kurjerį arba saugiai pristatyti siuntas į pasirinktą paštomatą.

Siųsk pigiau biuruose Kaune (Veiverių g. 142) ir Vilniuje (J. Ralio g. 6), pateikti užsakymą ar supakuoti siuntas galimybės šiuo metu NEBUS. Į biurą galite atvežti tik pilnai paruoštas siuntas kartu su visais reikiamais dokumentais.

Dėl didelio siuntų srauto galimi vėlavimai ir yra išlygų:

GLS / Itella Siunčiant siuntas į užsienį pirmiausią įsitikinkite, kad siuntos gavėjęs turės galimybę priimti siuntą. Nepristatytos siuntos bus grąžinamos siuntėjui, kadangi dėl susiklosčiusios situacijos siuntos terminaluose nebus sandėliuojamos.
  Vykdomas bekontaktis siuntų pristatymas.
   
Venipak Vykdomas bekontaktis pristatymas. Siuntos perdavimo procedūra bus atliekama laikantis 2 metrų atstumo tarp Kurjerio ir Gavėjo.
 

Bekontaktis siuntų pristatymas privatiems asmenims bus vykdomas naudojant PIN kodus, kurie leis užtikrinti, jog siunta bus pristatyta teisingam gavėjui išlaikant saugų atstumą.

Kaip tai veiks?
1. Pristatymo dieną į nurodytą gavėjo mobilų telefono numerį bus išsiųsta SMS žinutė su PIN kodu.
2. Pristatymo metu gavėjui teliks padiktuoti gautą PIN kodą kurjeriui, kurį į skanerį suvedęs kurjeris patikrins, ar PIN kodas teisingas.

  Nuo šiol Venipak siuntos ir LP EXPRESS siuntų terminaluose. Dėl sparčiai augančio siuntų skaičiaus, LP Express terminaluose bus pristatomi Venipak siuntiniai.
   
LP Express Augantis siuntų srautas koreguoja LP Express veiklą taip, kad siuntos klientams būtų pristatomos kaip įmanoma greičiau. Artimiausiu metu bus įvedami keli pakeitimai:
Vilniaus mieste pradeda veikti mobilūs siuntų atsiėmimo punktai. Šalia populiariausių LP EXPRESS siuntų terminalų nurodytu laiku kurjeriai perduos siuntas siuntos gavėjams;
• kituose miestuose, jei siuntų savitarnos terminalas yra pilnai užpildytas, siuntą galima atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. Kurjeriui atvežus siuntas į pašto skyrių, jos gavėjui bus išsiųsta SMS žinutė su pasiūlymu atvykti atsiimti siuntą į paštą. Šiuo metu siuntos išduodamos šiuose paštuose: Gargždų, Kretingos, Šilalės, Kelmės, Kupiškio, Rokiškio, Vilkaviškio. Artimiausiu metu planuojama tai daryti ir Kėdainių bei Vilniaus rajono, Riešės ir Balsių paštuose. Paštų sąrašas gali keistis atitinkamai pagal poreikį;
• nuo lapkričio 26 d. atsiimant siuntą iš kurjerio, pakaks nurodyti SMS žinute atsiųstą siuntos atsiėmimo kodą. Tuo atveju, jei gavėjas šio kodo negaus, praras ar dėl kitų priežasčių negalės kurjeriui nurodyti atsiėmimo kodo, bus laikomasi iki šiol taikytos atsiėmimo praktikos – kurjeriui reikės nurodyti asmens tapatybę patvirtinančio dokumento numerio 4 paskutinius skaitmenis.
 
  Paruoškite atskira vieta /zona, kuri būtų atokiau nuo žmonių, siuntų priėmimui bei atidavimui. Jei siuntos nebus paruoštos ir padėtos specialioje zonoje, kurjeris gali atsisakyti paimti siuntas.
 
 

Galimi trys kurjerinės siuntos pristatymo variantai:
• siuntos pristatymas gavėjo adresu iki slenksčio, kai siunta įteikiama gavėjui per saugų, ištiestos rankos atstumą;
• siuntos nukreipimas į LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalą;
• siuntos nukreipimas į pašto skyrių.
Pristatymo detalės derinamos kurjeriui susisiekus su gavėju telefonu.
 

  Neįteiktos siuntos logistikos centre bus saugojamos trumpiau – 7 dienas. Taip pat, atsiimti siuntų iš logistikos centro galimybės nėra.
 
  SVARBU: Dėl šiuo metu susiklosčiusios situacijos tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje susiduriama su itin dideliu siuntų srautu bei transportavimo iššūkiais. Dėl šios priežasties tiek SIUNTŲ PAĖMIMO, tiek SIUNTŲ PRISTATYMO terminai prailgėja iki 5 D.D Lietuvoje, o SIUNTOS PRISTATYMAS į užsienį gali vėluoti nuo savaitės ar net iki 10 papildomų savaičių atsižvelgiant į šalį kurią siunčiama. Papildomos informacijos apie siuntimą į užsienį rasite čia.
   
DHL Siuntos paėmimai Kinijoje gali užtrukti nuo 2-5 d. d.
  Siuntimo informacija nuolat yra atnaujinama, tad rekomenduojame sekti naujienas tiesiogiai kurjerio svetainėje, kurią rasite čia.
 

Atsižvelgiant į tai, kad rinkos sąlygos nuolatos keičiasi dėl esamos COVID-19 situacijos, nuo š.m. gegužės 24 d. kurjerių bendrovė laikinai koreguoja siuntimo paslaugų įkainius ir įveda laikiną nenumatytų situacijų priemoką Express paslaugoms. „Siųsk pigiau“, būdami kurjerių brokeriai, tai pat turi žengti šiuo keliu. Kainos skaičiuoklėje matysite galutinę kainą - papildoma priemoka įskaičiuota. Apie šio mokesčio taikymo nutraukimą informuosime atskirai.

   
DPD

Bekontaktis siuntų pristatymo procesas privatiems asmenims. Gavėjo parašas kurjerio skeneryje keičiamas PIN kodu. PIN kodas pateikiamas SMS žinute.

  Siunčiant siuntas į užsienį pirmiausią įsitikinkite, kad siuntos gavėjęs turės galimybę priimti siuntą, kadangi nepavykus pristatyti siuntos, ji iš karto bus grąžinama siuntėjui.
  Visos siuntos DPD paštomatuose bus saugomos 3 dienas nuo to momento, kai siuntos gavėjas gauna SMS žinutę su durelių PIN kodu.
   
Omniva Privačių klientų kurjerinės ir paštomatinės siuntos gali būti pristatomos iki 3 darbo dienų.
  Susidarius eilei prie vieno paštomato, siunta gali būti nukreipiama į artimiausią laisvesnį paštomatą. Paštomatų užimtumą galite stebėti čia.
  Siekiant maksimaliai užkirsti kelią koronaviruso ligos plitimui, nuo lapkričio 5 d. įvedami laikini siuntų pristatymo pakitimai visoje Lietuvoje:

 Laikinai stabdoma kurjerinių siuntų pristatymo paslauga privatiems klientams.
Siekiant maksimaliai sumažinti kontaktą ir koronaviruso plėtros galimybes, visos iki šiol užsakytos kurjerinės siuntos bus nukreiptos į paštomatus be išankstinio gavėjo perspėjimo.

• Verslo klientų siuntos bus surenkamos ir pristatomos bekontakčiu būdu.
Prašome siuntas supakuoti atsakingai ir saugiai bei palikti surinkimui lauke arba kuo arčiau įėjimo į patalpas. Prieš atvykdamas į siuntos pristatymo vietą, kurjeris susisieks su gavėju, įspės jį apie bekontaktį pristatymo būdą ir siuntą į adresą pristatys tik tuo atveju, jei gavėjas tuo metu bus darbo vietoje. Atvykęs į pristatymo vietą, kurjeris siuntą padės prie būstinės, sandėlio durų ar krovimo rampos, ją nufotografuos, skeneryje įves gavėjo vardą, pavardę ir atsitrauks. Kurjeris teritoriją paliks tik įsitikinęs, kad gavėjas siuntą pasiėmė.
   
TNT ir Siųsk pigiau Maksimalus leistinas siuntinio (-ių) realus arba tūrinis svoris iš Kinijos vienam klientui - 100kg per vieną darbo dieną. Dėl didelio siuntų srauto galimi vėlavimai siunčiant iš Kinijos.
  Kurjerių bendrovė laikinai koreguoja siuntimo paslaugų įkainius ir įveda laikiną papildomą mokestį. „Siųsk pigiau“, būdami kurjerių brokeriai, tai pat turi žengti šiuo keliu. Kainos skaičiuoklėje matysite galutinę kainą - papildomas mokestis įskaičiuotas. Apie šio mokesčio taikymo nutraukimą informuosime atskirai.
  Siuntimo informacija nuolat yra atnaujinama, tad rekomenduojame sekti naujienas tiesiogiai kurjerio svetainėje, kurią rasite čia.
   
FedEx Kurjerių bendrovė laikinai koreguoja siuntimo paslaugų įkainius ir įveda laikiną papildomą mokestį. „Siųsk pigiau“, būdami kurjerių brokeriai, tai pat turi žengti šiuo keliu. Kainos skaičiuoklėje matysite galutinę kainą - papildomas mokestis įskaičiuotas. Apie šio mokesčio taikymo nutraukimą informuosime atskirai.
  Siuntimo informacija nuolat yra atnaujinama, tad rekomenduojame sekti naujienas tiesiogiai kurjerio svetainėje, kurią rasite čia.


Naujausią informaciją apie siuntimą sekite čia mūsų svetainėje "Naujienos" skiltyje.

Saugokime vieni kitus!

Jūsų Siųsk pigiau

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti