Naujienos

Naujienos

2020-03-15

Svarbi informacija dėl siuntimo karantino metu

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. birželio 01 d. 16:20

Dėl esamos situacijos tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje, karantino metu, rekomenduojame pateikti užsakymus namuose ir išsikviesti kurjerį.

Siųsk pigiau biure Veiverių g. 142, Kaunas, pateikti užsakymą ar supakuoti siuntas galite, tačiau į biurą galima įeiti tik po vieną asmenį ir būtina dėvėti apsauginę veido kaukę.

Šiuo metu siuntimai yra vykdomi, tačiau galimi vėlavimai ir yra išlygų:

SVARBU:
o Siuntos, kurių turinyje yra siunčiamos medicininės apsauginės priemonės tokios kaip medicininės (sertifikuotos) kaukės, privalo turėti leidimą jas eksportuoti už Europos Sąjungos ribų. Leidimas išduodamas Valstybinių institucijų. Daugiau apie tai skaitykite čia.

o Siuntoms, kurių turinyje yra siunčiamos veido kaukės pasiūtos iš austinių medžiagų, eksporto leidimo nereikia. Tačiau eksportuojant šias prekes Muitinės departamentas prašo prie eksporto deklaracijos pridėti SADM rašto kopiją. Daugiau apie tai skaitykite čia.
 

GLS / Itella Siunčiant siuntas į užsienį pirmiausią įsitikinkite, kad siuntos gavėjęs turės galimybę priimti siuntą. Nepristatytos siuntos bus grąžinamos siuntėjui, kadangi dėl susiklosčiusios situacijos siuntos terminaluose nebus sandėliuojamos.
   
Venipak Vykdomas bekontaktis pristatymas. Siuntos perdavimo procedūra bus atliekama laikantis 2 metrų atstumo tarp Kurjerio ir Gavėjo.
  VENIPAK kurjeriai fiziniams asmenims pristatys siuntas su PIN kodu, išsiųstu siuntos Gavėjui SMS žinute.

Kaip tai veiks?
Kurjeris atvykęs pas gavėją išsiųs PIN kodą į nurodytą Gavėjo mobilų telefono numerį. Gavėjui teliks padiktuoti gautą PIN kodą, kurį kurjeris suvedęs į skanerį patikrins, ar PIN kodas teisingas. Jeigu PIN kodas teisingas - kurjeris pristatys siuntą Gavėjui.

Jeigu siuntos su PIN kodu Gavėjui pristatyti nepavyks dėl techninių kliūčių, pavyzdžiui, nurodytas neteisingas Gavėjo telefono numeris, bus taikomi iki šiol naudoti bekontakčio pristatymo būdai, kurie yra išvardinti žemiau.
  Gavėjo parašas kurjerio skeneryje keičiamas vienu iš šių būdų:
1. Gavėjo prašoma pasirašyti (vardas, pavardė, parašas) ant VENIPAK lipduko, esančio ant siuntos. Kurjeris padarys siuntos lipduko su parašu nuotrauką (Rekomenduojamas būdas);
2. Gavėjui atsisakius pasirašyti ant lipduko, Kurjeris su savo skeneriu nufotografuoja siuntą su Gavėju, nefotografuojant Gavėjo veido.
  Laikinai sustabdytas siuntų išdavimas ir išsiuntimas dalyje VENIPAK Pickup punktų. Veikiančių Pickup punktų sąrašą rasite čia.
   
LP Express Pristatymas – tik lauke.
Siekiant palaikyti saugų atstumą, LP EXPRESS kurjeriai siuntas gavėjui atiduoda tik lauke. Prašome atvykus kurjeriui, išeiti siuntą atsiimti lauke.
  Vietoje parašo – asmens dokumentas.
Atsiimant siuntą nebereikia pasirašyti. Vietoje to LP Express kurjeris prašo per saugų atstumą parodyti asmens dokumentą, nuo kurio nusirašo 5 paskutinius skaičius. Kad procesas būtų greitesnis, asmens dokumentą prašome pasiruošti iš anksto.
  SVARBU: Dėl šiuo metu susiklosčiusios situacijos tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje susiduriama su itin dideliu siuntų srautu bei transportavimo iššūkiais. Dėl šios priežasties tiek SIUNTŲ PAĖMIMO, tiek SIUNTŲ PRISTATYMO terminai prailgėja iki 5 D.D Lietuvoje, o SIUNTOS PRISTATYMAS į užsienį gali vėluoti ir ilgiau. Papildomos informacijos apie siuntimą į užsienį rasite čia.
  Siuntimo informacija nuolat yra atnaujinama, tad rekomenduojame sekti naujienas tiesiogiai kurjerio svetainėje, kurią rasite čia.
   
SP Premium Karantino laikotarpiu iki 17:00 val trumpinamas siuntų priėmimo laikas ofisuose.
  Siuntų pristatymas nėra vykdomas į/iš Wuhan teritorijos Kinijoje.
  Maksimalus leistinas siuntinio (-ių) realus arba tūrinis svoris iš Kinijos vienam klientui - 100kg per vieną darbo dieną. Dėl didelio siuntų srauto galimi vėlavimai siunčiant iš Kinijos.
  Siuntimo informacija nuolat yra atnaujinama, tad rekomenduojame sekti naujienas tiesiogiai kurjerio svetainėje, kurią rasite čia.
 

Atsižvelgiant į tai, kad rinkos sąlygos nuolatos keičiasi dėl esamos COVID-19 situacijos, nuo š.m. gegužės 24 d. kurjerių bendrovė laikinai koreguoja siuntimo paslaugų įkainius ir įveda laikiną nenumatytų situacijų priemoką Express paslaugoms. „Siųsk pigiau“, būdami kurjerių brokeriai, tai pat turi žengti šiuo keliu. Kainos skaičiuoklėje matysite galutinę kainą - papildoma priemoka įskaičiuota. Apie šio mokesčio taikymo nutraukimą informuosime atskirai.

   
DPD Vykdomas bekontaktis pristatymas. Visos siuntos pristatomos siuntą paliekant 2 metrų atstumu nuo Gavėjo ir tiesiogiai su juo nekontaktuojant.

Pristatymo procesas. Gavėjo parašas kurjerio skeneryje keičiamas vienu iš šių būdų:
1. Kurjeris su savo skeneriu nufotografuoja Gavėją šalia siuntos.
2. Gavėjui atsisakius fotografuotis, jis šalia siuntos lipduko padeda savo asmens tapatybės dokumentą. Tuomet kurjeris su skeneriu nufotografuoja siuntą su dokumentu.
3. Gavėjui atsisakius vykdyti aukščiau nurodytus veiksmus, kurjeris neįteikia siuntos. Siunta grąžinama siuntėjui.

Kurjeris negali užeiti į butus ar privačius namus, išskyrus bendrojo naudojimo patalpas, t. y. koridorius, laiptines ir pan. Patekimas į verslo patalpas neribojamas.
  Dėl COVID-19 grėsmės ir išaugusio siuntų kiekio, siuntų saugojimo procesas yra laikinai pakeistas. Siunčiant siuntas į užsienį pirmiausią įsitikinkite, kad siuntos gavėjęs turės galimybę priimti siuntą, kadangi nepavykus pristatyti siuntos, ji iš karto bus grąžinama siuntėjui.
  Trumpesnis siuntų saugojimo laikas ir DPD Pickup paštomatuose. Siunta bus saugoma 72 val. nuo to momento, kai siuntos gavėjas gauna SMS žinutę su durelių PIN kodu. Neatsiėmus siuntos per 72 val. ji išimama iš paštomato ir grąžinama siuntėjui.
   
Omniva Susidarius eilei prie vieno paštomato, siunta gali būti nukreipiama į artimiausią laisvesnį paštomatą.
   
TNT ir Siųsk pigiau Maksimalus leistinas siuntinio (-ių) realus arba tūrinis svoris iš Kinijos vienam klientui - 100kg per vieną darbo dieną. Dėl didelio siuntų srauto galimi vėlavimai siunčiant iš Kinijos.
  Kurjerių bendrovė laikinai koreguoja siuntimo paslaugų įkainius ir įveda laikiną papildomą mokestį. „Siųsk pigiau“, būdami kurjerių brokeriai, tai pat turi žengti šiuo keliu. Kainos skaičiuoklėje matysite galutinę kainą - papildomas mokestis įskaičiuotas. Apie šio mokesčio taikymo nutraukimą informuosime atskirai.
  Siuntimo informacija nuolat yra atnaujinama, tad rekomenduojame sekti naujienas tiesiogiai kurjerio svetainėje, kurią rasite čia.
   
SP Superior Kurjerių bendrovė laikinai koreguoja siuntimo paslaugų įkainius ir įveda laikiną papildomą mokestį. „Siųsk pigiau“, būdami kurjerių brokeriai, tai pat turi žengti šiuo keliu. Kainos skaičiuoklėje matysite galutinę kainą - papildomas mokestis įskaičiuotas. Apie šio mokesčio taikymo nutraukimą informuosime atskirai.
  Siuntimo informacija nuolat yra atnaujinama, tad rekomenduojame sekti naujienas tiesiogiai kurjerio svetainėje, kurią rasite čia.


Naujausią informaciją apie siuntimą sekite čia mūsų svetainėje "Naujienos" skiltyje.

Saugokime vieni kitus!

Jūsų Siųsk pigiau

Kitos naujienos

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti