Siuntos iš Airijos

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Grįžę iš viešnagės Airijoje supratote, jog ten palikote automobilio raktelius ar svarbius dokumentus? Ne bėda! Mes Jums juos pristatysime vos per 1-2 darbo dienas. Užsisakius paslaugą Siųsk pigiau svetainėje Jums tereikės patogiai įsitaisyti ir sekti siuntos siuntimo kelią.

Siuntų pristatymas nuo durų iki durų

Express paslauga užtikrina, kad Jūsų siuntiniai maršrutu Airija – Lietuva bus pristatyti greitai ir patikimai. Jei laikas pernelyg nespaudžia, siūlome pasinaudoti Economy siuntų pristatymo paslauga. Ji vykdoma žemės transportu, tad natūraliai užtrunka keliomis dienomis ilgiau, tačiau leidžia Jums papildomai sutaupyti!

Jūsų siuntos Lietuvą pasieks iš bet kurio Airijos miesto – Dublino, Golvėjaus, Korko ar nuo bet kurios labiau nutolusios šalies vietovės.  Siųsk pigiau partnerių – greitųjų kurjerių – dėka Jūsų siuntos bus pristatytos nuo durų iki durų: kurjeris siuntinį paims iš Jūsų nurodyto adreso ir pristatys tiesiai gavėjui į namus. Jums nereikės niekuo rūpintis – viską palikite mums!

Garantuotas siuntos sekimas

Baiminatės, kad tarp daugybės siuntinių ir tolimame kelyje Jūsų siuntos iš Airijos pasimes? Nusiraminkite, visą siuntos Airija-Lietuva kelionę galėsite sekti bet kuriuo paros metu, mūsų arba pasirinkto kurjerio, internetinėje svetainėje.

Taip pat mūsų svetainėje galite rasti ir kitus siuntos užsakymui naudingus įrankius, tokius kaip Tūrio skaičiuoklė, paskyros kredito sąskaitos papildymas, Pagalba gyvai bei pakavimo patarimai, padėsiantys paruošti siuntas ir taupyti pristatymo išlaidas.

Papildoma informacija

Prieš siųsdami siuntą, užsukite į mūsų svetainės skiltį Draudžiami siųsti daiktai (ją rasite čia). Atidžiai ją išnagrinėkite tam, kad įsitikintumėte, jog jūsų siuntos turinyje tokių daiktų nėra. Siuntos, kuriose yra draudžiamų siųsti daiktų, gali būti anuliuotos, sulaikytos muitinėje ar net sunaikintos.

Parsisiųskite sau svarbius daiktus iš Airijos be didelių pastangų, taupydami savo brangų laiką ir jėgas. Kreipkitės į Siųsk pigiau!Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti