Siuntų pristatymas iš Airijos

Grįžus į Lietuvą supratote, jog Airijoje palikote namų raktus? Ne bėda! Mes Jums juos parvešime per 1-2 darbo dienas. Užsakius paslaugą mūsų svetainėje Jums tereikės patogiai įsitaisyti ir sekti siuntos kelią. Express paslaugos užtikrina, kad Jūsų siuntiniai  Airija - Lietuva bus pristatyti greitai ir patikimai. Ne tokios didelės bėdos ištiktiems siūlome Economy siuntų pristatymo paslaugą. Lietuvoje savo draugą siuntiniu iš Airijos su dovanomis ar lauktuvėmis nudžiuginsite per išties trumpą laiką.

Jūsų siuntos Lietuvą pasieks iš bet kurio Airijos miesto - Dublino, Golvėjaus, Korko ar bet kurios labiau nutolusios vietovės. Su Siųsk pigiau ir partneriais Jūsų siuntos bus pristatytos nuo durų iki durų: Jums pageidaujant, siuntinį kurjeris paims nurodytu adresu ir pristatys tiesiai gavėjui į namus, tad Jums nereikės dėl nieko rūpintis.

Pergyvenate, kad tarp daugybės siuntų ir tolimame kelyje, Jūsų siunta pasimes? Nusiraminkite, visą siuntos Airija – Lietuva kelią galėsite sekti bet kuriuo metu Siųsk pigiau svetainėje - siuntos numeris parodys jos judėjimą nuo siuntos paėmimo momento iki pat pristatymo. Jūsų patogumui svetainėje įdiegti ir kiti darbui naudingi įrankiai, tokie kaip Tūrio skaičiuoklė, sąskaitos papildymas, Pagalba gyvai  bei pateikti patarimai kaip ruošti siuntas ir sutaupyti pristatymo išlaidas.

Nedelskite, skaičiuokite pristatymo kainą jau dabar  ir siųskite savo siuntas į ir iš Airijos paprastai ir be didelių pastangų bei laiko sąnaudų.
sweed seb nord sampo nordea paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti