Kodėl pigiau?

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus
1

Mažiau galvos skausmo

Bemaž kiekvienam yra tekę susidurti su skirtingomis problemomis patikėjus siuntą neprofesionaliems vežėjams, kuomet negali rasti ramybės galvodamas, kaip ir kada viskas išsispręs. Siųsk pigiau siekia užtikrinti, kad kiekvienas vartotojas gautų tik tai, kas geriausia. Todėl Siųsk pigiau – tik patikimi ir patikrinti greitieji kurjeriai, įskaičiuotas ir papildomas siuntų draudimas, siuntų sekimas, itin mažas apgadintų ir dingusių siuntų procentas bei kompetentingi ir nuolat padėti pasirengę klientų aptarnavimo specialistai.

2

Patikrinta kokybė

Tikriausiai sutiksite, jog verslo reputacija ir sėkmė priklauso ne tik nuo gero produkto ar paslaugos ir geros marketingo strategijos, bet ir nuo gero klientų aptarnavimo, kliento patirties perkant iš Jūsų. Kadangi kliento patirtis tiesiogiai priklauso nuo pristatymo paslaugos kokybės, privalote atsakingai pasirinkti partnerius, nes jie reprezentuos Jūsų verslą. Siųsk pigiau partnerių gretose – tik tarptautiniu mastu pripažinti vežėjai. Jūsų pirkėjai dažnai yra protingesni, nei Jūs manote, ir tikrai pajus paslaugos kokybės skirtumą. Greitas ir kokybiškas pristatymas – laimingas klientas – sėkmingas Jūsų verslas.

3

Pigiau

Būdami dideli galime užtikrinti geresnes nei rinkos tarptautinio ir vietinio siuntų pristatymo kainas, kurios dažnam verslui ar privatiems asmenims nėra prieinamos. Siekiame ne tik nukrauti Jums nuo pečių didelius rūpesčius, bet ir padėti sutaupyti, todėl dalijamės savo turimomis nuolaidomis.

4

Greičiau

Su Siųsk pigiau Jums nereikia vargti laukiant eilėse su siuntomis rankose ar ieškant geriausio kainos pasiūlymo, ir netgi vežti siuntos atiduoti į pasirinktą punktą. Nes viskas yra vienoje vietoje: skirtingi pasiūlymai, iš kurių reikia tik pasirinkti, užsakymo pateikimas užtrunka vos keletą minučių, o kurjeris atvyksta siuntos paimti. Laiko taupyklę papildys ir patogi užsakymų kopijavimo funkcija. Sutaupytą laiką galėsite skirti kitiems Jums ar Jūsų verslui svarbiems darbams.

5

Patogiau

Mūsų tikslas – sukurti tokią sistemą, kuria vartotojams būtų patogu ir lengva naudotis. Siųsk pigiau Jūs ne tik turite naudingus darbo įrankius, tokius kaip kainos ir tūrio skaičiuoklės, siuntų sekimas, pagalbą gyvai, bet ir galimybę kopijuoti ankstesnius užsakymus. Taip pat atsiskaityti už paslaugas per el. bankininkystę, Paypal sistemas arba kreditu, iš anksto papildžius sąskaitą.

6

Visiškas automatizavimas

Kasdienį siuntų registravimą galite visiškai pamiršti automatizavę savo sistemą SP API pagalba - Jūs iškart gausite siuntos dokumentus, o kiekvieną siuntos registraciją už Jus atliks Jūsų klientas. Priklausomai nuo siuntų kiekio, tai gali sutaupyti Jums ne vieną darbo valandą per savaitę ir net keletą dienų per mėnesį. Įsivaizduokite, ką galėtumėte nuveikti per tiek laimėto laiko? Siųsk pigiau integracija yra nemokama visiems.

Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti