UPS siuntos

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Siųsk pigiau pristato Jums dar vieną savo partnerį – UPS siuntos. Tai viena iš didžiausių skubių siuntų pristatymo paslaugų tiekėjų visame pasaulyje. Naudojantis Siųsk Pigiau svetaine, UPS kurjerį galite užsisakyti renkantis tiesioginio siuntimo paslaugas tarp užsienio šalių bei pateikiant importo užsakymus iš Europos Sąjungos valstybių.

Ikoniškoji ruda spalva

Tikriausiai geriausiai ši kompanija atpažįstama iš rudos spalvos transporto priemonių ir tokių pat darbuotojų uniformų (beje, šią spalvą įmonė yra patentavusi, todėl vienintelė gali ją naudoti). UPS (United Parcel Service) gyvavimo pradžioje pasirinkta išskirtinai dėl praktinių sumetimų (ant tokios spalvos automobilių paprasčiausiai mažiau matėsi purvas), šiandien ši ruda yra tapusi UPS vizitine kortele ir patikimumo simboliu.

Veiklą pradėjusi kaip dviejų vaikinų, dviračiais pristatinėjusių pranešimus, įmonė, šiandien UPS gali pasigirti 400 000 darbuotojų „armija“, 18 milijonų siuntų per dieną ir vienu didžiausių pasaulyje lėktuvų ir kitų transporto priemonių parku.

Kodėl verta rinktis UPS kurjerių paslaugas?

  • UPS kurjeris atvyks paimti siuntinio Jūsų pasirinktą dieną į nurodytą siuntėjo adresą (namus ar darbovietę) bei pristatys ją nurodytu gavėjo adresu.
  • Galėsite būti ramūs ir užtikrinti dėl savo UPS siuntos saugumo, nes UPS, kaip ir kiti Siųsk pigiau partneriai, suteikia Jums galimybę sekti siuntos gabenimo maršrutą internetu.

Užsisakykite UPS tarptautinių siuntų pristatymo paslaugas ir įsitikinsite, kad šie kurjeriai yra pasiruošę padaryti viską, kad Jūsų siuntos į gavėjo adresą būtų pristatytos greitai ir saugiai.

Siųsk pigiau siekia sutaupyti Jūsų laiką, skirtą pristatymų alternatyvų paieškoms, todėl mūsų svetainėje rasite geriausius kainų pasiūlymus. Nesukite galvos dėl detalių, mes tuo mielai pasirūpinsime už Jus!Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 10% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti