Siuntos į Kanadą

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Turite verslo partnerių ar giminaičių Kanadoje ir norite juos pasveikinti atsiųsdami dovanėlę iš Lietuvos? Siųsk pigiau visuomet pasiruošę padėti! Kartu su pasaulyje pripažintomis kurjerių tarnybomis (DHL, TNT, FedEx, LP EXPRESS, FEDEX, UPS ir kt.) mielai pasirūpinsime saugiu ir greitu Jūsų siuntos į Kanadą pristatymu. Nebegaiškite savo brangaus laiko ieškodami kurjerių, lygindami jų siūlomas kainas ar pristatymo terminus. Siuskpigiau.lt viską rasite vienoje vietoje ir už patrauklią kainą!

Patogi kainos skaičiuoklė

Mūsų svetainėje yra įdiegta patogi kainos skaičiuoklė, kuri leis iškart sužinoti siuntos į Kanadą pristatymo kainą. Viskas, ką reikės padaryti, tai įvesti savo siuntos matmenis, svorį bei gavėjo adresą ir Jums iškart bus pateikiami skirtingi  patikimiausių kurjerių pasiūlymai, iš kurių pasirinksite sau tinkamiausią. Siuntos į Kanadą pristatymas užtruks 2-3 darbo dienas pasirinkus Express paslaugą.

Pasirūpinkite muitinės formalumais

Siųsk pigiau komanda nori atkreipti Jūsų dėmesį į tai, kad siunčiant siuntinius į Europos Sąjungai nepriklausančias šalis, jiems taikomi muito mokesčiai, tad prieš pateikiant užsakymą, rekomenduojame pasidomėti Muitinės formalumais, apie kuriuos išsamiau galite paskaityti čia. Tvarkingai užpildyti siuntos ir muitinės dokumentai  - vienas svarbiausių veiksnių siekiant, kad Jūsų siuntiniai į Kanadą neužtruktų muitinėje ir gavėją pasiektų kuo greičiau.

Siuntos sekimas

Užsisakius siuntos transportavimo paslaugą Siųsk pigiau svetainėje, gausite unikalų siuntos sekimo numerį, kurį suvedę skiltyje Siuntų paieška, sužinosite, kur yra Jūsų siunta bet kuriuo paros metu.

Pažadame, kad jūsų siuntų pristatymas į Kanadą bus kokybiškas ir patikimas. Tad, nedelskite ir nudžiuginkite klevų šalyje gyvenantį draugą!

Siuntų pristatymas į JAV
Siuntų pristatymas į Europą
Siuntų pristatymas į Aziją ir Tolimuosius Rytus
Siuntų pristatymas į kitas šalisReikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti