Siuntos į JAV

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Siuntimas į JAV

Jungtinės Amerikos Valstijos – kryptis apie kurią jau daugybę metų galvojama kaip apie svajonių šalį, kurioje įmanoma viskas. Ypač stipri ši idėja buvo tuomet, kai Lietuvoje dar tik gyvenome nepriklausomybės viltimis. Nuo lauktuvių iš giminių užjūriuose gautos kramtomos gumos iki madingų ir už geležinės uždangos deficitu buvusių mėlynų džinsų: kiekvienas siuntinys iš JAV prilygo šventei.

Laimei, laikai pasikeitė ir Jungtinės Amerikos Valstijos tapo ne tik svajonių, bet ir realia kelionių, o nemažai daliai tautiečių – ir naujo gyvenimo kryptimi. Tiesa, šioje šalyje jau iki Nepriklausomybės veikė stipri ir viena didžiausių lietuvių bendruomenių pasaulyje. Tautiečių gausa ypač išsiskiria Čikaga, kur galima rasti netgi Čikagos lietuvių operą!

2000-ųjų metų gyventojų surašymo duomenimis, JAV gyvena beveik 660 000 lietuvių kilmės žmonių. Nenuostabu, kad siuntimas į JAV – viena iš populiarių krypčių ir Siųsk pigiau klientų tarpe. Juk siunčiamos ne tik lauktuvės už vandenyno gyvenantiems giminaičiams ar draugams, bet ir verslo pobūdžio siuntiniai (didelio populiarumo iš JAV pirkėjų sulaukia ir autorinius darbus Etsy platformoje pardavinėjantys lietuvių kūrėjai).

Džiaugiamės, kad visiems norintiems Siųsk pigiau svetainėje galime pasiūlyti greitą, patikimą ir patogų siuntų pristatymą į bet kurį JAV miestą: tiek didžiausius Valstijose Niujorką, Los Andželą, Čikagą, Hiustoną, Finiksą, Filadelfiją, San Antonijų ar San Diegą, tiek į mažesnius ir populiariuose Holivudo serialuose rečiau skambančius miestelius.

Kokius privalumus siuntimui į JAV siūlo Siųsk pigiau?

Geriausi kurjerių pasiūlymai – vienoje vietoje
Siųsk pigiau svetainėje rasite patogią Kainų skaičiuoklę, kurioje įvedę savo siuntos duomenis (siuntos tipą, pakuotės matmenis ir svorį) akimirksniu gausite mūsų partnerių – patikimų tarptautinių kurjerių pasiūlymus siuntoms į užsienį (ir į Lietuvą!). Jums tereikės išsirinkti tokį, kuris labiausiai atitiks poreikius ir norimą siuntimui skirti sumą.

Siuntos nuo durų iki durų
Siųsk pigiau komanda, bendradarbiaudama su greičiausiomis tarptautinių kurjerių tarnybomis (DHL, FEDEX, LP EXPRESS, GLS, TNT, DPD ir kt.), siūlo Jums siuntų pristatymą nuo durų iki durų, maršrutu Lietuva – Jungtinės Amerikos Valstijos. Pamirškite tuos laikus, kai siuntos į JAV keliaudavo kelias savaites. Jūsų siunta į didžiuosius JAV miestus, tokius kaip Niujorkas, Čikaga ar Los Andželas, bus pristatyta vidutiniškai per 1-2 darbo dienas, priklausomai nuo užsakytos paslaugos. Pristatymas į mažesnius miestus truks tik keliomis dienomis ilgiau. Žinoma, pažadame pasiūlyti ir kiekvieno poreikiams palankią kainą!

Siuntos sekimas
Jeigu planuojate siųsti brangų daiktą, tačiau dvejojate ir jaudinatės, kad siunta, keliaudama tokį tolimą atstumą, gali dingti, norime Jus nuraminti! Užsisakius siuntos pristatymą Siųsk pigiau svetainėje, Jums bus suteiktas unikalus siuntos numeris, kurį suvedę Siuntų paieška skiltyje, visada žinosite, kur šiuo metu yra pas adresatą keliaujantis siuntinys.

Siuntos draudimas
Siųsk pigiau užsakomos siuntų pristatymo paslaugos taip pat yra draudžiamos standartiniu draudimu (iki 100 €). Suprasdami, kad Jūsų siunta gali būti brangi ne tik finansiniu, bet ir moraliniu aspektu, suteikiame galimybę ją drausti papildomai. Tą galite padaryti pildydami siuntos užsakymo formą antrame žingsnyje.

Daugybė apmokėjimo galimybių
Siųsk pigiau dirba tam, kad Jūs gautumėte pačią geriausią vartotojo patirtį. Todėl siūlome Jums platų užsakymo apmokėjimo internetu būdų pasirinkimą: apmokėjimas per bankus (Swebank, SEB, Luminor, Citadele, Šiaulių bankas), mokėjimas kreditine ar debetine kortele, PayPal, Apple Pay, Google Pay, Revolut sistemomis, pagal išankstinę sąskaitą ar papildant savo Siųsk pigiau sąskaitą kreditu. Kad tik Jums būtų patogu!

Kokius pristatymo būdus siūlote?

Suvedę savo siuntos duomenis į Kainų skaičiuoklę pastebėsite, kad galite rinktis iš dviejų siuntų pristatymo tipų: Express (skubios siuntos) ir Economy (įprasto). Skubantiems ir skaičiuojantiems kiekvieną minutę neabejotinai siūlome rinktis greitą gabenimą. Šiuo atveju siunta gavėjo rankas gali pasiekti vos per kelias darbo dienas (jei adresatas – didžiuosiuose JAV miestuose).

Turintys daugiau laiko renkasi Economy pristatymo variantą ir nors tuomet adresatas siuntos laukia keliomis dienomis ilgiau, siuntimo kaina – taip pat mažesnė.

Svarbu paminėti, kad siuntimo į JAV trukmė priklauso ir nuo to, ar adresatas nėra nutolusioje vietovėje (t.y. tokioje, į kurią kurjeriams sunkiau siuntą nuvežti įprastu būdu). Tokiu atveju siuntos kelionė gali užtrukti ilgiau.

Jei norite pasitikrinti, ar miestelis, į kurį norite siųsti siuntą, priskiriamas nutolusiai vietovei, susisiekite su Siųsk pigiau klientų aptarnavimo specialistėmis Pagalba gyvai skiltyje dešiniajame apatiniame svetainės kampe.

Ko į JAV siųsti negalima?

Pirmas dalykas, kurį turėtumėte padaryti, norėdami užtikrinti, kad siuntimas į JAV vyktų sklandžiai – įsitikinti, kad siunčiamas daiktas nėra įtrauktas į Draudžiamų siųsti daiktų sąrašą.

Kadangi JAV Lietuvos atžvilgiu – trečioji šalis, sąlygos siųsti įvairius daiktus galioja griežtesnės, nei Europos Sąjungai priklausančiose šalyse. Pavyzdžiui, negalite siųsti receptinių ir nereceptinių vaistų (tai leidžiama tik Europos Sąjungos šalyse ir receptiniams vaistams yra reikalingi receptai).

Kuo būtina pasirūpinti siunčiant į JAV?

Vienas iš neišvengiamų Jūsų siuntos į JAV kelionės etapų – muitinė. Tam, kad laikotarpis, kurį siunta praleis muitinėje būtų kuo trumpesnis, siuntimo paslaugos užsakymo metu turėsite užpildyti Sąskaitą muitinei.

Joje labai svarbu tiksliai aprašyti, ką siunčiate, taip pat ir siuntimo priežastį (t.y. negalima rašyti, kad daiktas yra dovana, jei iš tikrųjų tai – parduota prekė). Neapsiribokite tokiais abstrakčiais aprašymais kaip „automobilio detalė“, o nurodykite automobilio markę ir tikslų detalės pavadinimą; „dovana“, kaip jau minėta, taip pat nepakankamai išsamus apibūdinimas, patikslinkite, kokia ji (pvz. J. K. Rowling knyga „Haris Poteris ir netikras princas“).

Jei muitinėje bus nustatyta, kad siunčiamas kitas, nei deklaravote daiktas, Jums gali tekti sumokėti papildomą muito mokestį arba siunta Jums bus grąžinta atgal.

Atkreipiame dėmesį, kad siunčiant į JAV ir pasirinkus tam tikrus kurjerius, nuo tam tikros siunčiamų daiktų vertės (ji taip pat priklauso nuo pasirinkto kurjerio) reikalinga Eksporto deklaracija, kurios kaina papildomai pridedama prie bendros užsakymo sumos. Išsamiau apie skirtingų kurjerių taikomus įkainius galite pasiskaityti Siųsk pigiau Muitinės formalumų skiltyje arba susisiekus su Siųsk pigiau klientų aptarnavimo vadybininkėmis.

Galite būti tikri, kad Jūsų siuntos į Jungtines Amerikos Valstijas bus pristatytos profesionalių, savo darbą mylinčių ir kokybe besirūpinančių kurjerių tarnybų, tad  nedvejokite, skaičiuokite pristatymo kainą jau dabar ir siųskite savo siuntas su Siųsk pigiau!

Siuntų pristatymas į  Kanadą
Siuntų pristatymas į Europą
Siuntų pristatymas į Aziją ir Tolimuosius Rytus
Siuntų pristatymas į kitas šalisReikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 10% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti