Siuntų pristatymas į JAV

Siųsk pigiau komanda, bendradarbiaudama su greičiausiomis tarptautinių kurjerių tarnybomis, Jums siūlo siuntų pristatymą nuo durų iki durų maršrutu Lietuva – Amerika už palankią kainą. Pamirškite tuos laikus, kai siuntos į JAV keliaudavo kelias savaites. Pristatysime Jūsų siuntą į didžiuosius Amerikos miestus, tokius kaip Niujorkas, Čikaga ar Los Andželas ir kitus, vos per 1 - 2 darbo dienas, priklausomai nuo užsakytos paslaugos.

Planuojate siųsti brangų daiktą, tačiau dvejojate, nes baiminatės, kad siunta, keliaudama tokį tolimą atstumą, gali dingti? Užsisakius siuntos pristatymą Siųsk pigiau, Jums bus suteiktas unikalus siuntos kelio sekimo numeris, kurį suvedę svetainėje, sužinosite, kur yra Jūsų siunta bet kuriuo paros metu. Todėl galite ramiai atsipūsti - Jūsų siunta patikimose rankose, o Jūs bet kada galite pasitikrinti, kur ji yra. Siųsk pigiau  užsakomos siuntų pristatymo paslaugos yra draudžiamos standartiniu draudimu, tačiau suprasdami, kad siunta gali būti brangi ne tik finansiniu, bet ir moraliniu aspektu, suteikiame galimybę ją drausti papildomai. Tą galite padaryti pildydami užsakymą. Tad su Siųsk pigiau jauskitės visiškai ramūs dėl savo siuntos!

Nedvejokite, skaičiuokite pristatymo kainą jau dabar ir siųskite savo siuntas su Siųsk pigiau! Siuntų pristatymas į Europą
Siuntų pristatymas į Aziją ir Tolimuosius Rytus
Siuntų pristatymas į kitas šalis
sweed seb nord sampo nordea paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti