Siuntų pristatymas į JAV

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Siuntos nuo durų iki durų

Siųsk pigiau komanda, bendradarbiaudama su greičiausiomis tarptautinių kurjerių tarnybomis (DHL, FEDEX, LP EXPRESS, UPS, TNT, DPD ir kt.), siūlo Jums siuntų pristatymą nuo durų iki durų, maršrutu Lietuva – Jungtinės Amerikos Valstijos. Pamirškite tuos laikus, kai siuntos į JAV keliaudavo kelias savaites. Jūsų siunta į didžiuosius JAV miestus, tokius, kaip: Niujorkas, Čikaga ar Los Andželas, bus pristatyta vos per 1-2 darbo dienas, priklausomai nuo užsakytos paslaugos. Pristatymas į mažesnius miestus truks tik keliomis dienomis ilgiau. Žinoma, pažadame pasiūlyti ir kiekvieno poreikiams palankią kainą!

Siuntos sekimas

Jeigu planuojate siųsti brangų daiktą, tačiau dvejojate ir jaudinatės, kad siunta, keliaudama tokį tolimą atstumą, gali dingti, galime jus nuraminti! Užsisakius siuntos pristatymą Siųsk pigiau svetainėje, Jums bus suteiktas unikalus siuntos kelio sekimo numeris, kurį suvedę Siuntų paieška skiltyje, visada žinosite, kur šiuo metu yra pas adresatą keliaujantis siuntinys.

Siųsk pigiau užsakomos siuntų pristatymo paslaugos taip pat yra draudžiamos standartiniu draudimu (iki 100 €). Tačiau mūsų komanda suprasdama, kad Jūsų siunta gali būti brangi ne tik finansiniu, bet ir moraliniu aspektu, suteikia galimybę ją drausti papildomai. Tą galite padaryti pildydami siuntos užsakymą.

Galite būti tikri, kad Jūsų siuntos į Jungtines Amerikos Valstijas bus pristatytos profesionalių, savo darbą mylinčių ir kokybe besirūpinančių kurjerių tarnybų, tad  nedvejokite, skaičiuokite pristatymo kainą jau dabar ir siųskite savo siuntas su Siųsk pigiau!

sweed seb luminor revolut paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti