Siuntų pristatymas iš Norvegijos

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Pristatymas nuo durų iki durų

Išvykote gyventi toli nuo gimtosios šalies, tačiau norite nustebinti draugus ir giminaičius, likusius Lietuvoje? Su Siųsk pigiau Jūsų siuntos iš Norvegijos pasieks Lietuvą greitai ir patikimai. Mūsų partneriai – gerai žinomos kurjerių tarnybos – pasirūpins Jūsų siuntiniu nuo durų iki durų.  Kurjeris paims siuntą Jūsų nurodytoje vietoje Jums patogiu laiku ir pristatys ją tiesiai gavėjui į rankas.

Norėdami dar labiau palengvinti siuntų užsakymo procesą, įdiegėme naudintų įrankių. Kainos skaičiuoklė padės Jums greitai suskaičiuoti siuntos iš Norvegijos į Lietuvą kainą, o siuntos kelio sekimas leis bet kada sužinoti, kur yra Jūsų siunta. Savo klientams visada stengiamės užtikrinti pačią geriausią pristatymo kainą, o siuntas pristatyti sklandžiai ir per numatytus terminus. Jūsų siuntos iš Norvegijos miestų Oslo, Trondheimo, Stavangerio ar bet kurių kitų sunkiau pasiekiamų vietovių, bus pristatytos vos per keletą darbo dienų.

Muitinės formalumai

Atkreipkite dėmesį, Norvegija nėra Europos Sąjungos narė, todėl Jūsų siuntinys gali užtrukti Muitinėje. Siekdami to išvengti, tinkamai užpildykite Sąskaitą Muitinei (angl. Invoice) (patarimų ieškokite skiltyje DUK) bei pasidomėkite šalyje galiojančiais muitų ir mokesčių įstatymais ar to paklauskite pardavėjo, jeigu prekes importuojate.

Su Siųsk pigiau Jūs lengvai ir greitai nudžiuginsite savo draugą ar giminaitį netikėtu siuntiniu, kurį kurjeris pristatys nuo durų iki durų. Tad nedelskite ir jau dabar skaičiuokite pervežimo kainą Siųsk pigiau svetainėje!
sweed seb nord sampo nordea paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti