Siuntos iš Norvegijos

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Pristatymas nuo durų iki durų

Išvykote gyventi į užsienį, tačiau norite nustebinti draugus ir giminaičius, likusius Lietuvoje? Su Siųsk pigiau net ir skubios Jūsų siuntos iš Norvegijos pasieks Lietuvą greitai ir patikimai. Mūsų partneriai – gerai žinomos kurjerių tarnybos, tokios kaip TNT, DHL, FedEx, GLS, STT DPD, LP EXPRESS, Venipak, Itella, OMNIVA – pasirūpins Jūsų siuntiniu nuo durų iki durų.  Kurjeris paims siuntą Jūsų nurodytoje vietoje Jums patogiu laiku ir pristatys ją tiesiai gavėjui į rankas.

Norėdami dar labiau palengvinti siuntų užsakymo procesą, įdiegėme naudingų įrankių. Kainos skaičiuoklė padės Jums suskaičiuoti siuntos iš Norvegijos į Lietuvą kainą, o kadangi visos siuntos įgauna registruotos siuntos statusą, su siuntos numeriu galėsite bet kada sužinoti, kur yra Jūsų siunta.

Savo klientams visada stengiamės užtikrinti pačią geriausią pristatymo kainą, o siuntas pristatyti sklandžiai ir per numatytus terminus. Jūsų tarptautinės siuntos iš Norvegijos miestų Oslo, Trondheimo, Stavangerio ar bet kurių kitų net ir sunkiau pasiekiamų vietovių, naudojantis Express pristatymo paslauga, bus pristatytos vos per keletą darbo dienų.

Siuntos paruošimas

Tam, kad siuntos kelionė būtų sklandesnė, būtina ją tinkamai paruošti. Rekomenduojame parinkti tinkamo tipo ir dydžio pakuotę. Tai ne tik padės apsaugoti siuntos turinį, tačiau tikslus pakuotės parinkimas leis siuntą iš Norvegijos išsiųsti pigiau.

Jeigu siuntoje yra trapių, dūžtančių daiktų arba siuntos negalima vartyti – nepamirškite tą indikuojančių lipdukų. Taip pat patys pasirūpinkite turinio saugumu. Daiktą visuomet dėkite į pakuotės vidurį, o tarpus tarp sienelių užpildykite specialiomis medžiagomis, pvz. kartoniniais intarpais, burbuline plėvele ir pan.

Pažymime, kad kiekvienai siuntai taikomas nemokamas siuntos draudimas iki 100 Eur.

Užregistravę siuntą internetu, visus reikalingus dokumentus gausite į savo el. pašto dėžutę, tad ant pakuotės Jums nieko nereikia rašyti. Mūsų dokumentai yra praturtinti unikaliais barkodais, leidžiančiais kurjeriams tiksliai identifikuoti Jūsų siuntą. Užklijuokite dokumentus aiškiai matomoje vietoje ir viskas – Jūsų siunta paruošta pervežimui iš Norvegijos.

Muitinės formalumai

Atkreipkite dėmesį: Norvegija nėra Europos Sąjungos narė, todėl Jūsų siuntinys gali užtrukti muitinėje. Siekdami to išvengti, tinkamai užpildykite Sąskaitą Muitinei (angl. Invoice), aiškiai aprašykite siuntos turinį ir pasidomėkite apie visus galiojančius muitų ir mokesčių įstatymus.

Daugiau informacijos apie siuntos paruošimą kelionei iš Norvegijos rasite skiltyje Muitinės formalumai.

Su Siųsk pigiau Jūs lengvai ir greitai nudžiuginsite savo draugą ar giminaitį netikėtu siuntiniu, kurį kurjeris pristatys nuo durų iki durų. Tad nedelskite ir jau dabar skaičiuokite gabenimo kainą Siųsk pigiau svetainėje!Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 10% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti