Siuntų pristatymas į Norvegiją

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Norite malonia siunta nustebinti sau artimą žmogų gyvenantį nuostabaus grožio Norvegijoje? Tuomet pirmyn! Su Siųsk pigiau komanda, siuntų gabenimas į Norvegiją taps visiškai paprastu ir lengvu procesu. Siekdami patenkinti Jūsų poreikius, užtikrinome galimybę gauti geriausius ir kiekvieno kliento poreikius atitinkančius pasiūlymus. Kartu su mūsų partneriais – pasaulyje pripažintais greitaisiais kurjeriais (TNT, DHL, UPS, OMNIVA, VENIPAK) – siuntiniai į Norvegiją bus pristatyti patikimai ir greitai.

Siuntos nuo durų iki durų

  • Jūsų patogumui, visos Siųsk pigiau siūlomos paslaugos – nuo durų iki durų. Jums užsisakius paslaugą, kurjeris atvyks siuntos paimti Jūsų nurodytu adresu, Jums patogiu laiku bei ją pristatys gavėjui tiesiai į rankas. Ir visiškai nesvarbu, kur jis gyvena – Osle, Stavangeryje, Bergene ar bet kurioje kitoje nutolusioje Norvegijos vietoje.
  • Siuntiniai į Norvegiją siuskpigiau.lt svetainėje užsakomi greitai ir labai paprastai dėl Jūsų patogumui įdiegtų įrankių. Siūlome pasinaudoti Kainos ir Tūrio skaičiuoklėmis, o iškilus net ir mažiausiems klausimams, kreiptis į Pagalbą gyvai, kur mūsų konsultantas maloniai suteiks visą reikalingą informaciją.
  • Siuntos į Norvegiją kaina  priklauso nuo paslaugos, kurią pasirinksite. Express pristatymo pasirinkimo atveju, gavėją ji pasieks vos per 1-2 darbo dienas, tuo tarpu Economy pristatymas užtrunka keliomis darbo dienomis ilgiau, tačiau kainuoja mažiau.
  • Bet kuri Jūsų siunta į Norvegiją, jei jos vertė iki 100 €, bus apdrausta nemokamai.

Tad užsisakykite Lietuva – Norvegija siuntos pristatymo paslaugą dabar ir jau rytoj nustebinkite giminaitį ar draugą lauktuvėmis iš Lietuvos!

sweed seb nord sampo nordea paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti