Siuntos Lietuva–Norvegija

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Norite malonia siunta nustebinti sau artimą žmogų gyvenantį nuostabaus grožio Norvegijoje? Tuomet pirmyn! Su Siųsk pigiau komanda, siuntų gabenimas į Norvegiją taps visiškai paprastu ir lengvu procesu. Siekdami patenkinti Jūsų poreikius, užtikrinome galimybę gauti geriausius ir kiekvieno kliento poreikius atitinkančius pasiūlymus. Kartu su mūsų partneriais – pasaulyje pripažintais greitaisiais kurjeriais (DHL, TNT, FedEx, GLS, UPS, OMNIVA, LP EXPRESS, VENIPAK) – siuntiniai į Norvegiją bus pristatyti patikimai ir greitai.

Siuntos nuo durų iki durų

  • Jūsų patogumui, visos Siųsk pigiau siūlomos paslaugos – nuo durų iki durų. Jums užsisakius paslaugą, kurjeris atvyks siuntos paimti Jūsų nurodytu adresu, Jums patogiu laiku bei ją pristatys gavėjui tiesiai į rankas. Ir visiškai nesvarbu, kur jis gyvena – Osle, Stavangeryje, Bergene ar bet kurioje kitoje nutolusioje Norvegijos vietoje.
  • Siuntiniai į Norvegiją siuskpigiau.lt svetainėje užsakomi greitai ir labai paprastai dėl Jūsų patogumui įdiegtų įrankių. Siūlome pasinaudoti Kainos ir Tūrio skaičiuoklėmis, o iškilus net ir mažiausiems klausimams, kreiptis į Pagalbą gyvai, kur mūsų konsultantas maloniai suteiks visą reikalingą informaciją.
  • Siuntos į Norvegiją kaina  priklauso nuo paslaugos, kurią pasirinksite. Express pristatymo pasirinkimo atveju, gavėją ji pasieks vos per 1-2 darbo dienas, tuo tarpu Economy pristatymas užtrunka keliomis darbo dienomis ilgiau, tačiau kainuoja mažiau.
  • Bet kuri Jūsų siunta į Norvegiją, jei jos vertė iki 100 €, bus apdrausta nemokamai.

Tad užsisakykite Lietuva – Norvegija siuntos pristatymo paslaugą dabar ir jau rytoj nustebinkite giminaitį ar draugą lauktuvėmis iš Lietuvos!Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 20% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti