Skubios siuntos į užsienį

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Jeigu norite nustebinti svetur gyvenantį giminaitį, draugą ar verslo partnerį, galite nedvejodami kreiptis į Siųskpigiau.lt komandą! Jau daugelį metų dirbame su patikimais tarptautiniais kurjeriais (DHL, TNT, FedEx, LP EXPRESS, DPD, VENIPAK, OMNIVA, GLS), kurie gali pasigirti sukaupta patirtimi ir nepriekaištinga kokybe gabenant siuntas į užsienį.

Kaip paruošti siuntą?

Nusprendę siųsti siuntą į bet kurią užsienio šalį, pateikite užsakymą siuskpigiau.lt svetainėje. Atliekant užsakymą Jums reikės nurodyti siuntos matmenis, svorį, siuntėjo, gavėjo duomenis bei aprašyti siunčiamą turinį.

Nemokamai apdraudžiame siuntas iki  100 € ! Jei norite apdrausti brangesnę siuntą, tokią galimybę svetainėje taip pat siūlome. Taip pat svarbu ant siuntinio užklijuoti siuntos dokumentus, kurie garantuos, kad jis pas gavėją nukeliautų sklandžiai ir laiku.

Pateikę visus prašomus duomenis, pasirinkite Jums patogų siuntos paėmimo būdą – galite išsikviesti kurjerį į Jums patogią vietą arba patys nugabenti siuntinį į pasirinkto kurjerio atstovybę.

Per kiek laiko siunta pasieks gavėją?

Pasirinkus Express pristatymo paslauga, Jūsų skubios siuntos į užsienį bus pristatytos vos per 1-3 darbo dienas! Visą siuntos kelionę galite stebėti Siųsk pigiau arba pasirinkto kurjerio internetinėje svetainėje įvedę siuntos numerį, o esant poreikiui galite gauti ir POD  (Proof of Delivery) dokumentą. Jame pateikiama informacija apie siuntos pristatymą, gavėjo patvirtinimas gavus siuntinį, siuntos numeris, data bei vieta iš kur jis buvo paimtas.

Kreipkitės ir mes pasirūpinsime, kad skubios tarptautinės siuntos būtų pristatytos kokybiškai ir greitai!

Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 10% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti