Express greitos siuntos

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Juk pasitaiko nenumatytų situacijų, kai siuntą į kurį nors pasaulio kampelį reikia pristatyti ne tik saugiai, bet ir labai skubiai. Tokiais atvejais Siųsk pigiau siūlo naudotis skubia (express) paslauga, dėl kurios Jūsų siuntai garantuojamas itin greitas pristatymas.

Per kiek laiko express siuntos pasiekia gavėją?

Jeigu siuntos tikslas – Europos šalių didieji miestai (Londonas, Berlynas, Paryžius, Varšuva, Oslas), tuomet bet kuri skubių siuntų tarnyba siuskpigiau.lt svetainėje užtikrins, kad Jūsų siuntinys būtų pristatytas per 1–2 d. d. 

Siunčiant dokumentus, kuriems nereikalingos jokios muitinės procedūros, vienos dienos pristatymas įmanomas ir į didžiuosius pasaulio miestus: Niujorką, Pekiną, Seulą, Torontą ir kt.

Jeigu atstumas tolimesnis, siunta didesnė, o jos galutinis tikslas – už Europos ribų (JAV, Kanada, Azija, Tolimieji Rytai) – tuomet siunta keliaus 2–3 d. d.

Ar skubioms siuntoms taikomi specialūs reikalavimai?

Bet kuri Jūsų siunčiama greita siunta turi būti tinkamai įpakuota bei pateikta su atspausdintu, priklijuotu siuntos dokumentu – tai svarbiausia! Naudodamiesi express paslaugomis galite siųsti ne tik vokuose esančius dokumentus, bet ir dėžės ar paletes: siuntinio svoris ir dydis įtakos pristatymo trukmei neturi.

Iš kur greitasis kurjeris paims siuntas?

Tai priklauso nuo Jūsų pačių pasirinkimo! Skubus kurjeris gali atvykti į jums patogią vietą nurodytu laiku ir paimti siuntą arba galite patys ją palikti artimiausiame kurjerio biure ar terminale (DHL, VENIPAK, LP EXPRESS, DPD, FedEx, ITELLA, TNT). Tik svarbu kartu palikti ir atspausdintus bei prie pakuotės priklijuotus siuntos dokumentus.

Iki kurios valandos reikia pristatyti siuntą, kad ji būtų išsiųsta dar šiandien?

Norint, kad skubi siunta iškeliautų dar tą pačią dieną, rekomenduojame, prisijungus prie siuskpigiau.lt svetainės, suvesti konkretų užsakymą. Tuomet matysite tikslią informaciją apie laiką, iki kurio siunta turi būti paruošta kurjerio atvykimui arba pristatyta į jo biurą/ terminalą.

Jeigu nusprendėte siuntinį pristatyti į pasirinkto kurjerio biurą, atkreipkite dėmesį, kad visi biurai dirba pirmadieniais–penktadieniais.

Skubios siuntos Lietuvoje

Skubios siuntos į užsienį

sweed seb luminor revolut paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti