Express greitos siuntos

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Juk pasitaiko nenumatytų situacijų, kai siuntą į kurį nors pasaulio kampelį reikia pristatyti ne tik saugiai, bet ir labai skubiai – kartais reikalingas siuntų pristatymas net tą pačią dieną Tokiais atvejais, kai siuntos pristatymo greitis yra svarbesnis už kainą,  Siųsk pigiau siūlo naudotis skubios siuntos (Express) paslauga, kurios dėka Jūsų siuntai garantuojamas itin greitas pristatymas.

Per kiek laiko express siuntos pasiekia gavėją?

Jeigu Jūsų tarptautinės siuntos tikslas – Europos šalių didieji miestai (Londonas, Berlynas, Paryžius, Varšuva, Oslas, Helsinkis, Roma ir t.t.), tuomet bet kuri skubių siuntų tarnyba siuskpigiau.lt svetainėje užtikrins, kad Jūsų siuntinys būtų pristatytas vid. per 1–2 d. d.  

Siunčiant dokumentus, kuriems nereikalingos jokios muitinės procedūros, vienos dienos pristatymas įmanomas ir į didžiuosius pasaulio miestus: Niujorką, Pekiną, Seulą, Torontą ir kt.

Jeigu atstumas tolimesnis, siunta didesnė, o jos galutinis tikslas – už Europos ribų (JAV, Kanada, Azija, Tolimieji Rytai) – tuomet siunta keliaus vid. 2–3 d. d. Siuntos pristatymo greitis priklauso ir nuo Jūsų siuntos paruošimo, tad norėdami užtikrinti sklandžias muitinės procedūras, atsakingai ir tiksliai pildykite dokumentus.

Ar skubioms siuntoms taikomi specialūs reikalavimai?

Bet kuri Jūsų siunčiama skubi siunta turi būti tinkamai įpakuota (parinkta siuntos turinio dydį atitinkanti pakuotė) bei pateikta su atspausdintu, priklijuotu siuntos dokumentu – tai svarbiausia! Naudodamiesi Express paslaugomis galite siųsti ne tik vokuose esančius dokumentus, bet ir dėžes: siuntinio svoris ir dydis įtakos pristatymo trukmei neturi.

Jeigu siunčiate paletizuotą siuntą, jos pristatymo trukmei įtaką gali daryti faktas, jog tokio tipo siuntoms gabenti reikalingas specialus transportas. Norėdami tiksliai sužinoti, kiek laiko Jūsų siunta bus vežama ir ar įmanomas siuntų pristatymas tą pačią dieną, susisiekite su Siųsk pigiau konsultantais.

Iš kur greitasis kurjeris paims siuntas?

Tai priklauso nuo Jūsų pačių pasirinkimo! Internetu pateikus užsakymą, kurjeriai gali atvykti į Jums patogią vietą nurodytu laiku ir paimti siuntą (jeigu pasirinksite pristatymo nuo durų iki durų paslaugą) arba galite patys ją palikti artimiausiame kurjerio biure ar terminale (DHL, VENIPAK, LP EXPRESS, DPD, FedEx, ITELLA, TNT). Tik svarbu kartu palikti ir atspausdintus bei prie pakuotės priklijuotus siuntos dokumentus.

Iki kurios valandos reikia pristatyti siuntą, kad ji būtų išsiųsta dar šiandien?

Norint, kad skubi siunta į užsienį arba Lietuvoje iškeliautų dar tą pačią dieną, rekomenduojame, prisijungus prie siuskpigiau.lt svetainės, suvesti konkrečius užsakymo duomenis. Tuomet pasirinkus pageidaujamą paslaugą matysite tikslią informaciją apie laiką, iki kurio siunta turi būti paruošta kurjerio atvykimui arba pristatyta į artimiausią biurą/ terminalą.

Jeigu nusprendėte siuntinį pristatyti į pasirinkto kurjerio biurą, atkreipkite dėmesį, kad visi biurai dirba pirmadieniais–penktadieniais.

Ar mano siunta saugi?

Nesvarbu, kokią pristatymo paslaugą pasirinksite, visos Siųsk pigiau siuntos yra gabenamos atsakingai ir atsargiai. Tam, kad klientas būtų dar ramesnis, siuntiniams, kurių vertė neviršija 100 Eur, yra suteikiamas nemokamas siuntos draudimas.

Taip pat visos kelionės metu, galėsite realiu metu gauti informaciją apie siuntos buvimo vietą – tam pasitarnaus registruotos siuntos statusas ir unikalus siuntos sekimo numeris. Jį suvedę skiltyje Siuntos paieška, gausite visą svarbiausią ir naujausią informaciją.

Siuntų pristatymas artimiausią darbo dieną su Siųsk pigiau – įmanomas!

Skubios siuntos Lietuvoje

Skubios siuntos į užsienį



Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti