Siuntos iš Alytaus į Klaipėdą

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Siuntų siuntimas vieniems yra reta išimtis, kitiems – neatsiejama kasdienybės dalis. Tam, kad procesas nuo idėjos iki siuntinio gavėjo rankose būtų sklandus, Siųsk pigiau komanda yra pasiruošusi Jums padėti. Nesvarbu, siunta keliaus į užsienį, ar iš Alytaus į Klaipėdą – pristatymas bus sklandus ir greitas.

Kodėl verta rinktis Siųsk pigiau?

Vartotojams patogūs įrankiai. Siuntos iš Alytaus į Klaipėdą pristatymo kainą sužinosite siuntinio duomenis (tipą, matmenis, svorį bei savo ir gavėjo adresus) suvedę į Kainų skaičiuoklę. Taip pat čia pamatysite visus kurjerių pasiūlymus bei preliminarų pristatymo terminą. Kaina per didelė? Pasitikrinkite Tūrio skaičiuoklėje, ar nepermokate už siuntimą naudodami daikto dydžio neatitinkančią pakuotę.
Pirmojo užsakymo nuolaidos bei lojalumo klubas. Jeigu pirmą kartą naudojatės mūsų paslaugomis, mokėsite mažiau – pirmajam užsakymui taikoma 10 % nuolaida. O ištikimiems platformos naudotojams pasiūlymais atviras Lojalumo klubas.
Platus kurjerių pasirinkimas. Sklandų siuntos iš Alytaus į Klaipėdą pristatymą užtikrins klientų pasitikėjimą užsitarnavę greitieji kurjeriai. Gabenimu nuo durų iki durų pasirūpins DHL, TNT, FedEx, GLS, DPD, Venipak, UPS, DHL Global Mail, LP Express ir Omniva.

Daugiau privalumų patirsite tik pabandę mūsų paslaugas, tad siuntos iš Alytaus į Klaipėdą pristatymui rinkitės Siųsk pigiau.

Siuntinio pakavimas

Sklandus tiek vietinis, tiek tarptautinis pristatymas priklauso ne tik nuo mūsų partnerių operatyvumo, bet ir nuo to, kaip yra paruošta siunta. Netinkamai supakuoti siuntiniai gali būti stabdomi perpakavimui arba grąžinami siuntėjui, tad nesvarbu, siunta keliauja į užsienį, ar tik kitą šalies, kurioje esate, miestą, į pakavimo procesą žiūrėkite atsakingai.

Tinkamai pasirinkite siuntos tipą – tai ne tik optimizuos siuntos pristatymo laiką, bet ir leis sutaupyti. Pigiausiai ir greičiausiai pristatomos dokumentinės siuntos, tad jeigu pristatyti reikia tik dokumentus – rinkitės būtent šį tipą.

Smulkius daiktus pakuokite į kurjerinį ar bet kurį kitą voką. Svarbiausia, jog jis būtų tvirtas ir sandariai užsidarytų. Taip pat įsitikinkite, jog siunčiamas daiktas neturi aštrių kampų, galinčių pažeisti voką iš vidaus. Jeigu tokių kampų yra, juos padenkite apsaugine medžiaga.

Dažniausiai pasitaikantis siuntos tipas – dėžė, o į ją keliauja įvairaus dydžio daiktai. Jeigu lieka tuščios erdvės, ją užpildykite lengvomis medžiagomis, pvz.  krakmolo granulėmis arba pakavimo oro pagalvėlėmis. Rinkitės tvirtą dėžę – transportavimo metu siuntiniai yra kraunami vieni ant kitų, tad pakuotės turi atlaikyti kitų svorį.

Galiausiai, didžiausios siuntos bei didesnis kiekis dėžių yra pervežamos jas supakuojant į paletes. Daugiau informacijos apie paletizuojamas siuntas rasite čia. Jeigu ieškote daugiau patarimų, juos rasite skiltyje Siuntinių pakavimas.

Kada bus pristatyta mano siunta?

Siuntos iš Alytaus į Klaipėdą pristatymo terminą lemia pasirinkta pristatymo paslauga. Jeigu reikia kuo greičiau pristatyti siuntą, rinkitės Express (skubios siuntos) paslaugą. Taip Jūsų siunta adresatui bus pristatyta per vid. 1-3 d.d.

Jeigu greitos kelionės Jums nereikia, bet norite sutaupyti, puikiai tiks Economy paslauga. Jūsų piniginė Jums tikrai padėkos, o ir siunta bus pristatyta per vid. 3-7 d.d.

Nesvarbu, kurią paslaugą pasirinksite, gausite visas naudas. Siuntoms iki 100 Eur nemokamai suteikiame siuntos draudimą, tad jeigu siunta pasimestų arba būtų sugadinta, kompensuosime nuostolius. Taip pat bet kuriuo paros metu galėsite sužinoti, kur siunta yra pasinaudodami Siuntų paieška ir čia pateikę unikalų registruotos siuntos sekimo numerį.

Ko negalima siųsti iš Alytaus į Klaipėdą?

Jūsų siuntos turinį gali pakoreguoti Draudžiamų siųsti daiktų sąrašas. Jame rikiuojasi tokie daiktai kaip:
●    proginės ir kolekcinės monetos, medaliai;
●    juvelyrikos dirbiniai (išskyrus bižuteriją);
●    maisto prekės ir kiti greitai gendantys produktai;
●    psichotropiniai vaistai ir narkotinės medžiagos;
●    sprogmenys bei fejerverkai;
●    ir kt.

Detalų sąrašą ir galimas išimtis rasite skiltyje Draudžiami siųsti daiktai. Nežinojamas neatleidžia nuo atsakomybės – siųsdami šiame sąraše esančius daiktus, prisiimate atsakomybę sumokėti 120 Eur + PVM baudą.

Jeigu ieškote geriausio pasiūlymo siuntos iš Alytaus į Klaipėdą pristatymui, nedvejokite ir rinkitės Siųsk pigiau. Registruojate siuntą internetu ir kyla klausimų? Mūsų klientų aptarnavimo specialistai atsakys į visus juos ir padės paruošti siuntą kelionei.


Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntimo paslaugą iš Alytaus į Klaipėdą užsisakyti Siųsk pigiau platformoje itin paprasta. Vos kelių mygtukų paspaudimu kainų skaičiuoklė pateiks skirtingų kurjerių pasiūlymus vienoje vietoje. Nesvarbu, kurį vėžėją pasirinksite, siuntimo paslaugos kokybė užtikrinta. Visoms Siųsk pigiau siuntoms suteikiamas unikalus sekimo numeris, todėl siuntos kelionę galėsite stebėti realiu laiku. O kad jaustumėtės ramūs, siuntoms, kurių vertė neviršija 100 Eur, taikomas nemokamas draudimas.

Siuntos pristatymo paslaugos iš Alytaus į Klaipėdą kainą lengvai galite sužinoti Siųsk pigiau kainos skaičiuoklėje suvedę siuntėjo, gavėjo adresus bei siuntos matmenis ir svorį. Skaičiuoklė iškart pateiks Jums skirtingų kurjerių paslaugų kainas vienoje vietoje, o Jums tereikės pasirinkti vieną, labiausiai Jums tinkantį variantą.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
swed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti