Siuntos iš Ukrainos į Lietuvą

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Ukraina – ilgamečius ryšius, besidriekiančius iki pat Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės laikų, su Lietuva turinti šalis, glaudžiai bendradarbiaujanti ir šiomis dienomis.

Laikais, kai keliauti galimybės buvo ribotos, Lietuvos žygeiviai išmaišė Karpatų kalnynus (šiandien juos atranda jau nauja kalnus pamilusiųjų karta), o šiandien savaitgalis Kijeve ar Lvove gali tapti įdomia alternatyva jau pažintiems vakarų Europos didmiesčiams.

Ukrainoje galima sutikti ir ne vieną čia gyvenantį tautietį – šalyje ne vieną dešimtmetį veikia įvairios lietuvių bendruomenės, lietuviškos mokyklos išeivių vaikams, organizuojami jungtiniai lietuvių ir ukrainiečių kultūriniai renginiai. Siuntos iš Ukrainos į Lietuvą – vis dažniau pasitaikanti kryptis, kuria esame pasiruošę Jums pateikti patraukliausius tarptautinių kurjerių pasiūlymus.

Iš kokių Ukrainos miestų galima siųsti siuntas į Lietuvą?

Per daugiau nei dešimt veiklos metų Siųsk pigiau užmezgė verslo santykius su daugybe patikimų kurjerių (mūsų partnerių sąraše – DHL, TNT, FedEx, GLS, DPD, Venipak, UPS, DHL Global Mail, LP Express), todėl jie pasiruošę užtikrinti, kad visos siuntos iš Ukrainos į Lietuvą būtų pristatytos greitai, patikimai, už patrauklią kainą ir nuo durų iki durų. Nesvarbu, ar siunčiama iš Ukrainos didžiųjų miestų, tokių kaip Kijevas, Charkovas, Dniepras, Odesa, Zaporožė, Lvovas, ar mažesniųjų, tokių kaip Sevastopolis ar Poltava.

Kur šiuo metu mano siunta?

Tam, kad siuntos iš Ukrainos į Lietuvą kelionės metu jaustumėtės ramiai, visiems Siųsk pigiau klientams siūlome siuntos sekimo galimybę. Apmokėjus užsakymą platformoje, Jūsų siunta užregistruojama ir gauna siuntos numerį. Šį numerį suvedus Siuntų paieškos skiltyje, internetu galite stebėti , kur šiuo metu yra išsiųsta siunta: jau paliko Ukrainą, jau pasiekė Lietuvą ar tą Lietuvos miestą, į kurį buvo siųsta.

Kalbant apie miestus, į kuriuos Lietuvoje galima siųsti siuntas iš Ukrainos, jokių apribojimų nėra. Adresatą siunta pasieks tiek didžiuosiuose miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje), tiek mažesniuose (Alytuje, Marijampolėje, Utenoje ir kitur).

Kodėl siunčiant iš Ukrainos verta rinktis Siųsk pigiau?

Siųsk pigiau svetainėje rasite patogius įrankius, tokius kaip Siuntų kainos skaičiuoklė, kurios dėka suvedę savo siuntos duomenis (savo ir gavėjo adresus, siuntos matmenis) akimirksniu gausite visų mūsų partnerių kurjerių pasiūlymus siuntoms iš Ukrainos į Lietuvą. Ieškodami geriausio pasiūlymo skirtingose kurjerių svetainėse sugaištumėte daugybę laiko, o pas mus viskas paprasta kaip dukart du.

Visoms siuntoms, kurių vertė yra iki 100 Eur (ir gabenamoms į užsienį ir šalies viduje), taikomas nemokamas draudimas, tad galite jaustis dar užtikrinčiau, nes net siuntos dingimo atveju, Jums bus išmokėta kompensacija.

Svetainėje galite rinktis iš daugybės apmokėjimų būdų: naudojantis populiariausiais bankais (Swedbank, SEB, Luminor, Šiaulių bankas), Paysera, Paypal, Revolut sistemomis. Žinoma, galite atsiskaityti ir pagal išankstinę sąskaitą ar iš anksto papildę savo Siųsk pigiau paskyros kreditą.

Pasirinkus Express (skubios siuntos) pristatymą, Jūsų siunta iš Ukrainos į Lietuvą bus nuvežta vos per kelias darbo dienas!


Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntos pristatymo paslaugos iš Ukrainos į Lietuvą kainą lengvai galite sužinoti Siųsk pigiau kainos skaičiuoklėje suvedę siuntėjo, gavėjo adresus bei siuntos matmenis ir svorį. Skaičiuoklė iškart pateiks Jums skirtingų kurjerių paslaugų kainas vienoje vietoje, o Jums tereikės pasirinkti vieną, labiausiai Jums tinkantį variantą.

Siuntos pristatymo terminas iš Ukrainos į Lietuvą priklauso nuo pasirinktos paslaugos tipo ir siuntėjo buvimo vietos. Siuntiniai į Lietuvą iš Europos šalių ir didžiųjų pasaulio miestų pasiekia vidutiniškai per 1-3 d. d., pasirinkus Express pristatymo paslaugą. Jeigu siunta keliauja iš šalių, kurios nėra Europos Sąjungoje, siuntimas gali užtrukti šiek tiek ilgiau dėl muitinės formalumų procedūrų, kurios nėra įtrauktos į vidutinį pristatymo terminą. Siųsk pigiau kainų skaičiuoklėje matysite vidutinį pristatymo terminą. Norėdami sužinoti tikslesnį Jūsų siuntos pristatymo terminą, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus



Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 20% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti