Siuntos iš Suomijos į Vilnių

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Siuntos iš Suomijos į Vilnių gali būti Jūsų kasdienybė, o gal tik retai pasitaikanti būtinybė. Bet kuriuo atveju, Siųsk pigiau yra pasiruošę užtikrinti, kad jos būtų pristatytos nuo durų iki durų ir už visuomet gerą kainą. Norite įsitikinti? Esate tinkamoje vietoje!

Siuntos iš Suomijos į Vilnių – su ilgametę patirtį turinčiais profesionalais

Siuntų siuntimo rinkoje Siųsk pigiau darbuojasi jau daugiau nei dešimtmetį, todėl galime pasidžiaugti sutartimis su net 11 tarptautinių ir vietinių kurjerių. Per bendradarbiavimo metus  jie ne kartą įrodė, kad yra verti pasitikėjimo. Galite rinktis iš šių siuntimo į užsienį ir Lietuvoje paslaugas teikiančių kurjerių: DHL, TNT, FedEx, GLS, DPD, Venipak, UPS, DHL Global Mail, LP Express ir Omniva.

Ar galima sekti siuntos iš Suomijos į Vilnių gabenimą?

Žinoma, Siųsk pigiau svetainėje tam turime specialią skiltį – Siuntų paieška. Kadangi visos siuntos, kurias siunčiate naudodamiesi Siųsk pigiau platforma yra registruotos, joms suteikiamas siuntos numeris. Jį suvedę paieškos langelyje galėsite realiu laiku stebėti, ar Jūsų siunta jau pasiekė gavėją, ar dar yra pakeliui pas jį.

Nuo ko priklauso siuntos iš Suomijos į Vilnių kaina?

Siuntos kaina priklauso nuo pakuotės matmenų ir svorio, bet taip pat ir nuo siuntimo būdo, kurį pasirinksite.

Express (skubios siuntos) būdas yra skirtas tiems atvejams, kai Jūs ar siuntos gavėjas neturite galimybės laukti. Pasirinkus šį būdą gavėjui siunta bus nuvežta vos per kelias darbo dienas.

Toks siuntimo būdas yra šiek tiek brangesnis lyginant su Economy (įprastu) siuntimu, kurį taip pat rasite Siųsk pigiau svetainėje. Pasirinkus šį būdą pristatymas užtruks keliomis dienomis ilgiau, bet Jūs gausite progą papildomai sutaupyti.

Kaip paruošti siuntą kelionei iš Suomijos į Vilnių?

Tinkamas pakavimas – svarbi greitos ir patikimos siuntos kelionės sąlyga. Su išsamiais patarimais, į ką reikia atkreipti dėmesį pakuojant siuntą, kviečiame susipažinti čia. Ši informacija padės užtikrinti, kad gabenimo metu siuntos turinys nebūtų pažeistas ar sugadintas. Svarbu paminėti, kad visoms siuntoms, kurių vertė neviršija 100 Eur yra taikomas nemokamas siuntos draudimas, bet už tinkamą siuntos paruošimą bet kuriuo atveju yra atsakingas siuntėjas.

Antroji priežastis, kuri paskatins atkreipti dėmesį į pakuotę – galimybė sutaupyti. Per ilgametę patirtį pastebėjome dažnai pasitaikantį atvejį, kai siunčiami daiktai pakuojami į gerokai didesnę, nei pakanka, dėžę ar kitą pakuotę. Tokia pakuotė ne tik sumažina siunčiamo turinio saugumą (nes kelionės metu gali vartytis, apsidaužyti), bet ir nereikalingai padidina siuntimo kainą.

Skaičiuojant siuntimo kainą kurjeriai naudoja du pagrindinius svorius: siuntos realųjį ir tūrinį svorius. Pateikiant pasiūlymą remiamasi didesniu iš jų. Dėl šios priežasties rekomenduojame patikrinti norimos siųsti siuntos tūrinį svorį nemokamoje Siuntos tūrio skaičuoklėje. Jei gautas dydis yra ženkliai didesnis už tikrąjį siuntos svorį, įsitikinkite, ar siuntos turinys netilptų į kompaktiškesnę pakuotę.

Ar viską galima siųsti?

Deja, yra daiktų, kuriuos draudžiama siųsti naudojantis kurjerių paslaugomis. Su išsamiu draudžiamų siųsti daiktų sąrašu kviečiame susipažinti čia. Jei turite papildomų klausimų šia tema arba domitės tam tikrų daiktų siuntimo išimtimis, susisiekite su Siųsk pigiau klientų aptarnavimo vadybininkėmis, kurios atsakys į iškilusius klausimus.


Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntos pristatymo paslaugos iš Suomijos į Vilnių kainą lengvai galite sužinoti Siųsk pigiau kainos skaičiuoklėje suvedę siuntėjo, gavėjo adresus bei siuntos matmenis ir svorį. Skaičiuoklė iškart pateiks Jums skirtingų kurjerių pristatymo paslaugų kainas vienoje vietoje, o Jums tereikės pasirinkti labiausiai Jums tinkantį variantą.

Siuntimo paslaugą iš Suomijos į Vilnių užsisakyti Siųsk pigiau platformoje itin paprasta. Vos kelių mygtukų paspaudimu kainų skaičiuoklė pateiks skirtingų kurjerių pasiūlymus vienoje vietoje. Nesvarbu, kurį vėžėją pasirinksite, siuntimo paslaugos kokybė užtikrinta. Visoms Siųsk pigiau siuntoms suteikiamas unikalus sekimo numeris, todėl siuntos kelionę galėsite stebėti realiu laiku. O kad jaustumėtės ramūs, siuntoms, kurių vertė neviršija 100 Eur, taikomas nemokamas draudimas.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 10% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti