Siuntos iš Jungtinių Arabų Emyratų į Lietuvą

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Jausmą, kai gaunate siuntinį iš užsienio tikriausiai galima palyginti su tuo, kurį patiriame po eglutę radę išsvajotą dovaną. Puikus, tiesa?

Tikimės, kad su Siųsk pigiau tokį džiaugsmą savo artimiesiems galėsite dovanoti kuo dažniau: mūsų partneriai, tarptautiniai kurjeriai pasirūpins, kad Jūsų siuntos iš Jungtinių Arabų Emyratų į Lietuvą gavėją pasiektų saugiai, greitai ir patikimai.

Kas rūpinasi siuntos iš Jungtinių Arabų Emyratų į Lietuvą gabenimu?

Siųsk pigiau bendradarbiauja su geriausiais tarptautiniais ir vietiniais kurjeriais ir gali Jums pasiūlyti rinktis siuntos kelionę nuo durų iki durų su net 11 partnerių: DHL, TNT, FedEx, GLS, DPD, Venipak, UPS, DHL Global Mail, USPS, LP Express ir Omniva.

Suvedę savo siuntos duomenis Siuntos kainos skaičiuoklėje (pakuotės išmatavimus, svorį, savo ir gavėjo adresus) vienu mygtuko paspaudimu gausite visų kurjerių, kurie pasiruošę pasirūpinti Jūsų siuntos iš Jungtinių Arabų Emyratų į Lietuvą gabenimu, pasiūlymus. Galėsite pasirinkti tą, kuris Jums tiks labiausiai.

Kokie siuntos iš Jungtinių Arabų Emyratų į Lietuvą pristatymo terminai?

Siuntos pristatymo terminas priklauso nuo to, kokį siuntimo būdą rinksitės. Siųsk pigiau svetainėje siūlome Express (skubios siuntos) pristatymą ir Economy (įprastą) pristatymą. Pirmąjį būdą siūlome rinktis tais atvejais, kai norite, kad į užsienį siuntinys nukeliautų vos per kelias darbo dienas.

Antruoju atveju siunta bus vežama šiek tiek ilgiau, o jos pristatymo terminas taip pat bus keliomis darbo dienomis ilgesnis. Kaip galite spręsti iš pavadinimo, šio pristatymo kaina – mažesnė, todėl jį verta rinktis tuomet, kai turite daugiau laiko ir norite papildomai sutaupyti.

Kaip dar galiu sutaupyti siunčiant iš Jungtinių Arabų Emyratų į Lietuvą?

Visiems savo klientams siūlome dar vieną sutaupyti padėsiantį įrankį – Siuntos tūrio skaičiuoklę. Skaičiuojant siuntimo kainą kurjeriai atsižvelgia į siuntos realųjį ir tūrinį svorį. Galutiniam pasiūlymui naudojamas didesnis iš šių skaičių. Jei suvedę skaičiuoklėje savo siuntos duomenis matote, kad jos tūrinis svoris yra ženkliai didesnis už realųjį, patikrinkite, ar siuntos turinys netilptų į mažesnę pakuotę. Jei Jūsų pasirinktoje dėžėje  yra daug laisvos vietos, reiškia, kad už siuntimą permokate – apmokate tiesiog siunčiamą orą. Vis tik svarbu paminėti, kad per maža pakuotė taip pat nebus tinkama, nes pakankamai neapsaugos siuntos turinio kelionėje pas gavėją.

Tinkamo dydžio pakuotės pasirinkimas svarbus ir tam, kad siunta gavėją pasiektų nepažeista. Siuntos iš Jungtinių Arabų Emyratų į Lietuvą keliauja netrumpą kelią, kurio metu būna kraunamos vienos ant kitų. Pakuotė turi būti pakankamai tvirta, kad atlaikytų šį svorį. Jei siunčiate trapius daiktus, pasirūpinkite ne tik lipdukais „Fragile“ (lt. trapus), bet ir užpildykite pakuotę glamžytu popieriumi, pakavimo granulėmis, oro pagalvėlėmis ar kitomis apsauginėmis medžiagomis.

Ko negalima siųsti iš Jungtinių Arabų Emyratų į Lietuvą?

Siuntos iš Jungtinių Arabų Emyratų į Lietuvą pristatymas bus sklandus, jei prieš siųsdami norimą daiktą įsitikinsite, ar šis nėra įtrauktas į Draudžiamų siųsti daiktų sąrašą. Šiam sąrašui priklauso šaunamieji ginklai ir jų imitacijos (net ir ginklus primenantys žaislai), dujų balionai, gesintuvai, kitos degios ir sprogios medžiagos ir net tokie, atrodytų, nekenksmingi daiktai kaip SIM kortelės mobiliesiems telefonams.

Jei nusprendžiate siųsti draudžiamų daiktų sąrašui priklausančius daiktus, Jums gali tekti sumokėti baudą – 120 Eur + PVM. Tokiu atveju taip pat negalios ir siuntos draudimas.

Ar siunčiamos iš užsienio siuntos registruojamos?

Taip, visoms Siųsk pigiau siunčiamos siuntos yra registruojamos ir gauna siuntos numerį, kurį suvedę Siuntų paieškos skiltyje galite realiu laiku stebėti siuntos kelionę.


Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntos pristatymo paslaugos iš Jungtinių Arabų Emyratų į Lietuvą kainą lengvai galite sužinoti Siųsk pigiau kainos skaičiuoklėje suvedę siuntėjo, gavėjo adresus bei siuntos matmenis ir svorį. Skaičiuoklė iškart pateiks Jums skirtingų kurjerių pristatymo paslaugų kainas vienoje vietoje, o Jums tereikės pasirinkti labiausiai Jums tinkantį variantą.

Siuntimo paslaugą iš Jungtinių Arabų Emyratų į Lietuvą užsisakyti Siųsk pigiau platformoje itin paprasta. Vos kelių mygtukų paspaudimu kainų skaičiuoklė pateiks skirtingų kurjerių pasiūlymus vienoje vietoje. Nesvarbu, kurį vėžėją pasirinksite, siuntimo paslaugos kokybė užtikrinta. Visoms Siųsk pigiau siuntoms suteikiamas unikalus sekimo numeris, todėl siuntos kelionę galėsite stebėti realiu laiku. O kad jaustumėtės ramūs, siuntoms, kurių vertė neviršija 100 Eur, taikomas nemokamas draudimas.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 10% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti