Siuntos iš Italijos į Vilnių

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Siuntų siuntimas pastaraisiais metais jau tapo kiekvieno iš mūsų kasdienybe: siunčiame į užsienį, ir savoje šalyje, dovanas ir užsakymus, svarbius dokumentus. Tikime, kad ateityje siuntimo poreikis nemažės, tad svarbu žinoti, kad apsilankę Siųsk pigiau svetainėje rasite geriausių tarptautinių kurjerių pasiūlymus vienoje vietoje. Užtikriname, siuntos iš Italijos į Vilnių bus pristatytos greitai, patikimai, nuo durų iki durų.

Kodėl verta rinktis Siųsk pigiau?

Jums siūlome patogius ir nemokamus platformos įrankius:
Siuntų kainos skaičiuoklėje suvedę savo siuntos duomenis (išmatavimus, svorį, savo ir gavėjo adresus) vienu mygtuko paspaudimu gausite geriausius kurjerių pasiūlymus. Teliks išsirinkti tokį, kuris Jums labiausiai tiks.

Siuntos tūrio skaičiuoklė padės papildomai sutaupyti. Kaip? Skaičiuojant galutinę siuntimo kainą kurjeriai atsižvelgia į du svorius: siuntos realų ir tūrinį svorį. Kuris iš jų didesnis, tas ir naudojamas pasiūlymui rengti. Jei siuntos turinys talpinamas į ženkliai per didelę pakuotę, jos tūrinis svoris automatiškai padidėja, taigi, už siuntimą yra permokama. Rekomenduojame patikrinti savosios siuntos tūrinį svorį ir rinktis optimalią pakuotę.

Daugybė atsiskaitymo būdų:
Už siuntimo paslaugas galite atsiskaityti sau patogiausiu būdu: naudodamiesi populiariausių bankų elektronine bankininkyste (SEB, Swedbank, Šiaulių bankas, Citadele ir kiti), PayPal ar Paysera platformose, taip pat Revolut, ApplePay, GooglePay. Galimas apmokėjimas pagal išankstinę sąskaitą arba išankstinis paskyros papildymas norimu kreditu.

Visuomet gera kaina:
Galite rinktis net iš 11 skirtingų kurjerių tokį, kurio siuntos iš Italijos į Vilnių pasiūlymo sąlygos Jums atrodys tinkamiausios. Ir tam nereikės apsilankyti 11-oje skirtingų svetainių! Papildomus patarimus, kaip galite dar daugiau sutaupyti siųsdami, rasite čia.

Kiek kainuoja siuntos iš Italijos į Vilnių siuntimas?

Vienas iš svarbių veiksnių, lemiantis siuntimo kainą – siuntimo greitis. Siųsk pigiau svetainėje turite galimybę pasirinkti iš dviejų tipų:
Express (skubios siuntos) siuntimas – šį būdą rekomenduojame rinktis, jei reikalingas itin skubus siuntos pristatymas. Siuntos iš iš Italijos į Vilnių bus nugabentos vos per kelias darbo dienas.

Economy (įprastas) siuntimas – siunčiant siuntas pasirinkus šį būdą gavėjas turės palaukti keliomis dienomis ilgiau, bet siuntimo kaina bus mažesnė. Jei siuntinį suplanavote iš anksto arba turite daugiau laiko, šis būdas – geriausias norint papildomai sutaupyti.

Ar siuntos iš Italijos į Vilnių keliauja saugiai?

Siųsk pigiau per 10 veiklos metų sukaupė didelę patirtį ir užmezgė ryšius su patikimais tarptautiniais ir vietiniais kurjeriais (mūsų partneriai – DHL, TNT, FedEx, GLS, DPD, Venipak, UPS, DHL Global Mail, USPS, LP Express ir Omniva), todėl galite būti ramūs dėl savo siuntos iš Italijos į Vilnių.

Kad saugumo jausmas būtų dar didesnis, visoms siuntoms, kurių vertė neviršija 100 Eur yra taikomas nemokamas siuntos draudimas. Jei Jūsų siunčiamas turinys yra brangesnis, užsakymo formavimo metu galite pasirinkti papildomą draudimą, kuris, siuntos praradimu atveju, padengtų visą jos vertę.

Galiausiai, siuskpigiau.lt svetainės skiltyje Siuntų paieška galite sekti siuntos kelionę realiu laiku. Visos Siųsk pigiau platformoje siunčiamos siuntos yra registruojamos ir gauna siuntos numerį. Jį ir įveskite paieškos skiltyje ir sužinosite, kuriame vežimo etape šiuo metu Jūsų siuntinys.


Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntos pristatymo terminas iš Italijos į Vilnių priklauso nuo pasirinktos paslaugos tipo ir siuntėjo buvimo vietos. Siuntiniai į Lietuvą iš Europos šalių ir didžiųjų pasaulio miestų pasiekia vidutiniškai per 1-3 d. d., pasirinkus Express pristatymo paslaugą. Siųsk pigiau kainų skaičiuoklėje matysite vidutinį pristatymo terminą. Norėdami sužinoti tikslesnį Jūsų siuntos pristatymo terminą, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus.

Prieš siųsdami siuntą iš Italijos į Vilnių, įsitinkite ar siuntos turinyje nėra draudžiamų siųsti daiktų. Pateikiame kelis pavyzdžius, kokių daiktų siųsti negalima: aerozolių, dujų balionų, psichotropinių bei nereceptinių vaistų, juvelyrinių dirbinių bei prabangių laikrodžių (išskyrus bižuteriją), sprogmenų, fejerverkų, šaunamųjų ginklų bei jų imitacijų (pvz. žaislų) ir kt. Jeigu nežinote ar Jūsų siunčiamas daiktas yra draudžiamas, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus ir suteiksime Jums reikiamą informaciją.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 10% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti