Siuntos iš Londono į Vilnių

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Londonas klasikiniuose amerikietiškuose ir ne tik filmuose dažnai vaizduojamas kaip lietaus merkiamas miestas, pilnas patraukliu akcentu kalbančių ir šiek tiek senamadiškomis manieromis pasižyminčių džentelmenų ir damų. Gal šis paveikslėlis ir atitiko realybę prieš gerą šimtmetį, bet dabar tai – vienas daugiausiai skirtingų kultūrų talpinančių miestų pasaulyje. Žinoma, britišką akcentą išgirsti pasiseks ir šiandien, bet šalia jo skamba indų, lenkų, ispanų ir, žinoma, lietuviški akcentai ir kalbos.

Gausi lietuvių bendruomenė Didžiojoje Britanijoje ir jos sostinėje lėmė, kad siuntos iš Londono į Vilnių ir kitus Lietuvos miestus kurjeriams jau yra tapusios kasdienybe. Siųsk pigiau svetainėje galite išsirinkti iš daugybės tarptautinių kurjerių pasiūlymų, kurie pasirūpins, kad siunta būtų pristatyta nuo durų iki durų.

Kokie kurjeriai rūpinasi siuntos iš Londono į Vilnių kelione?

Siųsk pigiau tarptautinių ir vietinių siuntų rinkoje dirba jau ne vienerius metus, todėl gali pasigirti gausiu partnerių kiekiu, kurių patikimumą ir profesionalumą įrodė laikas. Dirbame su šiais kurjeriais: DHL, TNT, FedEx, GLS, DPD, Venipak, UPS, DHL Global Mail, LP Express. Jie ir pasirūpins, kad Jūsų siuntos iš Londono į Vilnių, Kauną, Klaipėdą ar bet kurį kitą Lietuvos miestą būtų nugabentos greitai ir patikimai.

Kokia siuntos iš Londono į Vilnių kaina?

Siuntimo kaina priklauso nuo Jūsų siuntos matmenų ir svorio, todėl ją sužinoti galite suvedę šiuos duomenis ir siuntėjo bei gavėjo adresus Siuntų kainos skaičiuoklėje internete. Joje rasite visų kurjerių, gabenančių siuntas Jūsų norima kryptimi, pasiūlymus, todėl teliks išsirinkti sau tinkamiausią.

Jei pasirinksite Express (skubios siuntos) pristatymą, Jūsų siunta iš Londono į Vilnių bus atvežta per vid. 1-2 darbo dienas. Pasirinkus Economy, t.y. įprastą pristatymą, gavėjui siuntos palaukti reiks keliomis dienomis ilgiau, bet įvertinę pasiūlymus pastebėsite, kad tokio siuntimo kaina – mažesnė.

Ar mano siuntai taikomas draudimas?

Visoms siuntoms, kurių vertė yra iki 100 Eur, taikomas nemokamas siuntos draudimas. Pažymime, kad šis draudimas negalioja, jei siunčiate daiktus, kurie patenka į Draudžiamų siųsti daiktų sąrašą.

Atkreipkite dėmesį, kad Didžiajai Britanijai palikus Europos Sąjungą iš jos į Lietuvą (ir visas kitas ES šalis) draudžiama siųsti maistą ir augalinės/ gyvulinės kilmės produktus. Šiam draudimui taikoma išimtis, jei esate juridinis asmuo ir siunčiate pasirinkęs DHL kurjerį. Tuomet turite prie siuntus pridėti ir visus reikalingus leidimus bei deklaracijas.

Kur mano siunta šiuo metu?

Jei siuntą iš Londono į Vilnių jau išsiuntėte, bet nerimaujate, kada ji pasieks gavėją, kur yra šiuo metu, turime Jums sprendimą. Kai apmokate užsakymą Siųsk pigiau platformoje, ji užregistruojama ir gauna siuntos numerį. Šį numerį suvedus Siuntų paieškos langelyje galite bet kuriuo metu sužinoti, kur šiuo metu yra Jūsų siunta. Ši paieška veikia tiek siunčiant į užsienį, tiek šalies viduje.


Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntos pristatymo terminas iš Londono į Vilnių priklauso nuo pasirinktos paslaugos tipo ir siuntėjo buvimo vietos. Siuntiniai į Lietuvą iš Europos šalių ir didžiųjų pasaulio miestų pasiekia vidutiniškai per 1-3 d. d., pasirinkus Express pristatymo paslaugą. Jeigu siunta keliauja iš šalių, kurios nėra Europos Sąjungoje, siuntimas gali užtrukti šiek tiek ilgiau dėl muitinės formalumų procedūrų, kurios nėra įtrauktos į vidutinį pristatymo terminą. Siųsk pigiau kainų skaičiuoklėje matysite vidutinį pristatymo terminą. Norėdami sužinoti tikslesnį Jūsų siuntos pristatymo terminą, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus

Prieš siųsdami siuntą iš Londono į Vilnių, įsitinkite ar siuntos turinyje nėra draudžiamų siųsti daiktų. Pateikiame kelis pavyzdžius, kokių daiktų siųsti negalima: aerozolių, dujų balionų, psichotropinių bei nereceptinių vaistų, juvelyrinių dirbinių bei prabangių laikrodžių (išskyrus bižuteriją), sprogmenų, fejerverkų, šaunamųjų ginklų bei jų imitacijų (pvz. žaislų) ir kt. Jeigu nežinote ar Jūsų siunčiamas daiktas yra draudžiamas, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus ir suteiksime Jums reikiamą informaciją.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti