Siuntos iš Danijos į Lietuvą

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Danija – viena iš Lietuvos „sesių“, jei tokiu ryšiu nuspręsime apjungti valstybes, kurių krantus skalauja Baltijos jūra. Vėjuota ir ne tokio jau švelnaus klimato šalis vis tiek garsėja tuo, kad dviračių čia daugiau, nei žmonių. Gal ir Lietuvoje galėtume dar labiau išpopuliarinti šią už automobilį lėtesnę, bet gerokai aplinkai draugiškesnę transporto priemonę?

Savo patirtimi populiarinant keliones dviračiais turbūt galėtų pasidalinti daugybė į Daniją mokytis ir dirbti atvykusių tautiečių. Galbūt būtent jie ir prisideda prie siuntų kryptimi Danija – Lietuva populiarėjimo.

Jei siuntos Danija – Lietuva aktualios ir Jums, kviečiame įvertinti Siųsk pigiau pasiūlymus Siuntų kainos skaičiuoklėje suvedus norimos siųsti siuntos duomenis (dydį, adresus) – esame užtikrinti, kad iš mūsų partnerių, tarptautinių kurjerių pasiūlymų išsirinksite sau tinkamą.

Kokie kurjeriai rūpinasi siuntos Danija – Lietuva kelione?

Siųsk pigiau yra sukaupusį daugiau nei dešimt metų patirties siuntų rinkoje, todėl gali pasigirti bendradarbiavimu su daugybe patikimų tarptautinių ir vietinių kurjerių. Dirbame su DHL, TNT, FedEx, GLS, DPD, Venipak, UPS, DHL Global Mail, USPS, LP Express, todėl Jūsų siuntos Danija – Lietuva bus pristatytos nuo durų iki durų.

Iš kokių Danijos miestų galima siųsti siuntas į Lietuvą?

Netaikome ribojimų Danijos miestams, iš kurių galite siųsti siuntas į Lietuvą. Tai gali būti ir toks didmiestis kaip Kopenhaga, Arhusas, Odensė ar Alborgas, tiek mažesnieji (Roskildė, Helsingioras, Esbjergas ar Koldingas).

Vienintelė išimtis – jei miestas priklauso nutolusiai vietovei (tokiai, kurią sunkiau pasiekti įprastomis transporto priemonėmis). Iš tokios vietovės siųsti galima, bet vežimas užtruks šiek tiek ilgiau ir gali kainuoti brangiau. Jei nesate tikras, ar miestas priskiriamas šiai teritorijai, susisiekite su Siųsk pigiau Pagalba gyvai skiltyje dešiniajame apatiniame svetainės kampe.

Į kokius miestus Lietuvoje galima siųsti siuntą iš Danijos?

Kaip siuntėjo, taip ir gavėjo atvejais galime užtikrinti, kad siunta bus nugabenta tiek į Lietuvos didžiuosius miestus (Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Panevėžį ar Šiaulius), tiek į mažesnius, tokius kaip Utena, Marijampolė ar Alytus. Reikia siuntą pristatyti į Labanoro miestelį? Siunta gavėją pasieks ir čia!

Kaip sekti siuntos kelionę?

Savo siuntos iš Danijos kelionę galite patogiai sekti internetu: tereikia užsakymo metu gautą siuntos numerį (jis suteikiamas visoms Siųsk pigiau platformoje siunčiamoms registruotoms siuntoms, tiek keliaujančioms į užsienį, tiek šalies viduje) įvesti svetainės skiltyje Siuntų paieška.

Visoms siuntoms, kurių vertė iki 100 Eur taip pat suteikiamas nemokamas draudimas siuntos praradimo ar apgadinimo atveju.

Kiek laiko keliaus siunta?

Siuntos gabenimo laikas priklauso nuo siuntimo būdo, kurį pasirinksite. Kai reikalingas labai greitas pristatymas, siūlome Express (skubios siuntos) variantą. Šiuo atveju siunta gavėją pasieks per vid. 1-2 darbo dienas. Jei pristatymo terminas mažiau aktualus, galite rinktis Economy – įprastą siuntimą, kuris trunka keliomis dienomis ilgiau, bet jo kaina mažesnė.


Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntos pristatymo paslaugos iš Danijos į Lietuvą kainą lengvai galite sužinoti Siųsk pigiau kainos skaičiuoklėje suvedę siuntėjo, gavėjo adresus bei siuntos matmenis ir svorį. Skaičiuoklė iškart pateiks Jums skirtingų kurjerių paslaugų kainas vienoje vietoje, o Jums tereikės pasirinkti vieną, labiausiai Jums tinkantį variantą.

Siuntimo paslaugą iš Danijos į Lietuvą užsisakyti Siųsk pigiau platformoje itin paprasta. Vos kelių mygtukų paspaudimu kainų skaičiuoklė pateiks skirtingų kurjerių pasiūlymus vienoje vietoje. Nesvarbu, kurį vėžėją pasirinksite, siuntimo paslaugos kokybė užtikrinta. Visoms Siųsk pigiau siuntoms suteikiamas unikalus sekimo numeris, todėl siuntos kelionę galėsite stebėti realiu laiku. O kad jaustumėtės ramūs, siuntoms, kurių vertė neviršija 100 Eur, taikomas nemokamas draudimas.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 10% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti