Siuntos iš Austrijos į Lietuvą

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Koks geriausias būdas palaikyti ryšį su draugais, artimaisiais ar verslo partneriais kitoje šalyje? Atsakytume – bent retkarčiais susitikti gyvai, bet tokią galimybę juk ne visuomet turime. Siūlome paprastesnį sprendimą: nudžiuginti juos apgalvotu siuntiniu!  Siųsk pigiau padės užtikrinti, kad siuntos iš Austrijos į Lietuvą nukeliautų greitai, patikimai, nuo durų iki durų!

Siuntos iš Austrijos į Lietuvą – su siuntimo profesionalais

Siųsk pigiau siuntų rinkoje dirba jau daugiau nei dešimt metų, todėl per šį laikotarpį pasiekė, kad siuntos užsakymo procesas platformoje būtų patogus ir paprastas:

• Suvedę savo siuntos duomenis Siuntų kainos skaičiuoklėje akimirksniu gausite geriausius tarptautinių kurjerių pasiūlymus, kurie pasiruošę užtikrinti kokybišką siuntos iš Austrijos į Lietuvą pristatymą.

• Jei Siųsk pigiau svetainėje lankotės pirmą kartą, Jūsų užsakymui bus pritaikyta 10 procentų nuolaida. Jei esate nuolatinis mūsų klientas, pakviesime prisijungti prie Lojalumo klubo ir mėgautis dar geresnėmis siuntimo sąlygomis.

• Svetainėje galite atsiskaityti sau patogiausiu būdu: per populiariausius bankus (Swedbank, SEB, Šiaulių bankas, Citadele ir kiti), Google Pay, Apple Pay ar Revolut, Taip pat Paysera, PayPal platformose. Priimame mokėjimus kortele, taip pat galime išrašyti išankstinę sąskaitą. Vienas greičiausių būdų – išankstinis paskyros kredito papildymas. Tokiu atveju užsakymui pakaks kelių mygtuko paspaudimų.

• Bendradarbiaujame su 11 tarptautinių ir vietinių kurjerių (DHL, TNT, FedEx, GLS, DPD, Venipak, UPS, DHL Global Mail, USPS, LP Express ir Omniva), todėl galėsite išsirinkti tą, kuris pasiūlys Jums priimtiniausias siuntos iš užsienio (iš Austrijos į Lietuvą) ar Lietuvoje sąlygas.

Kiek laiko truks siuntos iš Austrijos į Lietuvą kelionė?

Laikotarpis, per kurį Jūsų siunčiama siunta bus nugabenta adresatui, priklauso nuo pasirinkto siuntos tipo:

Express (skubios siuntos) pristatymas iš Austrijos į Lietuvą truks vos kelias darbo dienas, todėl šį būdą verta rinktis, jei siunčiate svarbius dokumentus ar kitą siuntą, turinčią pasiekti gavėją kiek tik įmanoma greičiau.

Jei laiko faktorius Jūsų pasirinkime nėra lemiamas, siūlome rinktis Economy (įprastą) pristatymą. Šiuo atveju siunta bus vežama keliomis dienomis ilgiau, bet turėsite progą siųsti už mažesnę kainą.

Ar iš Austrijos į Lietuvą siunčiama siunta turi registruotos siuntos statusą?

Taip, visos siuntos, kurias siunčiamos Siųsk pigiau platformoje yra registruojamos, todėl gauna siuntos numerį. Šį numerį suvedę skiltyje Siuntų paieška galite realiu laiku sekti savo siuntos kelionę. Čia taip pat matysite, kai siunta bus įteikta gavėjui.

Ar siuntai suteikiamas draudimas?

Siuntoms, kurių vertė neviršija 100 Eur yra suteikimas nemokamas draudimas. Jei siunčiate siuntą, kurios vertė didesnė, formuodami užsakymą turite galimybę pasirinkti papildomą draudimą, siuntos apgadinimo ar praradimo atveju padengsiančiu visą siuntos vertę.

Svarbu paminėti, kad siuntos draudimas negalioja tuo atveju, jei siunčiate daiktus, priklausančius Draudžiamų siųsti daiktų sąrašui. Paaiškėjus, kad siunčiate tokius daiktus Jums taip pat gali tekti sumokėti baudą – 120 Eur + PVM.

Kai kuriems šiame sąraše esantiems produktams taikomos įvairios išlygos (pvz., juos galima siųsti turint licenciją ar specialius dokumentus). Jei nesate tikri, ar norimam siųsti daiktui taikomos išimtys, susisiekite su Siųsk pigiau klientų aptarnavimo vadybininkėmis, kurios suteiks išsamią informaciją šiais klausimais.


Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntos pristatymo paslaugos iš Austrijos į Lietuvą kainą lengvai galite sužinoti Siųsk pigiau kainos skaičiuoklėje suvedę siuntėjo, gavėjo adresus bei siuntos matmenis ir svorį. Skaičiuoklė iškart pateiks Jums skirtingų kurjerių pristatymo paslaugų kainas vienoje vietoje, o Jums tereikės pasirinkti labiausiai Jums tinkantį variantą.

Siuntimo paslaugą iš Austrijos į Lietuvą užsisakyti Siųsk pigiau platformoje itin paprasta. Vos kelių mygtukų paspaudimu kainų skaičiuoklė pateiks skirtingų kurjerių pasiūlymus vienoje vietoje. Nesvarbu, kurį vėžėją pasirinksite, siuntimo paslaugos kokybė užtikrinta. Visoms Siųsk pigiau siuntoms suteikiamas unikalus sekimo numeris, todėl siuntos kelionę galėsite stebėti realiu laiku. O kad jaustumėtės ramūs, siuntoms, kurių vertė neviršija 100 Eur, taikomas nemokamas draudimas.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 20% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti