Siuntos iš Porto į Kauną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Dažnai pasitaiko atvejų, jog daiktus ar dokumentus žmogui, gyvenančiam tolėliau, reikia perduoti kuo skubiau, o patiems nugabenti siuntą galimybės nėra. Čia į pagalbą Jums ateina Siųsk pigiau  – Jūsų siuntą iš Porto į Kauną pristatysime sklandžiai ir operatyviai.

Pristatymas nuo durų iki durų

Siųsk pigiau sistema naudotis itin paprasta – užsakymą siuntos iš Porto į Kauną kelionei galima užsakyti net nepalikus savo namų ar darbo vietos. Internetu pateikite siuntos duomenis (tipą, matmenis, svorį) bei savo ir gavėjo duomenis patogioje Kainų skaičiuoklėje. Vienas mygtuko paspaudimas ir ekrane išvysite ne tik kainą, bet ir preliminarius pristatymo terminus bei bent kelis pasiūlymus, iš kurių galėsite rinktis.

Pasirinkimų tikrai netrūks, nes siuntos iš Porto į Kauną vežimu rūpinsis klientų pasitikėjimą užsitarnavę partneriai – greitieji kurjeriai. Siųsk pigiau klientai turi galimybę naudotis GLS, DPD, DHL, TNT, ITELLA, VENIPAK, OMNIVA, LP EXPRESS, FedEx bei SST paslaugomis. Prireikus, Jūsų tarptautinės siuntos gali būti gabenamos nuo durų iki durų principu – siunta paimama iš Jums patogios vietos ir atiduodama tik nurodytam gavėjui į rankas. O kad siuntos pristatymo metu miegotumėte ramiai, registruotos siuntos statuso ir unikalaus sekimo numerio dėka, galėsite žinoti, kur yra jūsų siuntinys.

Operatyvus pristatymas, platus paslaugų spektras ir saugi siuntos kelionė – ne vieninteliai privalumai, kuriais gali naudotis Siųsk pigiau klientai. Visoms siuntoms iki 100 Eur yra suteikiamas nemokamas draudimas, pirmasis užsakymas kainuoja 10 % pigiau, o dažnai siuntų pristatymo paslaugas užsakantiems sudaroma galimybė prisijungti prie Lojalumo klubo ir už siuntos iš Porto į Kauną pristatymą mokėti dar mažiau.

Siuntos iš Porto į Kauną kaina ir pristatymo terminas

Pervežimo kainai įtaką daro daug faktorių – tai ir siuntos tipas, dydis, gavėjo gyvenamoji vieta, Jūsų pasirinkta pristatymo paslauga. Pirmiausia pakalbėkime apie siuntinio tipą. Jo parinkimą tiesiogiai lemia siuntinio turinys, pvz. dokumentinės siuntos turėtų būti siunčiamos pasirinkus Dokumentų tipą. Smulkūs daiktai gali būti siunčiami vokuose arba dėžėse. Didelio svorio daiktai bei didelis kiekis dėžių turėtų būti paletizuojamos. Nesvarbu, kurį tipą pasirinksite, sėkmingą kelionę lems taisyklingas pakavimas. Patarimus, kaip tinkamai paruošti siuntą gabenimui, rasite čia.

Norėdami sutaupyti, naudokite siuntos turinio dydį atitinkančias pakuotes. Pasitikrinti, ar neprašaunate, galite pasinaudodami Tūrio skaičiuokle. Prisiminkite, jog apskaičiuojant pristatymo kainą, vertinama, kuris svoris – faktinis ar tūrinis – yra didesnis. Todėl matydami, jog tūrinis svoris ženkliai didesnis už faktinį, parinkite labiau siuntos turinį atitinkančią pakuotę, o norėdami sumažinti faktinį svorį, galite rinktis lengvesnes pakavimo medžiagas.

Skubiausios siuntos iš Porto į Kauną turėtų būti gabenamos pasirinkus Express (skubios siuntos) paslaugą. Jos dėka siunta į užsienį ar Lietuvoje bus pristatyta per vid. 1-3 d.d. Jeigu greitos siuntinio kelionės Jums nereikia, rinkitės Economy paslaugą – ji garantuos, jog siunta gavėjui bus pristatyta per vid. 3-7 d.d., tačiau kainuos mažiau.

Draudžiami siųsti daiktai

Ne visus daiktus galima pervežti naudojantis Siųsk pigiau paslaugomis. Į draudžiamų siųsti daiktų sąrašą patenka:
●    aerozoliai;
●    meno kūriniai bei antikvariniai daiktai;
●    dujų balionai;
●    gesintuvai;
●    šaunamieji ginklai, amunicija ir šių daiktų imitacijos;
●    maisto produktai ir kitos greitai gendančios prekės;
●    feromagnetinių medžiagų turintys daiktai;
●    psichotropiniai vaistai;
●    ir kt.

Išsamų sąrašą galite rasti čia. Jeigu kyla klausimų, ar Jūsų siunčiamas daiktas patenka į Draudžiamųjų sąrašą bei apie galimas išlygas – drąsiai susisiekite su Siųsk pigiau klientų aptarnavimo specialistais.


Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntimo paslaugą iš Porto į Kauną užsisakyti Siųsk pigiau platformoje itin paprasta. Vos kelių mygtukų paspaudimu kainų skaičiuoklė pateiks skirtingų kurjerių pasiūlymus vienoje vietoje. Nesvarbu, kurį vėžėją pasirinksite, siuntimo paslaugos kokybė užtikrinta. Visoms Siųsk pigiau siuntoms suteikiamas unikalus sekimo numeris, todėl siuntos kelionę galėsite stebėti realiu laiku. O kad jaustumėtės ramūs, siuntoms, kurių vertė neviršija 100 Eur, taikomas nemokamas draudimas.

Siuntos pristatymo paslaugos iš Porto į Kauną kainą lengvai galite sužinoti Siųsk pigiau kainos skaičiuoklėje suvedę siuntėjo, gavėjo adresus bei siuntos matmenis ir svorį. Skaičiuoklė iškart pateiks Jums skirtingų kurjerių paslaugų kainas vienoje vietoje, o Jums tereikės pasirinkti vieną, labiausiai Jums tinkantį variantą.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
swed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti