Siuntos iš Liepojos į Kauną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Dažnai pasitaiko atvejų, jog daiktus ar dokumentus žmogui, gyvenančiam tolėliau, reikia perduoti kuo skubiau, o patiems nugabenti siuntą galimybės nėra. Čia į pagalbą Jums ateina Siųsk pigiau  – Jūsų siuntą iš Liepojos į Kauną pristatysime sklandžiai ir operatyviai.

Pristatymas nuo durų iki durų

Siųsk pigiau sistema naudotis itin paprasta – užsakymą siuntos iš Liepojos į Kauną kelionei galima užsakyti net nepalikus savo namų ar darbo vietos. Internetu pateikite siuntos duomenis (tipą, matmenis, svorį) bei savo ir gavėjo duomenis patogioje Kainų skaičiuoklėje. Vienas mygtuko paspaudimas ir ekrane išvysite ne tik kainą, bet ir preliminarius pristatymo terminus bei bent kelis pasiūlymus, iš kurių galėsite rinktis.

Pasirinkimų tikrai netrūks, nes siuntos iš Liepojos į Kauną vežimu rūpinsis klientų pasitikėjimą užsitarnavę partneriai – greitieji kurjeriai. Siųsk pigiau klientai turi galimybę naudotis GLS, DPD, DHL, TNT, ITELLA, VENIPAK, OMNIVA, LP EXPRESS, FedEx bei SST paslaugomis. Prireikus, Jūsų tarptautinės siuntos gali būti gabenamos nuo durų iki durų principu – siunta paimama iš Jums patogios vietos ir atiduodama tik nurodytam gavėjui į rankas. O kad siuntos pristatymo metu miegotumėte ramiai, registruotos siuntos statuso ir unikalaus sekimo numerio dėka, galėsite žinoti, kur yra jūsų siuntinys.

Operatyvus pristatymas, platus paslaugų spektras ir saugi siuntos kelionė – ne vieninteliai privalumai, kuriais gali naudotis Siųsk pigiau klientai. Visoms siuntoms iki 100 Eur yra suteikiamas nemokamas draudimas, pirmasis užsakymas kainuoja 10 % pigiau, o dažnai siuntų pristatymo paslaugas užsakantiems sudaroma galimybė prisijungti prie Lojalumo klubo ir už siuntos iš Liepojos į Kauną pristatymą mokėti dar mažiau.

Siuntos iš Liepojos į Kauną kaina ir pristatymo terminas

Pervežimo kainai įtaką daro daug faktorių – tai ir siuntos tipas, dydis, gavėjo gyvenamoji vieta, Jūsų pasirinkta pristatymo paslauga. Pirmiausia pakalbėkime apie siuntinio tipą. Jo parinkimą tiesiogiai lemia siuntinio turinys, pvz. dokumentinės siuntos turėtų būti siunčiamos pasirinkus Dokumentų tipą. Smulkūs daiktai gali būti siunčiami vokuose arba dėžėse. Didelio svorio daiktai bei didelis kiekis dėžių turėtų būti paletizuojamos. Nesvarbu, kurį tipą pasirinksite, sėkmingą kelionę lems taisyklingas pakavimas. Patarimus, kaip tinkamai paruošti siuntą gabenimui, rasite čia.

Norėdami sutaupyti, naudokite siuntos turinio dydį atitinkančias pakuotes. Pasitikrinti, ar neprašaunate, galite pasinaudodami Tūrio skaičiuokle. Prisiminkite, jog apskaičiuojant pristatymo kainą, vertinama, kuris svoris – faktinis ar tūrinis – yra didesnis. Todėl matydami, jog tūrinis svoris ženkliai didesnis už faktinį, parinkite labiau siuntos turinį atitinkančią pakuotę, o norėdami sumažinti faktinį svorį, galite rinktis lengvesnes pakavimo medžiagas.

Skubiausios siuntos iš Liepojos į Kauną turėtų būti gabenamos pasirinkus Express (skubios siuntos) paslaugą. Jos dėka siunta į užsienį ar Lietuvoje bus pristatyta per vid. 1-3 d.d. Jeigu greitos siuntinio kelionės Jums nereikia, rinkitės Economy paslaugą – ji garantuos, jog siunta gavėjui bus pristatyta per vid. 3-7 d.d., tačiau kainuos mažiau.

Draudžiami siųsti daiktai

Ne visus daiktus galima pervežti naudojantis Siųsk pigiau paslaugomis. Į draudžiamų siųsti daiktų sąrašą patenka:
●    aerozoliai;
●    meno kūriniai bei antikvariniai daiktai;
●    dujų balionai;
●    gesintuvai;
●    šaunamieji ginklai, amunicija ir šių daiktų imitacijos;
●    maisto produktai ir kitos greitai gendančios prekės;
●    feromagnetinių medžiagų turintys daiktai;
●    psichotropiniai vaistai;
●    ir kt.

Išsamų sąrašą galite rasti čia. Jeigu kyla klausimų, ar Jūsų siunčiamas daiktas patenka į Draudžiamųjų sąrašą bei apie galimas išlygas – drąsiai susisiekite su Siųsk pigiau klientų aptarnavimo specialistais.


Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntos pristatymo paslaugos iš Liepojos į Kauną kainą lengvai galite sužinoti Siųsk pigiau kainos skaičiuoklėje suvedę siuntėjo, gavėjo adresus bei siuntos matmenis ir svorį. Skaičiuoklė iškart pateiks Jums skirtingų kurjerių paslaugų kainas vienoje vietoje, o Jums tereikės pasirinkti vieną, labiausiai Jums tinkantį variantą.

Norit užsisakyti siuntos iš Liepojos į Kauną pervežimo paslaugą pirmą kartą, Jums reikia užsiregistruoti. Tą paprastai padarysite, paspaudę Registruotis ir atsidariusioje anketoje suvedę visą prašomą informaciją. Sėkmingai užsiregistravus, kainos skaičiuoklėje suveskite visus reikiamus duomenis ir išsirinkite Jums tinkamiausią pasiūlymą.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 10% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti