DB Schenker siuntos

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Tai pasaulyje pirmaujanti Vokietijos logistikos įmonė, siuntas gabenanti oro, jūrų bei sausumos keliais. Itin patogus pasirinkimas gabenant paletines siuntas!

Kokio dydžio paletes galiu siųsti?

Maksimalūs paletės išmatavimai siunčiant su DB Schenker vežėju yra 240 x 180 x 220 cm. Maksimalus paletės svoris 1000 kg.

Per kiek laiko siunta pasieks gavėją?

Pristatymo terminai priklauso nuo to, į kurią šalį iš Lietuvos siunta bus siunčiama. Preliminariai krovinio kelionė gali užtrukti vidutiniškai nuo 2 d.d. iki 7 d.d. Tikslesnį pristatymo terminą matysite tada, kai į skaičiuoklę suvesite siuntos duomenis.

Ar galėsiu sekti siuntą?

Taip, savo siuntą sekti galėsite. Lygiai taip pat, kaip pasirinkus kitas Siųsk pigiau paslaugas - po pasirinktos paslaugos apmokėjimo nurodytu el. paštu gausite savo siuntos sekimo numerį, jį suvedus į Siuntų paieškos langelį galėsite stebėti siuntos kelionę realiu laiku.

Tam tikros specifikos prekių tvirtinimas ir apsauga

Pateikiame konkrečius patarimus, kaip pakuoti tam tikros specifikos krovinius:

Statinės Kroviniai rulonuose Ilginiai kroviniai Baldai ir interjero detalės

 

Ritės ir ritiniai Elektroninė įranga Padangos (ratai) Transporto priemonių dalys
 

Palečių pakavimo reikalavimai

Sunkias dėžes sudėkite ant paletės, tvirtai apvyniokite pakavimo plėvele ir užtvirtinkite diržu. Būtinai įsitikinkite, kad siunta stovi tvirtai ir nėra išlindusi už paletės ribų. Taip pat, paletės paviršius ir viršus turi būti lygus ir tinkamai paruoštas transportavimui. Neužkraunama paletė kainuos papildomai.


Svarbi informacija

-    Gabenant paletines siuntas, svarbu gerai jas paruošti ir tinkamai supakuoti. Visus pakavimo patarimus galite rasti čia.
-    Paletės padėklu turite pasirūpinti patys.
-    Pasirinkite tinkamo dydžio padėklą ir išvenkite nepageidaujamų incidentų, kai siuntos išlenda už jo ribų ar yra gerokai mažesnės už jo plotą. Tinkamai pasirinkę padėklą išvengsite su papildomų mokesčių ir kitų nemalonumų.
-    Siunčiamos siuntos paviržius privalo būti lygus, tad rekomenduojame dėžes ant paletės sudėti tvarkingai, nes transportavimo metu siuntos yra kraunamos viena ant kitos.
-    Kad siunta būtų tvirta ir stabili - ant paletės esančias dėžes apvyniokite pakavimui skirta plėvele ir sutvirtinkite diržu.
-    Atkreipkite dėmesį, kad siuntos svoris ir siuntos matmenys yra skaičiuojami kartu su palete. Tad vesdami duomenis Kainų skaičiuoklėje turėtumėte nurodyti teisingus siuntos duomenis.
-    Detalesnę informaciją apie palečių siuntimą galite rasite čia.


Nerandate tinkamo pasiūlymo arba siunčiate nestandartinio dydžio siuntą?

Užpildykite užklausos formą!


sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti