ITELLA siuntos

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Kodėl verta rinktis ITELLA?

Patikimos kurjerių kompanijos rodiklis – ilgametė sėkmingo siuntų pristatymo patirtis. Visi Siųsk pigiau partneriai – tik laiko patikrinti ir patikimi kurjeriai, o ITELLA - giliausias siuntų gabenimo tradicijas puoselėjantis Siųsk pigiau partneris. Ši kompanija, 1638 m. susikūrusi kaip Suomijos nacionalinis paštas, išplėtojo siuntų pristatymo veiklą ir dabar, kartu su partneriu GLS, teikia kurjerių paslaugas ne tik siuntų eksportui ar importui iš/į Suomiją, bet ir tarp kitų Europos šalių.

Šiandien, ITELLA siūlo krovinių pervežimo bei pristatymo Lietuvoje bei eksporto iš Lietuvos paslaugas, o Siųsk pigiau suteikia galimybę užsisakyti šias paslaugas patraukliomis kainomis. Jeigu ieškote nebrangių kurjerių paslaugų pristatymams į Europos šalis ir Jums nėra būtinas skubus siuntos pristatymas – nedvejodami rinkitės ekonomines  ITELLA paslaugas Siųsk pigiau svetainėje. Skaičiuokite siuntos pristatymo kainą ir palyginkite ITELLA kainas su kitų kurjerių įkainiais.

Reikia pergabenti didesnių matmenų siuntą Lietuvoje?

Rinkitės ITELLA paslaugas, nes ITELLA maksimalūs leistini siuntų matmenys yra didesni nei kitų kurjerių, o siuntos pristatymas Lietuvoje užtruks apie 1 darbo dieną. Tai yra ne tik ekonomiškas, bet ir greitas siuntų pristatymo būdas Lietuvoje.

ITELLA, kaip ir kiti Siųsk pigiau partneriai, suteikia siuntos sekimo galimybę – užsisakę ITELLA pristatymo paslaugas gausite unikalų siuntinio sekimo numerį, kurį įvedę čia, galėsite matyti siuntos maršrutą. Užsisakydami ITELLA siuntų gabenimo paslaugas Siųsk pigiau liksite patenkinti pristatymo kaina, kokybiškomis paslaugomis ir jausitės ramūs dėl savo siuntos.
 


Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 10% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti