Siuntos iš Švedijos į Lietuvą

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Švedija – valstybė, vis dažniau užkariaujanti lietuvių širdis. Čia mėgstama ne tik atvykti aplankyti Vazos muziejaus Stokholme ar Drotingholmo pilies Lovon saloje. Čia gera kurti ir ateitį – paskutiniais duomenimis, lietuvių bendruomenė Švedijoje jau viršija 15 tūkst. tautiečių.

Vis dažniau siuntos keliauja ne tik į Švediją, ten esantiems tautiečiams ar verslo partneriams, bet ir siunčiamos į Lietuvą. Tam, kad siuntos iš Švedijos adresatus Lietuvoje ar bet kurioje kitoje valstybėje pasiektų greitai ir saugiai, rekomenduojame rinktis Siųsk pigiau paslaugas.

Jūsų patogumui:

  • Mūsų partneriai – greitieji kurjeriai, tokie kaip DPD, DHL, Venipak, LP Express, TNT, GLS,  – siuntas iš Švedijos pristatys nuo durų iki durų, nesvarbu, gyvenate Stokholme, Geteborge, Malmėje ar atokesniuose miestuose (Estešunde, Liuleo, Sundsvalyje). Viskas, ką reikia padaryti – internetu pateikti ir apmokėti užsakymą, supakuoti siuntą ir laukti, kol kurjeris Jūsų sutartu adresu ir laiku atvyks paimti siuntos.
  • Pristatymo kainą ir preliminarų terminą sužinosite dar prieš pateikdami užsakymą. Tam pasitarnauja mūsų klientų mėgstamas įrankis – Kainos skaičiuoklė. Tereikia žinoti siuntėjo ir gavėjo adresus, siuntos tipą, svorį bei matmenis, juos suvesti į sistemą ir išsirinkti Jūsų lūkesčius geriausiai atitinkantį pasiūlymą.
  • Užsakymus apmokėti galite įvairiais būdais. Tikrai nebūtina naudotis tik Lietuvoje populiariais bankais (Swedbank, Luminor, DNB ir t.t.). Apmokėjimą galima pateikti ir per PayPal, Paysera, Revolut, Apple Pay ir Google Pay sistemas. Žinoma, bankiniu pavedimu galima apmokėti išankstines sąskaitas. Galiausiai, Jums patogiu būdu galite papildyti savo Siųsk pigiau paskyros kreditą ir užsakymą apmokėti per kelias sekundes iš paskyros sąskaitos.
  • Pirmajai siuntai, naudojantis mūsų platforma, suteiksime 10 % nuolaidą. Jeigu paslaugą išbandę suprasite, jog siuntas iš Švedijos siųsite dar ne kartą, susitiksime su Jumis lojalumo klube. Daugiau informacijos apie naudas ištikimiems klientams rasite čia.

Siuntos paruošimas

Sklandžiam siuntos iš Švedijos gabenimui būtina tinkamai paruošti siuntą. Pirmiausia, pagal siuntos turinį tinkamai pasirinkite siuntos tipą. Svarbiems dokumentams, rinkitės tipą Dokumentai. Kitiems spaudos gaminiams arba smulkiems daiktams, vertėtų rinktis Voko tipą. Įvairiems didesniems daiktams, kurių bendras svoris neviršija 70 kg (renkantis Venipak arba LP Express paslaugas – 30 kg), geriausia rinktis Dėžę. Visoms sunkesnėms siuntoms reikėtų rinktis Paletės tipą.

Nesvarbu, kurį siuntos tipą pasirinksite, svarbu atsakingas pakavimas. Rinkdamiesi pakuotę įsitikinkite, jog ši atitinka siunčiamo daikto dydį. Per didelė siuntos pakuotė gali išbranginti pristatymo paslaugą. Įvertinkite savo siuntą Tūrio skaičiuoklėje. Po siuntos matmenų suvedimo, Jums bus pateiktas siuntos tūrinis svoris. Jeigu šis yra ženkliai didesnis už realųjį – tikėtina, jog permokate už siuntimo paslaugas. Visuomet rinkitės optimalią pakuotę ir sutaupykite.

Renkantis pakuotę svarbu ir medžiaga, iš kurios ji pagaminta. Pakuotė turi būti tvirta – pervežimo metu siuntos yra kraunamos vienos ant kitų, tad turi atlaikyti kitų svorį. Taip pat daiktai, esantys pakuotėje, neturėtų galėti praplėšti pakuotės iš vidaus, tad apsauginėmis medžiagomis padenkite aštrius daiktų kampus. Daugiau pakavimo patarimų rasite čia.

Galiausiai, atidžiai pildykite siuntos dokumentus – kelis kartus patikrinkite, ar teisingai nurodėte savo ir gavėjo adresą bei kontaktinius duomenis. Gavę siuntos dokumentus į savo el. paštą, juos atspausdinkite ir tvirtai priklijuokite prie siuntos gerai matomoje vietoje.

 Draudžiami siųsti daiktai

Sklandžią siuntos kelionę garantuos ir tai, jeigu Jūsų siuntinyje į Lietuvą nebus draudžiamų siųsti daiktų. Siuntinyje negali būti degiųjų ir sprogiųjų medžiagų, narkotinių ir psichotropinių medžiagų, užsienio ir nacionalinių valiutų, akcijų ar obligacijų sertifikatų ir pan.

Išaiškinus, jog siuntoje yra draudžiami siųsti daiktai, teks sumokėti 120 Eur + PVM dydžio baudą. Apsaugokite save nuo galimų nemalonumų – prieš siųsdami daiktą visada pasitikrinkite, ar jis nėra priskirtas prie Draudžiamų siųsti daiktų sąrašo.

Pristatymo terminas ir saugumas

Kada siunta iš Švedijos pasieks Lietuvą, priklauso nuo pasirinktos pristatymo paslaugos. Skubioms siuntoms greitą kelionę užtikrins Express paslauga – siunta Lietuvą turėtų pasiekti per vid. 1-2 d.d. Jeigu pristatymo tempas Jums nėra itin svarbus, siunta gali būti nugabenta su Economy paslauga – siuntos Lietuvoje gavėjas sulauks po vid. 2-5 d.d. nuo išsiuntimo, o Jums pavyks papildomai sutaupyti.

Nesvarbu, kurią paslaugą pasirinksite, Jūsų tarptautinė siunta bus saugi – visoms siuntoms suteikiamas registruotos siuntos statusas ir sekimo numeris. Su juo bet kuriuo paros metu mūsų bei pasirinkto kurjerio svetainėse galėsite gauti informaciją apie paskutinę siuntos buvimo vietą.

Taip pat visas siuntas, kurių vertė neviršija 100 Eur, praradimo ar apgadinimo atveju saugo nemokamas siuntos draudimas.

Nesvarbu, į užsienį, ar į Lietuvą – siuntos iš Švedijos bus pristatytos sklandžiai ir greitai. Įsitikink tuo, pasirinkdamas Siųsk pigiau paslaugas.


Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntos pristatymo paslaugos iš Švedijos į Lietuvą kainą lengvai galite sužinoti Siųsk pigiau kainos skaičiuoklėje suvedę siuntėjo, gavėjo adresus bei siuntos matmenis ir svorį. Skaičiuoklė iškart pateiks Jums skirtingų kurjerių paslaugų kainas vienoje vietoje, o Jums tereikės pasirinkti vieną, labiausiai Jums tinkantį variantą.

Siuntimo paslaugą iš Švedijos į Lietuvą užsisakyti Siųsk pigiau platformoje itin paprasta. Vos kelių mygtukų paspaudimu kainų skaičiuoklė pateiks skirtingų kurjerių pasiūlymus vienoje vietoje. Nesvarbu, kurį vėžėją pasirinksite, siuntimo paslaugos kokybė užtikrinta. Visoms Siųsk pigiau siuntoms suteikiamas unikalus sekimo numeris, todėl siuntos kelionę galėsite stebėti realiu laiku. O kad jaustumėtės ramūs, siuntoms, kurių vertė neviršija 100 Eur, taikomas nemokamas draudimas.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 10% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti