Siuntų pristatymas į Egiptą

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Pristatymas net į atokiausias Egipto vietoves

Plėtojate verslo ryšius su Egipto įmonėmis? Greičiausiai Jums prireiks išsiųsti siuntą į Egiptą ar parsisiųsti iš ten. Nesukite galvos dėl siuntos transportavimo, patikėkite ją Siųsk pigiau komandai ir mes ją pristatysime greitai bei patikimai. Su Siųsk pigiau partneriais - greitaisiais kurjeriais - Jūsų siuntos bus saugiai pristatytos ne tik į didžiuosius Egipto miestus – Kairą, Aleksandriją, Port Saidą bet ir į kitus miestelius bei gyvenvietes.

Garantuotas siuntos sekimas

Nerimaujate, kad siuntos, keliaudamos į tokias tolimas vietoves kaip Egiptas gali pasimesti tarp daugybės kitų? Siųsk pigiau suteikia Jums galimybę sekti siuntas. Užsakius siuntos į Egiptą transportavimą, Jums bus suteiktas unikalus siuntos sekimo kodas, kurį suvedę Siuskpigiau.lt galėsite bet kuriuo paros metu sužinoti, kur yra Jūsų siunta.

Muitinės formalumai

Siųsk pigiau  komanda nori atkreipti Jūsų dėmesį, kad Europos Sąjungai nepriklausančiose šalyse, siuntiniai vežami per Muitinę, todėl galimi vėlavimai dėl patikrinimų. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį ir į tai, kad muitinėse siuntos yra apmokestinamos, todėl prieš siunčiant, rekomenduojame pasidomėti šalyse galiojančiais muitų, PVM bei kitais mokesčiais.

Užsisakykite Siuskpigiau.lt siuntos iš Lietuvos į Egiptą pristatymą  ir ji bus patikimose rankose!


Populiariausi miestai Egipte

Siuntos į Kairą
Siuntos į Asuaną
Siuntos į Luksorą

Populiariausios siuntų pristatymo kryptys Afrikoje

Siuntų pristatymas į  Alžyrą Siuntų pristatymas į Lesotą Siuntų pristatymas į  Pietų Afriką
Siuntų pristatymas į  Čadą Siuntų pristatymas į  Maroką Siuntų pristatymas į  Siera Leonę
Siuntų pristatymas į  Gambiją Siuntų pristatymas į  Nigerį Siuntų pristatymas į  Ugandą

Dažniausiai užduodami klausimai

Prieš siųsdami siuntą į Egiptą, įsitinkite ar siuntos turinyje nėra draudžiamų siųsti daiktų. Pateikiame kelis pavyzdžius, kokių daiktų siųsti negalima: aerozolių, dujų balionų, psichotropinių bei nereceptinių vaistų, juvelyrinių dirbinių bei prabangių laikrodžių (išskyrus bižuteriją), sprogmenų, fejerverkų, šaunamųjų ginklų bei jų imitacijų (pvz. žaislų) ir kt. Jeigu nežinote ar Jūsų siunčiamas daiktas yra draudžiamas, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus ir suteiksime Jums reikiamą informaciją.

Norint užsisakyti siuntos į Egiptą pervežimo paslaugą pirmą kartą, Jums reikia užsiregistruoti. Tą paprastai padarysite, paspaudę Registruotis ir atsidariusioje anketoje suvedę visą prašomą informaciją. Sėkmingai užsiregistravus, kainos skaičiuoklėje suveskite visus reikiamus duomenis ir išsirinkite Jums tinkamiausią pasiūlymą.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti